IPB

Hoşgeldiniz ( Giriş | Kayıt Ol )

Kayıt Şartları ve Kuralları
Devam etmek için onaylamak zorundasınız:
Forum Kurallar:

1. Anlarm.Net e 18 yandan kkler ye olamaz.
  2. Bu sitede yer alan her eyin tm haklar www.Anilarim.Net'e tm sorumluluu kaytl kullanclara,yazarlara,yelere aittir.
  3. Anlarm.Net Bir siyaset sitesi deildir ve geyik iin yaplm yaz yazma mekanizmas deildir.
  4. Telif hakkna sahip yaz,grsel,ses,dosya, v.s. Telif hakkna hasip kurum ve veya kurulu tarafmza email ve telif evraklar ile info@anilarim.net adresine bildirmelidir. Bildirilmeyen yaz,grsel,dosya v.s gibi sitede kalc olcaktr.

Ksaca Konsept:

Eminim gnderilen yazilarin ve basliklarin neye gre silinip, neye gre silinmedigini merak ediyorsunuzdur. Asagida eminim bunun cevabini bulacaksiniz. Kendinizi asagida soru soran sanal yazarin yerine koyun ve ltfen senmeyin, burada yazilanlari okuyun. Bylece bir ok bilginin ziyan olmasina da engel olabilirsiniz...

Yazar:
Geen gn XXXX adinda baslik atim. vs. vs. yazdim. niye SILINDI
Editr: nk atigin baslik 90'lara hitap ediyordu bende sildim

Yazar: Geen gn bir sanati ve onun annesiyle ilgili ok saglam bir yazi yazmistim. Ama silindi? Burada dsncelerimizi zgrce ifade edemiyor muyuz biz?
Editr: Edersiniz. Edersiniz de sayet dsnceleriniz kfr veya hakaret boyutuna vardi ise biraz zorlanirsiniz. Surda agiz tadiyla bir site ynetiyoruz kimsenin tazminat davalariyla ugrasacak param yok benim. Hadeee.

Yazar: Peki kfretmesek de siyasi grslerimizi yansitsak yazilara? Ona gelir misin?
Editr: Yok! Ona da gelemem. Egleniyoruz biz burada. Tamam konumuz mazi ama mazinin eglenceli yanlari. yle siyaset, politika falan olmuyor bu cenaplarda. Kimse bir gn kapiya dayansin istemiyorum. Eglenelim derken baska is almayalim basimiza.

Yazar: Geen gn XXXX diye yeni bir baslik atim. Hatta niye daha ce ailmamis diye de merak ettim, biraz da kinadim hani? Niye basligim silindi? Senin XXXX gicigin mi var?
Editr: Yok benim XXXX felan isim olmaz. Ama zlyorum. Niye sitemizin yazarlarini bu kadar kmsyorsun ki? nce bir ara bakalim. Yulari men'de "ARAMA" diye bir sey koymusuz. Yaz oraya "XXXX" diye bak sana neler buluyor. Yaaa. XXXX degil mi. demek ki birileri senden nce dsnp amis bu basligi. Sen ne yapacaksin o zaman? Cevap vereyim: yle "niye unutulmus bu?", "ble bisiii vardiii" gibi abuk seyler yerine adam gibi, XXXX 'i bize hatirlatacak seyler yazacaksin. Ok?

Yazar: Merhaba editr? Geen gn XXXX basliginin altina "ablamla hep yapardik. ok zevkliydii" diye yazmistim. Neden yazim silindi?
Editr: nk sevgili yazar, yazdiklarini XXXX basligina degil de her hangi bir basliga da yazsan uyarmis. Bana ne lazim biliyor musun? XXXX ne oldugu, onu yaparken ne hissettigin, onunla ilgili ve ona zel paylasmak istedigin bir bilgi. Iste bunlari okumasi acayip zevkli oluyor.Gerisi bos.

Yazar: Ben her gn baslik aiyorum ve basliga yazi yaziyorum neden siliniyor????? Yoksa ben baslik amayimi bilmiyorum
Editr: nk sevgili yazar. Atigin baslik 90'lara dayaniyorsa ve atigin basligi dolduracak bir yazi yazilmadiysa silerim tabiki. Forum kirliliginden baska birsey degil. Eger saglam baslik aamadiysan sen mazi'den anlamayan birisin. O zaman napicaz sitede biraz gezip eski bilgilerini tazeliyecegiz. Bilmem anlatabildim mi?

Yazar: Yok. Biraz asabisiniz galiba.
Editr: Kader beni byle yapti.

Anlarm.Net haber vermeksizin kurallar deitirme hakkna sahiptir.
Yukardaki Forum Kurallarn ve Ksaca Konsept leri okudum ve onaylyorum.

RSS Basit Görünüm Tarih : 27.06.2017 - 14:17:12
.: Destekleyenler & Desteklediklerimiz :.
Seksenliyillar.Com | 80ler.Com | sinemabuyusu.com | Kingofcollectors | Seksenler.Forumotion | sekerkizcandy.com | Captano.net