IPB

Hogeldiniz ( Giri | Kayt Ol )

> Dier Kalanlar

Blm Kurallar

Maziden kalan dier hereyi buraya yazabilirsiniz.

Gzel Paylamlar

2 Sayfa V   1 2 >  
Reply to this topicStart new topic
Sabahı ve ğlenci Olmak
redline
mesaj 19.10.2007, 20:50:45
leti #1

Grup Simge

Grup: Emektar Mod.
leti: 274
Katlm: 14.06.2007
Nereden: Istanbul
ye No: 136

Ilk okul yillari,sabah kahvaltiyi yapip hemen kostura kostura okula gider,glen eve gelir antayi atip dogru sokaga....Sabahi olunca gleden sonra oyun oynamak ve alismak iin zaman olurdu...glen okula gidilince zaman geer, hava kararir, aksam saati evin yolunu tutardik...Aksam ders alismak zor gelirdi...Ama yarin sabah erken kalkmak yerine gzel bir uyku vardi bizi bekleyen...

--------------------
" Bilmeden yeilliine dm birdamlaym ben , tm dnyann kknde hereyin kayna sen..."
Go to the top of the pagePM

+Quote Post
Bu iletiye te?ekk?r edenler:
Wham
mesaj 19.10.2007, 21:01:24
leti #2

Grup Simge

Grup: Mazi Hocas
leti: 1,199
Katlm: 14.05.2007
ye No: 6

Evet kalkmasi zor olsada gleci olunca degeri daha anlasiliyor bende genelde sabahi olmusumdur..

+Quote Post
ember
mesaj 19.10.2007, 21:11:40
leti #3

Grup Simge

Grup: Administrator
leti: 5,094
Katlm: 28.05.2007
ye No: 60
Ruh Halim:

Ben sabahi olmayi severdim.. Bylece btn gleden sonra bana kalirdi.. Erken yattigim iin erken uyanmak sorun olmazdi.. glenci oldugumda tok karnina, eger bir de hava sicaksa, feci uykum gelirdi derslerde..

--------------------
I know what it is to be young..

+Quote Post
elvina
mesaj 19.10.2007, 21:51:02
leti #4

Grup Simge

leti: 1,123
Katlm: 27.06.2007
ye No: 191

bende nedense hep sabahi oldum..ama hakkaten iyi biseydi sabahi olmak...hem devler kolayca yapilir hemde oyuna vakit kalirdi....

+Quote Post
innuendo
mesaj 20.10.2007, 00:21:54
leti #5

Grup Simge

Grup: Yazar
leti: 223
Katlm: 13.07.2007
ye No: 254

Hep sabahi olmak isterdim zor kalkmama ragmen. gleden sonram bos olsun, oyun oynayayim diye.

--------------------
'Dogdugum sehirde gemis, simdiki zamani omzunda bir ocuk gibi tasir.'

+Quote Post
GaLaCTiCa
mesaj 20.10.2007, 11:15:18
leti #6

Grup Simge

Grup: Administrator
leti: 3,589
Katlm: 15.05.2007
Nereden: Ankara
ye No: 12

Sabahi ok oldugumdandir heralde keyifli keyifli yatmak, uyumak iin tatilleri ya da hafta sonlarini beklerdim. Offf kisin hele yataktan ikmak resmen iskenceydi. Sabahi olmanin en gzel yani gleden sonra bos olup komple sizindi diledigince oyun oyna, televizyon izle.

--------------------

+Quote Post
hale
mesaj 20.10.2007, 11:36:52
leti #7

Grup Simge

leti: 1,331
Katlm: 08.06.2007
ye No: 101

benim ilkokul ve ortaokulda ok zendigim biseydi okula yarim gn gitmek..ama maalesef benim okulum tam gnd.. gleden sonra 3 te biterdi. liseye baslayinca tanistim sabahilik-glencilik kavramiyla.. pek te matah bisey diilmis yani:))

+Quote Post
karakedi
mesaj 23.10.2007, 00:49:15
leti #8

Grup Simge

leti: 1,555
Katlm: 29.05.2007
Nereden: Izmir
ye No: 62
Ruh Halim:

benilkokul 3. siniftayken basladi sabahi-glenci olma durumu ve 3 yil yarim gn egitim sisteminden sonra ortaokul ve lisede tam gn egitim aldim..

Sabahi olmak zordu; sabahlari uyanmak hele hele kis aylarinda sicacik yataktan ikmak tam bir iskenceydi ama okul bitince de btn gn bize kalirdi..

glenci olmak iyiydi yetistiremedigim dersleri tamamlama firsatim olurdu ama okuldan sonra oyun iin ok az zaman kalirdi..

--------------------
Androidler elektrikli koyun dler mi?

Philip K. Dick

+Quote Post
alikusu
mesaj 23.10.2007, 01:10:45
leti #9

Grup Simge

Grup: Moderatr
leti: 2,492
Katlm: 08.07.2007
Nereden: Bakent
ye No: 236

hi stste  sabahi yada  glenci  oldugumu bilmem hep  degismeli geti  okul yillarim ama sabahi olmayi bende sevmezdim , her  sabah  ev  ahalisinin sirayla tepeme  gelip beni kaldirma  abalarina maruz kaldim..
hele kisin allahim iskenceydi  gerektende , yataktan ikmadan  nce  yorganin altindan ayagimi hafifden  ikarir  hava tahmin raporu yapardim..
yataktan  ikincada  bir sre  dikey  uyurdum  yorgan  zerimde son ana kadar ondan ayrilmak istemezdim
sabahi olmanin en iyi  yani  gleden sonranin  sana ait olmasi demekti.
glencilikde  kendimii  sultan  sanirdim iyi  bir uyku , sakin telassiz kahvalti zene bezene hazirlanmak ..
sabahilik ylemi ya ..  kos kos kos hersey  bir  kosturmaca  acele acele  kahvalti,ayakkabimi okulda  baglardim genelde , yakam son anda  okul  kapisindan girerken  takilirdi ve mutlaka bisi unuturdum .sevemedim gittiydi velhasili kelam

--------------------

Birinin kp; bu bir kamera akas, kameraya el sallayn demesini bekliyorum .. Hayat, o derece yani !

+Quote Post
PROTOSS
mesaj 31.10.2009, 04:01:16
leti #10

Grup Simge

leti: 2,194
Katlm: 25.03.2009
Nereden: Aiur
ye No: 4,771
Ruh Halim:

lkokulda bir sene lenci, bir sene sabah olurduk. Ben Allahtan lenci olarak balamtm ki 3 yl rahat geti. lenci olmay her zaman tercih ettim. Sabahlar kalkmak ok zor gelirdi. Hane halk beni kaldrabilmek iin baya bir zorlanrd. Mutfaa kahvalt iin kucakta gtrldm bilirim (okula giderken jeton dmt) smile.gif Kapal gzlerle kahvalt yapmak, Annecim Annecim 5 dakika uyuyaym diyerek yalvarmalar, kn souunda ve karanlkta yataktan kalkar kalkmaz titremek. Kabus gibiydi gerekten. Zaten gece kuu modunda olan biriyim ki hala yleyimdir. Biyolojik saatim ters domuum benim suum mu biggrin.gif

+Quote Post

Konuya link ver...
Forum iin... (BBCode)
HTML Kullanm...
Direk link...

2 Sayfa V   1 2 >
Reply to this topicStart new topic
1 kullanc bu bal okuyor (1 Misafir ve 0 Gizli Kullanc)
0 ye:

RSS Basit Grnm Tarih : 20.11.2019 - 03:43:13
.: Destekleyenler & Desteklediklerimiz :.
Seksenliyillar.Com | 80ler.Com | sinemabuyusu.com | Kingofcollectors | Seksenler.Forumotion | sekerkizcandy.com | Captano.net