IPB

Hogeldiniz ( Giri | Kayt Ol )

> Dier Kalanlar

Blm Kurallar

Maziden kalan dier hereyi buraya yazabilirsiniz.

Gzel Paylamlar

3 Sayfa V   1 2 3 >  
Reply to this topicStart new topic
Independenta Facias
TURBO
mesaj 02.06.2007, 21:41:53
leti #1

Grup Simge

Grup: Pre Elit Yazar
leti: 388
Katlm: 29.05.2007
ye No: 61

Haydarpasa aiklarinda patlayan tanker.

o dnemde byk korku uyandirmisti.

yanlis haldeki kalinti uzun yillar kadiky aiklarinda kalmisti.

ok yazilacak sey var. ben basliim siz devamini getirin. ara ara biseyler eklerim..

--------------------
.oO ne varsa eskilerde var Oo.
Go to the top of the pagePM

+Quote Post
Bu iletiye te?ekk?r edenler:
alpino
mesaj 03.06.2007, 01:01:58
leti #2

Grup Simge

Grup: Administrator
leti: 5,589
Katlm: 21.05.2007
Nereden: Eternia/Castle Grayskull
ye No: 41
Ruh Halim:

Nasil unutulur kibu olay,hatta biz zamaninda ailece gidip Inonu stadyumunun karsisindaki Dolmabahce Caybahcesin de araba icinde oturup cayir cayir yanmasini izlemistik hepberaber.Ne zevk dimi ama

--------------------

Islerimin yogunlugundan ve bazi ozel sorunlar sebebi ile her turlu gorsel paylasimlarima suresiz ara verdigimden dolayi forum uzerinden veya ozel mesaj sistemi ile talepte bulunulmamasini rica ediyorum.

Anlayisiniz icin tesekkur ederim.

http://kingofcollectors.blogspot.com/ http://turkcevideomuzik.blogspot.com/

http://cokcomix.blogspot.com/ http://tvdizisi.blogspot.com/

http://anilarimnetvideokulubu.blogspot.com/

Ilkokul: Sehremini - Istanbul Ibrahim Alaettin Govsa, 1979-1984 Donemi ( Sinif Ogretmeni: Yurdanur Deniz )

+Quote Post
Mrbom
mesaj 03.06.2007, 01:22:15
leti #3

Grup Simge

leti: 4,581
Katlm: 26.05.2007
Nereden: stanbul
ye No: 47
Ruh Halim:

ben o dnemde bursadaydim ama o gn patlamanin sesi 15 kilometre teden duyulmus diyorlar...iste o gne ait hrriyet manseti.

Misafirlere Kapal Link. Linkleri Grebilmek in ye Olunuz.

--------------------
Play it again,Raphael

+Quote Post
heaven
mesaj 04.06.2007, 14:25:42
leti #4

UNUTMAYACAIZ
Grup Simge

Grup: Mazi Hocas
leti: 754
Katlm: 26.05.2007
Nereden: Istanbul
ye No: 51

ban hatirlamiyorum ama annemler anlatirdi hep. gkyz aydinlanmis, gndz gibi olmus. herkes kiyamet gn geldi sanmis.. baska bisey varmiydi biara soriyim anneme

--------------------
Ds kovalayan...

+Quote Post
sahaf
mesaj 04.06.2007, 14:51:47
leti #5

Grup Simge

Grup: Forum Demirba
leti: 6,070
Katlm: 30.05.2007
Nereden: Zeytinburnu / Vargeller
ye No: 68
Ruh Halim:

Zeytinburnunda sahile ok yakin bir yerde gecekondumuz vardi;sabah ilkokula gitmek iin evden iktigimda kapkara dumanlarin ykseldigini grmstm.uzun yillar enkazi kaldi orda sonra para para kaldirildi Istanbul iin ok talihsiz bir kaza idi... uzunca bir zaman sonra tufacilar ise yarar ne var ne yok skp gtrdler satmaya.bakir,demir hatta pervanesini bile.

Resimler ;http://www.sihirlitur.com/olaylar/tanker/galeri1.html alinmistir.ceset resimleride var ama ok kt oldugu iin buraya almadim.
Misafirlere Kapal Link. Linkleri Grebilmek in ye Olunuz. Misafirlere Kapal Link. Linkleri Grebilmek in ye Olunuz. Misafirlere Kapal Link. Linkleri Grebilmek in ye Olunuz.

--------------------
Titresin bir mum alevinde o eski gnler, bir gm ereveden seyret yine maziyi, bir nezaketli ince sz duyar da belki, o sararm resmin hayat bulur yeniden.

+Quote Post
sea1764
mesaj 22.06.2007, 18:38:36
leti #6

Grup Simge

leti: 384
Katlm: 20.06.2007
ye No: 152

1978 di sanirim sabaha karsi patlama sesiyle uyanmistik.Sabah kalktigimizda dumanlar Bostanci'ya kadar gelmisti.Babam 8mm sessiz film eken kamerasiyla Moda'dan tankein yanisini filme almisti.Babami elinde kamera ile gren grevliler gazeteci sanip yasak olan blgeye girmesine ve film ekmesine izin vermisler.

--------------------

+Quote Post
ember
mesaj 22.06.2007, 20:08:40
leti #7

Grup Simge

leti: 5,094
Katlm: 28.05.2007
ye No: 60
Ruh Halim:

1979 Kasim'iydi patlama tarihi.. 12 Kasim civari.. Halamin kizi dogum yapacagi iin hastanedeydi, ordan hatirliyorum.. ok korkun bir gnd..

--------------------
I know what it is to be young..

+Quote Post
soner1971
mesaj 26.06.2007, 19:38:35
leti #8

Grup Simge

Grup: Mazi Hocas
leti: 752
Katlm: 26.06.2007
Nereden: Mersin
ye No: 181

skdar - Beylerbeyinde oturuyorduk. 79 yili idi. Patlama nin ardindan sabah olup denize nazir olan ilkokulumuzun bahesine varinca inanilmaz manzara ile karsilastik. Bahe duvarida dahil olmak zere bahedeki tm meydan, okulun dami, duvarlar bastan asagi petrol havuzuna gmlmst. Okulun hademesi bizi ieri sokmamisti. Sonra zamanla okul aile birligi ve zengin bir ka kisi para toplayip okulu bastan asagi temizlettiler.

Geri bizim okulun oldugu yerde simdi Sabanci Olgunlasma enstits mevcut. Hey gidi okulum hey..

Hatta iyi hatirlarim , bogazdan epeycene zifte bulanmis martilari temizlemisti byk balikiabiler.
Okul ikisi acaba baska yerlerde olmusmu diye caminin avlusuna dogru yneldim. Ayni vaziyet ordada vardi.

Bazi duvarlarda hatta yillarca o ziftlerin izi kaldi..

--------------------
Zaman her seyi gtrse de hayallerimizi asla...

+Quote Post
MisafirMisafir_*
mesaj 26.07.2007, 09:43:02
leti #9

Misafir Yazar

Hala gldgm bir olayi paylasma adina.

Yakin bir arkadasimin, bilinen mental rahatsizliklarin %20sine, fiziksel rahatsizliklarinda %10una sahip anneannesi o gece lavaboya kalkmis, elektrik dgmesine dokunmus ve independenta patlamis. Uzunca bir sre sokundan kurtulamamisti hanimefendi. O dnem bizim grubun efsane denebilecek hikayesiydi. Arkadasimiz "anneannem sag elinin isaret parmagina fokuslandi ve bunu ben yaptim" dedi diye hepimizi gldrrd.

+Quote Post
ulashima
mesaj 09.08.2007, 23:57:10
leti #10

Grup Simge

leti: 402
Katlm: 08.08.2007
ye No: 378

enkazi hakkaten de seneler senesi durdu denizin ortasinda bir ada gibi. bazen vapurlar yakinindan falan geerdi de, stne konan martilar falan olurdu.

zannedersem 1989 ya da 1990 yilinda kaldirdilar enkazi. aslinda mze gibi bile olabilirdi ama tabi deniz seyri iin bir tehlike, o yaklasan vapurlardan biri enkaza arpabilirdi mesela.

--------------------
Bir zamanlar maziye bak, ne kadar sendik.

+Quote Post

Konuya link ver...
Forum iin... (BBCode)
HTML Kullanm...
Direk link...

3 Sayfa V   1 2 3 >
Reply to this topicStart new topic
1 kullanc bu bal okuyor (1 Misafir ve 0 Gizli Kullanc)
0 ye:

RSS Basit Grnm Tarih : 19.07.2018 - 04:18:31
.: Destekleyenler & Desteklediklerimiz :.
Seksenliyillar.Com | 80ler.Com | sinemabuyusu.com | Kingofcollectors | Seksenler.Forumotion | sekerkizcandy.com | Captano.net