IPB

Hogeldiniz ( Giri | Kayt Ol )

> Sohbet Odas

Blm Kurallar

Bu blmde sohbet edebilir ve geyik yapabilirsiniz. Siyaset, Din, nsanlar krc kelime ve cmle kullanmak yasaktr.

Gzel Paylamlar..

2 Sayfa V   1 2 >  
Reply to this topicStart new topic
Tebrikler, Sahaf 6000 mesaja ulat.
alibaba
mesaj 29.01.2018, 00:14:51
leti #1

Grup Simge

Grup: Moderatr
leti: 2,602
Katlm: 20.08.2007
Nereden: Izmir
ye No: 438
Ruh Halim:

Bugn sadece Zeytinburnu'nun ile olduu deil, Zeytinburnulu Tamer abimizin 6000. (yazyla alt bininci) mesajn yazd tarih. Mazinin detaylarn hatrlamaya ve hatrlatmaya devam etmek dileiyle.

--------------------
her mesajm imzamdr
Go to the top of the pagePM

+Quote Post
Bu iletiye te?ekk?r edenler:
Candy
mesaj 29.01.2018, 20:26:53
leti #2

Grup Simge

Grup: Forum Demirba
leti: 3,534
Katlm: 14.12.2007
Nereden: Ankara
ye No: 1,499
Ruh Halim:

Tebrikler sahaf.. good.gif 60.000'i de kutlamak dileiyle.. smile.gif

--------------------
Uzun yrmelerden
Sonra bitkin derek
Bu bir ocuk oyunu:
Ben seni ektim ekerek
imdi hangi kitaplardan
reneceksiniz onu,
Gelmiyorsa baz eyler
ocukluktan geerek
.
.

+Quote Post
sahaf
mesaj 01.02.2018, 08:35:30
leti #3

Grup Simge

leti: 6,071
Katlm: 30.05.2007
Nereden: Zeytinburnu / Vargeller
ye No: 68
Ruh Halim:

Teekkrler alibaba, teekkrler Candy.

Artk bu tr tebrik ve taltif balklar bile nostalji tadnda olmaya balad. Sayca azaldk malum halbuki eskiden yar ederdik adeta bu tr balklar amak iin. Getiimiz aylarda mahalleden bir cenaze kalkt epey yal bir teyzemizin ya 90, 91 faland. bu teyzemizin mrnn yarsndan ou bizim mahallede gemitir nerden baksan bir 60 senesi garantidir. Cenazesinde toplasan 15 kii yoktu merhumenin. Yani gnmzde cenazelere omuz verecek kii says bile azalm iken forum sayfamzda olan kii saysnn azalmas gayet normal bir durum aslnda.

u bala uramadm epeydir bi urasam iyi olur aslnda Misafirlere Kapal Link. Linkleri Grebilmek in ye Olunuz. biggrin.gif

--------------------
Titresin bir mum alevinde o eski gnler, bir gm ereveden seyret yine maziyi, bir nezaketli ince sz duyar da belki, o sararm resmin hayat bulur yeniden.

+Quote Post
GaLaCTiCa
mesaj 01.02.2018, 13:17:11
leti #4

Grup Simge

Grup: Administrator
leti: 3,547
Katlm: 15.05.2007
Nereden: Ankara
ye No: 12

Hepsi dolu dolu maziyle 6000 mesaj dile kolay, tebrikler ve ok teekkrler dostum. Sen,alibaba ve seksenkua olmasa site resmen hayalet eve dnecek. yi ki varsnz mazi dostlar.

--------------------

+Quote Post
PROTOSS
mesaj 04.02.2018, 11:51:32
leti #5

Grup Simge

Grup: Mazi Hocas
leti: 2,184
Katlm: 25.03.2009
Nereden: Aiur
ye No: 4,771
Ruh Halim:

Sahaf'la 6000 mesaj diye bir program yaplsa, Sevgili Sahaf da orda ah ah neydi o gnler, sitemiz bir zamanlar ne canlyd dese, direkleraras muhabbeti tarz bir sylei olsa yeridir.

Nice 6000'lere diyelim, yeter ki salk shhat ve uzuuun bir mr olsun, sevgili Sahaf iin ve hepimiz iin ve sevdiklerimiz iin.

+Quote Post
hazan
mesaj 09.02.2018, 15:49:20
leti #6

Grup Simge

leti: 1,356
Nereden: Antalya
ye No: 13

Siteye girmekte sorun yasiyordum, geciktigim icin uzgunum..Yeniden tebrikler Sahaf.. Fazlasiyla hak ediyorsun tebrigi ve taltifi.

Ugramadigin basligi merak ettim, ugradim. Ugramaz olaydim. wacko.gif
Saka tabii. rolleyes.gif

--------------------
Herey insanlar iin.. Grmek renmek iin, bazen zor da olsa..Herey insanlar iin.. Umut dourmak iin, hayatla sevitim...F

+Quote Post
sahaf
mesaj 14.02.2018, 14:31:24
leti #7

Grup Simge

Ruh Halim:

QUOTE(GaLaCTiCa @ 01.02.2018, 14:17:11) Misafirlere Kapal Link. Linkleri Grebilmek in ye Olunuz.
Hepsi dolu dolu maziyle 6000 mesaj dile kolay, tebrikler ve ok teekkrler dostum. Sen,alibaba ve seksenkua olmasa site resmen hayalet eve dnecek. yi ki varsnz mazi dostlar.

QUOTE(PROTOSS @ 04.02.2018, 12:51:32) Misafirlere Kapal Link. Linkleri Grebilmek in ye Olunuz.
Sahaf'la 6000 mesaj diye bir program yaplsa, Sevgili Sahaf da orda ah ah neydi o gnler, sitemiz bir zamanlar ne canlyd dese, direkleraras muhabbeti tarz bir sylei olsa yeridir.

Nice 6000'lere diyelim, yeter ki salk shhat ve uzuuun bir mr olsun, sevgili Sahaf iin ve hepimiz iin ve sevdiklerimiz iin.

Siteye girmekte sorun yasiyordum, geciktigim icin uzgunum..Yeniden tebrikler Sahaf.. Fazlasiyla hak ediyorsun tebrigi ve taltifi.

Ugramadigin basligi merak ettim, ugradim. Ugramaz olaydim. wacko.gif
Saka tabii. rolleyes.gif

ok teekkrler sevgili dostlar smile.gif

--------------------
Titresin bir mum alevinde o eski gnler, bir gm ereveden seyret yine maziyi, bir nezaketli ince sz duyar da belki, o sararm resmin hayat bulur yeniden.

+Quote Post
Sahaf'a zel...
mesaj 20.02.2018, 15:44:52
leti #8

Grup Simge

Grup: ye
leti: 1
Katlm: 20.02.2018
ye No: 140,245

Ayyy resmen nefes nefese kaldm u yazy yazacam diye.. lla ki yazmam lazm , yazmasan iimde ukde kalr o derece yani..Nerden nereye geldim ben bugn.. demek ki bu tebriki grmem , bu yazy da yazmam gerekiyordu..

Bu adam var ya, hani adyla msemma "Sahaf" ; ite bu adam bu forumun direidir.. Hem de onu ayakta tutan en salam direidir .. Eski amlar bardak oldu gitti ya , o kk sald resmen koca nar oldu burada.. Glgesinde anlarnz tokuturun..

Eskiden buralar dutluk deildi tabi byle.. Ohoo grgr amata, sabaha kadar ay partileri filan.. Hah ite ben o zamanlar tanmtm bu gzide insan, byle beynimiz ldard onun yazlarn okurken.. Fanydk yani ciddi ciddi.. Pek Kymetlimizdi.. 6000 ileti yazm, ben buralarda olmadm iin okuyamadm elbette o caanm yazlar, ama olsun , kaytl kalsnlar tarihe, ilerde oluumuz ocuumuz okur..

Yrekten kutluyorum Hocam seni.. Anlara sahip ktn iin.. ocukluumuzu sahipsiz brakmadn iin.. Nice bin yazlarn olsun..

Tebrikimi yaptm gidiyorum ben, ama sen hep daim ol bu forumda.. Gzmz arkada deil anlarmz sana emanet..

Eyvallah.

+Quote Post
hazan
mesaj 20.02.2018, 19:42:21
leti #9

Grup Simge

leti: 1,356
Nereden: Antalya
ye No: 13

Sahafa Ozel Yazi nickli arkadasim,
Sahaf'a ozel yazinizin altina imza atmak geldi icimden.

Tesekkurler.

--------------------
Herey insanlar iin.. Grmek renmek iin, bazen zor da olsa..Herey insanlar iin.. Umut dourmak iin, hayatla sevitim...F

+Quote Post
sahaf
mesaj 25.02.2018, 18:15:02
leti #10

Grup Simge

Ruh Halim:

QUOTE(Sahaf'a zel Yaz @ 20.02.2018, 17:44:52) Misafirlere Kapal Link. Linkleri Grebilmek in ye Olunuz.

Ayyy resmen nefes nefese kaldm u yazy yazacam diye.. lla ki yazmam lazm , yazmasan iimde ukde kalr o derece yani..Nerden nereye geldim ben bugn.. demek ki bu tebriki grmem , bu yazy da yazmam gerekiyordu..

Bu adam var ya, hani adyla msemma "Sahaf" ; ite bu adam bu forumun direidir.. Hem de onu ayakta tutan en salam direidir .. Eski amlar bardak oldu gitti ya , o kk sald resmen koca nar oldu burada.. Glgesinde anlarnz tokuturun..

Eskiden buralar dutluk deildi tabi byle.. Ohoo grgr amata, sabaha kadar ay partileri filan.. Hah ite ben o zamanlar tanmtm bu gzide insan, byle beynimiz ldard onun yazlarn okurken.. Fanydk yani ciddi ciddi.. Pek Kymetlimizdi.. 6000 ileti yazm, ben buralarda olmadm iin okuyamadm elbette o caanm yazlar, ama olsun , kaytl kalsnlar tarihe, ilerde oluumuz ocuumuz okur..

Yrekten kutluyorum Hocam seni.. Anlara sahip ktn iin.. ocukluumuzu sahipsiz brakmadn iin.. Nice bin yazlarn olsun..

Tebrikimi yaptm gidiyorum ben, ama sen hep daim ol bu forumda.. Gzmz arkada deil anlarmz sana emanet..

Eyvallah.

Onore ettiniz beni wub.gif sonsuz teekkrler.

--------------------

+Quote Post

Konuya link ver...
Forum iin... (BBCode)
HTML Kullanm...
Direk link...

2 Sayfa V   1 2 >
Reply to this topicStart new topic
1 kullanc bu bal okuyor (1 Misafir ve 0 Gizli Kullanc)
0 ye:

Collapse

> Benzer Ba?l?klar

Balk Yan?tlar Konuyu Ba?latan Okunma Son Faaliyet
No New Posts Tebrikler Iron!..
1 hazan 608 02.01.2017 - 00:16:05
G?n: Iron
No New Posts Tebrikler F (Fahri) Elit Yazar Oldu!..
6 hazan 1,152 30.09.2016 - 20:56:00
G?n: oldkid
No New Posts Tebrikler DarKKingS!..
5 hazan 1,178 11.09.2016 - 17:21:03
G?n: sahaf
No New Posts Sahaflar Ankara'da
0 Candy 1,056 23.02.2015 - 16:46:23
G?n: Candy
No new Tebrikler sahaf! Dile kolay: 5000 mesaj...
15 raymond 4,596 16.10.2014 - 03:15:39
G?n: oldkid

RSS Basit Grnm Tarih : 17.08.2018 - 13:00:41
.: Destekleyenler & Desteklediklerimiz :.
Seksenliyillar.Com | 80ler.Com | sinemabuyusu.com | Kingofcollectors | Seksenler.Forumotion | sekerkizcandy.com | Captano.net