IPB

Hogeldiniz ( Giri | Kayt Ol )

> Sinema Filmleri

Blm Kurallar

80'ler ve ncesine ait aklnzda kalan sinema filmleri hakknda tantc yazlar yazp,fikir al veriinde bulunabilirsiniz.

Gzel Paylamlar

Reply to this topicStart new topic
And Soon the Darkness, 1970
okseybilenkiz
mesaj 11.09.2011, 16:25:19
leti #1

Grup Simge

Grup: Moderatr
leti: 8,152
Katlm: 20.10.2007
Nereden: krklareli
ye No: 693
Ruh Halim:

0rjinal ad :And Soon the Darkness (1970)
trke ad:karanlk basarken
yn:Robert Fuest
oyuncular:Pamela Franklin, Michele Dotrice
Misafirlere Kapal Link. Linkleri Grebilmek in ye Olunuz.
bu filmi izlediimde kendi kendime yle demitim.''ben bu filmi izledim ama izlelediimide hi hatrlamyorum''.fakat film ilerledike her sahnesi o kadar tandk gelmeye balamtki ii gc brakp bu filmin en azndan bir tekrar oldugunu ve o tekrarn hangi film oldugunu dndm durdum.konudan biraz bahsedine sizlerde eminim bu filmi izlemesenizde konunun hi yabanc olmadn greceksiniz smile.gif
Misafirlere Kapal Link. Linkleri Grebilmek in ye Olunuz. Misafirlere Kapal Link. Linkleri Grebilmek in ye Olunuz.
iki kzmz var ve tatillerini bisiklet ile taray gezerek deerlendirmek istiyorlar. sarn olan Cathy bana buyruk rahat bir tip.dier kzmz ki onu Pamela Franklin canlandryor(eytana bile masumiyeti ile kar koymuluu vardr ) jane ise daha efendi bir tip.bu iki benzemezin nasl arkada oldugu biraz tuhaf ama sonunda beklenen olur ikisi kavga ederler ve jane arkadan geride brakr.pimanlk ile dolu olarak geri geldiinde ise gen kz bulamaz ve ..

Misafirlere Kapal Link. Linkleri Grebilmek in ye Olunuz.
ve ite izlediim film 1974 yapm macera yolu rolleyes.gif biz plaklkta biraz arya gitmekte bir saknca grmemiiz

--------------------
Go to the top of the pagePM

+Quote Post
Bu iletiye te?ekk?r edenler:

Konuya link ver...
Forum iin... (BBCode)
HTML Kullanm...
Direk link...

Reply to this topicStart new topic
1 kullanc bu bal okuyor (1 Misafir ve 0 Gizli Kullanc)
0 ye:

RSS Basit Grnm Tarih : 14.11.2019 - 21:14:49
.: Destekleyenler & Desteklediklerimiz :.
Seksenliyillar.Com | 80ler.Com | sinemabuyusu.com | Kingofcollectors | Seksenler.Forumotion | sekerkizcandy.com | Captano.net