IPB

Hogeldiniz ( Giri | Kayt Ol )

19 Sayfa V   1 2 3 > »   
Reply to this topicStart new topic
St Glgesi Bulamam Piknikinin Yeri...
Beeni 4 V

creed
mesaj 02.02.2008, 15:18:10
leti #1

Grup Simge

Grup: Yazar
leti: 243
Katlm: 23.01.2008
Nereden: ortadnya
ye No: 2,090

Burayida kendim iin aicam ama sgt glgesini oktan kaptirdim ben sanirim o yzden burda yazicam sanal gnlgm ve eslik etmek isteyene kahirlanmiycam asla... Gnlgmzde olsun madem bukadar maziden bahsedenleriz ocuklugumuzu zliyenleriz gnlksz bir ocukluk olmaz sanirim ve artik oda var:)

--------------------
Geni zamanlarda...
Go to the top of the pagePM

+Quote Post
Bu iletiye te?ekk?r edenler:
creed
mesaj 02.02.2008, 15:20:22
leti #2

Grup Simge

Sevgili gnlk, uzun bir tadilat oldu ruhumuzda sanirim ondandir seni aksatmalarim ve geldim iste yine basbasa kalamayacagimizi bilsemde...Artik annem yok ama seni gizli gizli okuyup biyik alti glmsemeler yapsin...artik umumi oldun ve korkmamalisin okunmaktan...Hosgeldim gnlk ve sende hosgeldin...

--------------------
Geni zamanlarda...

+Quote Post
creed
mesaj 04.02.2008, 21:31:07
leti #3

Grup Simge

Pazartesi bir seyin kuyrugu olup bukadar mi gz nnde bulunur bir sey dersen ben sana pazarin kuyrugu lanet pazartesiyi sylerim... ok gaddardir pazartesileri bilirsin gnlk, alt kadrodaki herkes iin ste ikma yarisinin basladigi entrika dolu baslangi, sttekilerin bertaraf abalarinda bulunduklari ama haftanin ilk gz agri is gn....Bense yanlizligimin safagini saymakla mesgulm oysa ve hep bir sayimla geirirmiyim mrm bir sayginlik yerine diye dsnmeye basladim bile bu haftanin ilk gz agrinda... uyumaliyim gnlk ... yedi uyuyanlarin iksirini bir bulabilsem keske...

--------------------
Geni zamanlarda...

+Quote Post
creed
mesaj 06.02.2008, 08:53:46
leti #4

Grup Simge

Hic kimsemisin bikmem ki nesin der attila ilhan amca, bilmemki neyim? memleketteki eek benim sanrm sayn gunluk aziz nesinin aradg...usenyorum bu gun yazmaya gunluk...usenyorum oyleyese yarn...

--------------------
Geni zamanlarda...

+Quote Post
creed
mesaj 06.02.2008, 17:38:39
leti #5

Grup Simge

Aksam olmustur gunluk ruha vuslat dolmustur bilhakis... Neden zeytnyagdr vuslat, ruhla kaynasnca? neden hep uste ckan olur yavuz hirsiz misali. Aksam eve girmek icin sebepleri olan insanlardan aldm ben semsiyelerimi slanmamak icin yanlsldmdan... ozledim gunluk trenle gitsem nekadadar srer. ucaktan atlarken ruhumu unuturum diye korkuyorum sayet...

--------------------
Geni zamanlarda...

+Quote Post
creed
mesaj 07.02.2008, 10:14:05
leti #6

Grup Simge

Sevgili gunluk; bu gun sana iki kez kiyacagim vicdanim cizzz etmeksizin smile.gif sabahtir gunluk ve gunesten payimi alacagimdan emin olmanin verdigi huzur var icimde ondandr sana yanasmalarim yani:) Calisacagim gunluk en iyi yaptigim isi yapacagim efendime itaat eden bir pointer olacagim.. Ozlemeyecegim, havlayacagim... mutlu olmam ondandir belkide.oyalanmak zevkli,bilgi ise huzursuzluk veriyor sayet...

--------------------
Geni zamanlarda...

+Quote Post
creed
mesaj 07.02.2008, 20:02:58
leti #7

Grup Simge

Akam olmutur gnlk...Beklenen gelmez olmutur..Kara tren gecikmitir aklma dier msralar gelmesin o iirin diye dualar dmeye balamtr dudaklarmdan... Gece bana m gelmitir sanrlarm oalmtr gnlk, yeryz boalm habersizmiyiz gnee g varda kalan bizmiyiz ki gnlk...uyumalyz gnlk ve ben hatrlayamadm kanc koyunda kaldmz. sana yazmlm vard son rakam ama senide buraya tarken ok sayfan kaybettik sanrm...zr dilerim gnlk bir ben kaldm sende ve bende bile ekilmezim, bir ben...

--------------------
Geni zamanlarda...

+Quote Post
dilemma
mesaj 08.02.2008, 15:33:18
leti #8

Grup Simge

leti: 225
Katlm: 08.02.2008
ye No: 2,283

sevgili gunnuk
ne cok zaman aliyor benim aliskanliklarimdan vazgecmek oysaki aliskanliklarima hemen alisabiliyorum...ozlemisdim sen aksama cinnet pisir ben geliyorum cagrilarini... hosbuldukmu ki...

--------------------
ne adamlar sevdim zaten yoktular

+Quote Post
dilemma
mesaj 08.02.2008, 20:13:42
leti #9

Grup Simge

sevgili gunnuk
yeni bir eve tasinmis gibiyim ilk basta perdelerimi ve tablolarimi astim sonra detaylarim olan imgelerimi saga sola serpistirmeye basladim. bir sure yadirgayacagim biliyorum, ama sonra anilarla dolu bir eve donuscek, her zaman oldugu gibi, bir sure sonra duvarlarina yasanmisliklarinin sindigi eskimis ahsap bir eve doner butun yeni evler

--------------------

+Quote Post
dilemma
mesaj 09.02.2008, 02:41:08
leti #10

Grup Simge

sevgili gunnuk
yatagini iyanlarla sslerdi.aksamlari yatmadan bir ikisini atistirirdi.tehlikeli kesikti.tehlikeli kesikler gibi sevisirdi. eve bir giyotin almak isterdi hep. fazla arkadaslar iin. fazla gzyaslari iin. fazla laubalilikler iin.
islamiyet'ten nce kabe'de duran puttan biri oydu, biri ben. brknden arada bir sifreli mektuplar alirdik.
mektuplara glerdik biz. mektuplara glmekle geerdi vaktimiz. mutluyduk.
cahildik ve bununla mutluyduk.
kucuk iskenderin monolog maketini yapiyorsam tehlikeli bir ic kanamam var demekdir.

--------------------

+Quote Post

Konuya link ver...
Forum iin... (BBCode)
HTML Kullanm...
Direk link...

19 Sayfa V   1 2 3 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 kullanc bu bal okuyor (1 Misafir ve 0 Gizli Kullanc)
0 ye:

RSS Basit Grnm Tarih : 18.06.2018 - 04:04:03
.: Destekleyenler & Desteklediklerimiz :.
Seksenliyillar.Com | 80ler.Com | sinemabuyusu.com | Kingofcollectors | Seksenler.Forumotion | sekerkizcandy.com | Captano.net