IPB

Hogeldiniz ( Giri | Kayt Ol )

Reply to this topicStart new topic
Snmez Atasoy
GaLaCTiCa
mesaj 25.01.2011, 12:53:03
leti #1

Grup Simge

Grup: Administrator
leti: 3,587
Katlm: 15.05.2007
Nereden: Ankara
ye No: 12

1944 ylnda Erzicanda doan sanatmzn ses tonunda ki harikalk beni ylesine etkilemi olacak ki yetmilerde oynayan bonanza dizisinden Ben Cartwright (Baba)'n sesini hayal meyalda olsa hatrlyor gibiyim. Keza 1982'de ekranlara gelen Galactica dizisinde Komutan Adama'nn dublaj hafzamda o kadar nettir. Kurtlar Vadisi dizisinden Halil brahim Kapar (Halo) olarak da bilinir.

--------------------
Go to the top of the pagePM

+Quote Post
Bu iletiye te?ekk?r edenler:
GaLaCTiCa
mesaj 15.12.2011, 11:59:19
leti #2

Grup Simge

Grup: Administrator
leti: 3,587
Katlm: 15.05.2007
Nereden: Ankara
ye No: 12

Bundan 20-30 yl nce dublajla imdilerde ki gibi ok har neir deilken bile sesine gpta ettiim bir insan vard. Aradan yllar gemesine ramen sesiyle hafzamda yer eden sesin sahibi Snmez Atasoy. Seksenli yllarn banda okuduu Nutuktan blmleri hatrlamadm sylemiim bir yazmda ama o gn m hatrlamadm bilmiyorum. lm haberini duyduumda aklma ilk gelenlerden biri de Nutukta ki mkemmel sesi oldu. Kk bir ocukken kimdir acaba dediim bir ses varsa o da Snmez Atasoydu. Hastaneye yattndan beri hep bir midim vard yaamasna dair ama mr vefa etmedi. zntm ok byk. Topran bol olsun Komutan Adama, Baba Catwright

--------------------
Go to the top of the pagePM

+Quote Post
Bu iletiye te?ekk?r edenler:

Konuya link ver...
Forum iin... (BBCode)
HTML Kullanm...
Direk link...

Reply to this topicStart new topic
1 kullanc bu bal okuyor (1 Misafir ve 0 Gizli Kullanc)
0 ye:

RSS Basit Grnm Tarih : 15.09.2019 - 07:32:09
.: Destekleyenler & Desteklediklerimiz :.
Seksenliyillar.Com | 80ler.Com | sinemabuyusu.com | Kingofcollectors | Seksenler.Forumotion | sekerkizcandy.com | Captano.net