IPB

Hogeldiniz ( Giri | Kayt Ol )

Reply to this topicStart new topic
Trkiye-K.rlanda (Ekim 1983)
1980
mesaj 05.02.2012, 03:45:04
leti #1

Grup Simge

Grup: Mazi Hocas
leti: 1,191
Katlm: 17.06.2007
Nereden: Istanbul
ye No: 143
Ruh Halim:

Go to the top of the pagePM

+Quote Post
Bu iletiye te?ekk?r edenler:
marginal
mesaj 05.02.2012, 11:48:13
leti #2

Grup Simge

Grup: Yazar
leti: 170
Katlm: 21.09.2011
Nereden: Istanbul
ye No: 74,149

canl olarak seyretmitim, son pozisyonu karan whisteside 1965 doumlu, bir sene nce ispanya 82de en gen oyuncuydu, kirlanda yine bizi geip gitmiti dnya kupasna... tabii gc bize yetmiti... ok kzardm o zamanlar bizim oyunculara, ruhsuz ve korkak olarak nitelendirirdim hepsini, hatta seksenlerde onlara kzp, flroyada yaayan yugoslav ve ispanyollar vard, florya bilge kaan lisesinde hem futbol hem basketbol ma yapardk, hi yenilmedik. neden? nk hrs doluyduk, bizim de iki el ve iki ayamz var bilincindeydik.. taaa mustafa denizl gelene kadar trk sporcusuna bunu alayan olmad...

3-0 lk neuchatel mandan sonra, arkadalarm benimle hep dalga geti, elimzde milliyet gazetesi futbolcularla yaplan sylei, golleri atab iki kahramanmz uur, tanju ve belki bir iki kii paslar veren prekazi olabilir, 5-0 dierleri de 4-0 diyordu... ertesi gn yine ayn gazeteyi aldk ve u ekilde bir sz vard.

Alma Denizli'nin ahn, kar be tane be tane...

Ma internet ortamna ben attm, imdilerde linkler duru mu salam olarak bilemem, ama istenirse buradan yine paylarm. Ma grnts elinde olan varsa baksn, man balama dd ile maa isvireliler balayacak, Galatasarayl futbolcular, seksenlerin spikerlerinin tabiriyle orta yuvarlan kendi alanna bakan diliminin hemen dibindeler, ama dier futbolcular gibi piknie gider havasnda deiller, adeta 100m sprinterleri gibi, eilmiler ve vahi doadaki vahi kedilerin avn yakalamak iin yatt pusu misali topu gzlerine kestirmiler hakemin balama ddne konsatre olmulard. ite o sahne man sonun anlatyordu bana kalrsa
Go to the top of the pagePM

+Quote Post
Bu iletiye te?ekk?r edenler:

Konuya link ver...
Forum iin... (BBCode)
HTML Kullanm...
Direk link...

Reply to this topicStart new topic
1 kullanc bu bal okuyor (1 Misafir ve 0 Gizli Kullanc)
0 ye:

RSS Basit Grnm Tarih : 09.12.2019 - 23:50:59
.: Destekleyenler & Desteklediklerimiz :.
Seksenliyillar.Com | 80ler.Com | sinemabuyusu.com | Kingofcollectors | Seksenler.Forumotion | sekerkizcandy.com | Captano.net