IPB

Hogeldiniz ( Giri | Kayt Ol )

> Dier Kalanlar

Blm Kurallar

Maziden kalan dier hereyi buraya yazabilirsiniz.

Gzel Paylamlar

2 Sayfa V   1 2 >  
Reply to this topicStart new topic
Siz Hi Kayboldunuzmu?
alikusu
mesaj 10.12.2007, 23:32:21
leti #1

Grup Simge

Grup: Moderatr
leti: 2,492
Katlm: 08.07.2007
Nereden: Bakent
ye No: 236

Siz hi kayboldunuzmu ..
allah muhafaza ne kt bir durumdur ..
ocukken 6-7 yaslarimda kaybolmustum..nasil ve niin orda oldugumu bilmiyorum ama evimizin bayagi bir uzaginda ana caddenin zerinde bir kaldirimdaydim etrafimda hi tanimadigim insanlar .
aglamiyordum ama saskin sakin bakiniyordum
sonra iki abla gelip nerde oturdugumu sormuslardi evi tarif ettim ,beni alip getirdiler isin garibi kimse benim kayboldugumu farketmemisti.. (galiba en ktsde buydu)

--------------------

Birinin kp; bu bir kamera akas, kameraya el sallayn demesini bekliyorum .. Hayat, o derece yani !
Go to the top of the pagePM

+Quote Post
Bu iletiye te?ekk?r edenler:
Wham
mesaj 10.12.2007, 23:42:48
leti #2

Grup Simge

Grup: Mazi Hocas
leti: 1,199
Katlm: 14.05.2007
Nereden: Istanbul
ye No: 6

Kayboldum galiba bir kere yada yle hissetdigim bir ani hatirliyorum ocukluk kabuslarindandir hemde ilk akla gelenlerden ama ben ok kk yasima ragmen uzak mesafelere tek basima gidebiliyordum akilli ocuktum..

+Quote Post
hazan
mesaj 16.12.2007, 21:01:38
leti #3

Grup Simge

leti: 1,362
Katlm: 15.05.2007
Nereden: Antalya
ye No: 13

Kaybolmusumda kkken.Annem anlatir.Ben hayal gibi hatirliyorum olayi,nk baya kkmsm.2-3 yaslari civari.Ilkokul birinci sinifa gidene kadar bir Almanya bir Trkiye arasinda pinpon topu grevi grdgmden, o ara Almanya dnemine rastliyor.Ve o dnemlerde Almanya da ocuk kairma olaylari, issiz yerlerde ocuk cesetleri bulunmasi durumlari tv lerde konu edildiginden annem ve babam ok endiselenmis.Bir ok polis arabasinin her yerde beni aradigini anlatir annem.Onlar beni vizir vizir ararken yolda beni bulan birileri karakola gtryor.Karakola bilgi verildiginden evimizin adresine getiriyorlar beni.O ara annemlerde evde degil beni aramakla mesgul.Beni ev sahibimiz aliyor.Annemler son are tv ye fotografimi vermeyi dsnerek eve dndklerinde benimle karsilasiyorlar.Annem 'nerelerdeydin kizim sen' diye aglayarak sarilmis bana.Bense zaten tirtir titriyormusum ve anneme 'annecigim sen nerdesin ben seni ariyordum' demisim.

--------------------
Herey insanlar iin.. Grmek renmek iin, bazen zor da olsa..Herey insanlar iin.. Umut dourmak iin, hayatla sevitim...F

+Quote Post
ember
mesaj 16.12.2007, 21:16:32
leti #4

Grup Simge

Grup: Administrator
leti: 5,094
Katlm: 28.05.2007
ye No: 60
Ruh Halim:

Ben de 2 yaslarimda Erdek'te kaybolmusum.. arsida gezinirken annemin ve iki halamin gzn kr edip sirra kadem basmisim.. Yana dne beni aramislar.. Bir taraftan da babama ne hesap vereceklerini dsnyorlarmis.. Sonra hi olmadik bir yerde bulmuslar beni.. Bir seyyar kftecinin yanina gitmis onu izliyormusum.. Herhalde izgara kokusuna kandin diyor annem.. Kftecibenim iin gerekten olamayacak bir yer nk ben hi kfte yemem ..

--------------------
I know what it is to be young..

+Quote Post
hazan
mesaj 16.12.2007, 21:48:12
leti #5

Grup Simge

leti: 1,362
Katlm: 15.05.2007
Nereden: Antalya
ye No: 13

Benim kaybolma hikayemin benim hatirladigim kismi da var sisli de olsa.Babam beni de alip bir arkadasina da ugramak zere ayrica beni de gezdirmek amaciyla ikmis evden.Arkadasinin evinin nnde arabadan indiginde bana bekle demis.Annem aslinda sz dinleyen bir ocuk oldugumu syler.Arabadan nasil indigime sasmis.Benim hatirlayabildigim ki kolay kolay hatirlayamam herseyi ama bu iz birakmis sanirim kk olsamda, arabanin etrafinda ocuklarin oldugu,orda bir kum yigini oldugu falan.Beni disari agirdilar gibi hatirliyorum.ocuklara katilmak istedim sanirim,kapiyi onlarmi aiyor, ben amayi becerebiliyormuyum bilmiyorum ama arabadan iniyor onlarla bir sekilde bulundugum ortamdan uzaklasiyorum ki, bir sre sonra ben tek basimayim.Aradaki kismi hatirlamiyorum,nasil yalniz kaldim.ocuklar nereye kayboldu.Ama asil kaybolan ben olmusum iste.Babam evden iktiginda beni arabada bulamayinca etrafi arastiriyor ama yine bulamiyor ve olaylar gelisiyor:))Allahtan mutlu son bulup eve getiriyorlar,ama bizimkiler gerekten ok endiselenmis ve annemle saristigimiz ani ve benim ona verdigim cevabi annem unutamadigini syler.Ben buraya ocuk agiziyla yazmadim,ama onu ariyor oldugumu sylemem kadincagizi aglasammi glsemmi havasina sokmus.Sanirim bende yalniz kalip kayboldugumda korkmus ve o yastaki bir ocugun siginacabilecegi tek yer olan anne kucagini aramisim.

--------------------
Herey insanlar iin.. Grmek renmek iin, bazen zor da olsa..Herey insanlar iin.. Umut dourmak iin, hayatla sevitim...F

+Quote Post
november76
mesaj 17.12.2007, 00:45:28
leti #6

Grup Simge

leti: 1,591
Katlm: 23.06.2007
Nereden: Giresun
ye No: 170
Ruh Halim:

Hi kaybolmadim ama ocukken gndz uykusunu hi sevmezdim hele de uyanip da annemi ortada gremeyince ok zlrdm.

--------------------
Biz bydk ve kirlendi dnya...

+Quote Post
Asphodel
mesaj 07.02.2008, 23:27:20
leti #7

Grup Simge

Grup: Pre Elit Yazar
leti: 330
Katlm: 03.02.2008
ye No: 2,252

Bir kez kaybolmuum. Ama yalarndaymim o srada. Marmara adasna tatile gitmiiz. Kaldmz pansiyonun nnde oynarken ne olmu nasl olmusa yryp gitmiim. deniz kenarna gitmi olduka da uzaklamm pansiyondan. Sonra oturup kumlarla oynamaya balamm. akama kadar. annem deliye dnm tabi. her yerde beni aram. Civarda sahil lokantalarndan birinde yemek yiyen bir bey grm beni. Akam vakti tek bama orda olmam tuhafna gitmi. tam anons edileyim diye benimle birlikte muhtarn ofisine doru yryormu ki ki annem de tesadf ayn dnceyle orada olduundan beni grm. Tek kaybolmam da odur.

--------------------
SHOW MUST GO ON

+Quote Post
dilemma
mesaj 09.02.2008, 23:45:38
leti #8

Grup Simge

Grup: Yazar
leti: 225
Katlm: 08.02.2008
ye No: 2,283

Kaybolmadim ama kaybolmaya calisirdik biz :) bunu nicin yapardik bilmiyorum ama camasir deresi vardi cok uzaklarda oralara giderdik ve soranada grup halinde kaybolmaya gittigimizi soylerdik, yola cikardik ya kaybolmak icin, ama hic kaybolamadik, hep ne kadar uzaga gidersek gidelim bulduk evin yolunu, ben bunu annemizin o pencereden bakmalarina borclu oldugumuzu dusunurum. simdi ise kaybolmamaya calistigim halde kayboluyorum, hayatimin ironilerinden biridir buda.

--------------------
ne adamlar sevdim zaten yoktular

+Quote Post
linea
mesaj 23.02.2008, 00:49:59
leti #9

Grup: Emektar Ynetici
leti: 1,717
Katlm: 19.05.2007
ye No: 36
Ruh Halim:

ki kaybolma ans anmsyorum, her ikisi de huysuzluum yznden olmutu.

lki Ankara Otogarnda oldu. Babam bizi askerlik yapt ve ziyaret etmek istedii Manisa'ya gtrecekti. Biletlerimizi aldk ve otobs saatini beklemeye baladk. Cola imek istedik, babam elimizden tutup bizi bir bfenin nne gtrd, birer de cola ald bize. meyi de seviyoruk ama ieyi sallayp kpklerin ellerimizden kayna da baylyorduk kardeimle. Elbet yarsn iip yarsn yere satmz ieceklerimiz abucak bitiyordu ve babaya yalvarma seanslarna baladk. Birer tane daha ald, ve onuna iip yerlere satk. Yzsz ben bir kez daha babacmn paasna yaptm, bu kez cevab hayr idi. ok sinirlendim ve kalabala doru komaya baladm blink.gif Naptm nasl becerdiysem kendimi daha nce hi grmediim bir yerlerde buldum. Tabi korkudan tir tir titriyorum ve k yolu aryorum kendime. Yine nasl becerdim bilmem otobs bileti aldmz amcann yannda buldum kendimi. Amca bir taraftan kaygl gzlerle etrafa bakarken bir taraftan da beni rahatlatmaya alyordu derken uzaktan kardeimi ve babam grdm, kurtulmutum, yaasnd laugh.gif

Dierinin ayrntlarn ok net hatrlamyorum. Babamn elini brakp kafama gre gezinirken yanmdaki adam babam sanp elini tutmuum, adam da niye bilmem blink.gif hi tepki vermeden yrd elimden tutup. Neyse ki annem babam arkadan koup beni adamn elinden ald.

--------------------
Nen var kuzum ?

+Quote Post
hayalperest
mesaj 23.02.2008, 14:29:01
leti #10

Grup Simge

Grup: Yazar
leti: 210
Katlm: 19.12.2007
Nereden: Bursa
ye No: 1,575

Kkken hi kaybolmadm ...Ta ki 1999 yaznda yurt dna gidene dek.Gurubumuz on dokuz kiiydi Venedik'teydik ve serbest dolama saati vermiti tur rehberimiz ...bende retmenimle beraber dolayordum ...ocuk eyalar satan bir dkkana girmek istedi Asuman Hoca...ben darda beklemeyi teklif ettim o da kabul etti...Uzunca bir sre bekledim.gelmeyince ieriye girip baktm .eride yoktu...ardm...Otobslerin bulunduu alana gidip otele dnme karar verdim ama hangi kprden geersem hangi yne dnersem dneyim hep o yrmeye baladm yerde buluyordum kendimi...Aradan ne kadar zaman geti bilmiyorum son denemelerimden birinde tur rehberi ile karlatm ...beni aramaya ktn herkesin restaurantta beni beklediini syledi.Aradan iki buuk saat gemi bu arada...Restaurantta Asuman Hoca ile konutuumda durum ortaya kt...Dkkann iki kaps varm..Biri benim beklediim dieri de arka sokaa bakan ....retmenim al veii bitirip dier kapdan ktnda beni gremeyince sklp gittiimi dnerek yola devam etmi ve dier retmenlerimle karlam.... :)Yemek yemee gittiklerinde saym yaplp on sekiz kii knca kaybolduum anlalm ... smile.gif

--------------------
WATA NO NAMAE WA L (ERU) DESU...

+Quote Post

Konuya link ver...
Forum iin... (BBCode)
HTML Kullanm...
Direk link...

2 Sayfa V   1 2 >
Reply to this topicStart new topic
1 kullanc bu bal okuyor (1 Misafir ve 0 Gizli Kullanc)
0 ye:

RSS Basit Grnm Tarih : 24.09.2019 - 10:48:47
.: Destekleyenler & Desteklediklerimiz :.
Seksenliyillar.Com | 80ler.Com | sinemabuyusu.com | Kingofcollectors | Seksenler.Forumotion | sekerkizcandy.com | Captano.net