IPB

Hoşgeldiniz ( Giriş | Kayıt Ol )

Duyuru: Konsept Limitleri (Site Kuralları)
Editor
Konsept Limitleri (Site Kuralları) 

Grup Simge

Grup: Administrator
Nereden: Ankara
Üye No: 1

Eminim gönderilen yazilarin ve basliklarin neye göre silinip, neye göre silinmedigini merak ediyorsunuzdur. Asagida eminim bunun cevabini bulacaksiniz. Kendinizi asagida soru soran sanal yazarin yerine koyun ve lütfen üsenmeyin, burada yazilanlari okuyun. Böylece bir çok bilginin ziyan olmasina da engel olabilirsiniz...

Yazar: Geçen gün XXXX adinda baslik açtim. vs. vs. yazdim. niye SILINDI
Editör: Çünkü açtigin baslik 90'lara hitap ediyordu bende sildim

Yazar: Geçen gün bir sanatçi ve onun annesiyle ilgili çok saglam bir yazi yazmistim. Ama silindi? Burada düsüncelerimizi özgürce ifade edemiyor muyuz biz?
Editör: Edersiniz. Edersiniz de sayet düsünceleriniz küfür veya hakaret boyutuna vardi ise biraz zorlanirsiniz. Surda agiz tadiyla bir site yönetiyoruz kimsenin tazminat davalariyla ugrasacak param yok benim. Hadeee.

Yazar: Peki küfretmesek de siyasi görüslerimizi yansitsak yazilara? Ona gelir misin?
Editör: Yok! Ona da gelemem. Egleniyoruz biz burada. Tamam konumuz mazi ama mazinin eglenceli yanlari. yle siyaset, politika falan olmuyor bu cenaplarda. Kimse bir gün kapiya dayansin istemiyorum. Eglenelim derken baska is almayalim basimiza.

Yazar: Geçen gün XXXX diye yeni bir baslik açtim. Hatta niye daha öce açilmamis diye de merak ettim, biraz da kinadim hani? Niye basligim silindi? Senin XXXX gicigin mi var?
Editör: Yok benim XXXX felan isim olmaz. Ama üzülüyorum. Niye sitemizin yazarlarini bu kadar küçümsüyorsun ki? nce bir ara bakalim. Yulari menü'de "ARAMA" diye bir sey koymusuz. Yaz oraya "XXXX" diye bak sana neler buluyor. Yaaa. XXXX degil mi. demek ki birileri senden önce düsünüp açmis bu basligi. Sen ne yapacaksin o zaman? Cevap vereyim: öyle "niye unutulmus bu?", "bööle bisiii vardiii" gibi abuk seyler yerine adam gibi, XXXX 'i bize hatirlatacak seyler yazacaksin. Ok?

Yazar: Merhaba editör? Geçen gün XXXX basliginin altina "ablamla hep yapardik. Çok zevkliydii" diye yazmistim. Neden yazim silindi?
Editör: Çünkü sevgili yazar, yazdiklarini XXXX basligina degil de her hangi bir basliga da yazsan uyarmis. Bana ne lazim biliyor musun? XXXX ne oldugu, onu yaparken ne hissettigin, onunla ilgili ve ona özel paylasmak istedigin bir bilgi. Iste bunlari okumasi acayip zevkli oluyor.Gerisi bos.

Yazar: Ben her gün baslik açiyorum ve basliga yazi yaziyorum neden siliniyor????? Yoksa ben baslik açmayimi bilmiyorum
Editör: Çünkü sevgili yazar. Açtigin baslik 90'lara dayaniyorsa ve açtigin basligi dolduracak bir yazi yazilmadiysa silerim tabiki. Forum kirliliginden baska birsey degil. Eger saglam baslik açamadiysan sen mazi'den anlamayan birisin. O zaman napicaz sitede biraz gezip eski bilgilerini tazeliyecegiz. Bilmem anlatabildim mi?

Yazar: Yok. Biraz asabisiniz galiba.
Editör: Kader beni böyle yapti.

Go to the top of the page

RSS Basit Görünüm Tarih : 25.08.2019 - 07:06:45
.: Destekleyenler & Desteklediklerimiz :.
Seksenliyillar.Com | 80ler.Com | sinemabuyusu.com | Kingofcollectors | Seksenler.Forumotion | sekerkizcandy.com | Captano.net