IPB

Hogeldiniz ( Giri | Kayt Ol )

> Sinema Filmleri

Blm Kurallar

80'ler ve ncesine ait aklnzda kalan sinema filmleri hakknda tantc yazlar yazp,fikir al veriinde bulunabilirsiniz.

Gzel Paylamlar

2 Sayfa V   1 2 >  
Reply to this topicStart new topic
Halloween
Mrbom
mesaj 10.06.2007, 01:22:05
leti #1

Grup Simge

Grup: Administrator
leti: 4,581
Katlm: 26.05.2007
Nereden: stanbul
ye No: 47
Ruh Halim:

Misafirlere Kapal Link. Linkleri Grebilmek in ye Olunuz. Misafirlere Kapal Link. Linkleri Grebilmek in ye Olunuz.
jame lee curtis in oynadigi korku filmi...bir trl lmeyen maykil vardi...bir sr evrildi ama hi biri ilkinin yerini tutamaz bence...cadilar bayraminda nne geleni kesmisti maykil... blink.gif biggrin.gif

--------------------
Play it again,Raphael
Go to the top of the pagePM

+Quote Post
Bu iletiye te?ekk?r edenler:
amroth
mesaj 21.06.2007, 13:57:39
leti #2

Grup Simge

Grup: ye
leti: 1
Katlm: 29.05.2007
Nereden: Ankara
ye No: 66

Evet, evet..bende hatirladim. Amma tirsarak izlerdik o filmi. Bir de yahu bu adam niye lmez diye sorardik birbirimize. Ama bence de en gzeli serinin ilk filmiydi...Zavalli kadini ldrmek iin yemin etmisti o gece sanki. Kadin da kaardi da kaardi, yerlerde srnerek, arabanin iinde saklanarak falan trnn basarili bir rnegiydi ama

+Quote Post
mesaj 21.06.2007, 14:32:30
leti #3

Grup:
leti: 0
Katlm: --
ye No: 0

Mkemmel korku filmlerinden biriydi 80'lere gre. Video kasetinde seyretmistik ilk. Okuldan geldinmi annemden para asirir kaset kiralardik. Byk sisede Coca Cola , Tombi cips, Heman kartlari ikan sekerler alir seyrederdim.

+Quote Post
MisafirMisafir_*
mesaj 11.09.2007, 20:45:13
leti #4

Misafir Yazar

John Carpenter'in son derece dsk bir bteyle ektigi (dogru hatirliyorsam 250.000$) kk sehirde geen ve teen slasher (genlerin sika kesilip ldrldg) denilen filmlerin ncsdr. Mziginide kendisi yazmisti Carpenter ve tek ritimde giden mziklerin en etkililerinden biridir bence. Filmdeki dr.u ise karakter rollerinin nemli oyuncularindan biri olan Donald Pleasance oynamisti.

Bendeki anisi ise sinemada korkmakla, aglamaya para vermem kararini aldiktan sonra maalesef vererek gittigim ilk ve son korku filmi olmasidir.

+Quote Post
Wham
mesaj 11.09.2007, 21:26:55
leti #5

Grup Simge

Grup: Mazi Hocas
leti: 1,199
Katlm: 14.05.2007
Nereden: Istanbul
ye No: 6

zellikle mzigi ve basroldeki katilin yzndeki maske ile hafizalara kazinmis sper film ..

Diger hatirlatmam ise Fredy Kruger ile bu katili ayni filmde bulusturdular getigimiz yillar sonuc hayal kirikligi idi..

+Quote Post
Jazz
mesaj 15.11.2007, 14:56:25
leti #6

Grup Simge

leti: 25
Katlm: 10.10.2007
Nereden: İstanbul
ye No: 614

QUOTE(Wham)
Diger hatirlatmam ise Fredy Kruger ile bu katili ayni filmde bulusturdular getigimiz yillar sonuc hayal kirikligi idi..

O filmde Freddy Kruger ile bulusturduklari katil 13. Cuma filminin katili Jason Vorhoose degil miydi?...

Filmin adi da Jason vs. Freddy idi yanlis hatirlamiyorsam....

Demin yazacaktim unuttum. Filmin yeniden evrimini seyrettim geenlerde, I-ih olmamis. Carpenter'in filmini mumla aradim....

+Quote Post
GaLaCTiCa
mesaj 16.11.2007, 08:34:52
leti #7

Grup Simge

Grup: Administrator
leti: 3,587
Katlm: 15.05.2007
Nereden: Ankara
ye No: 12

QUOTE(Wham)
zellikle mzigi ve basroldeki katilin yzndeki maske ile hafizalara kazinmis sper film ..

Not: evrilen korku filmlerinde birlestirilen kahramanlar (vs li filmler) 1- Alien vs Predator 2- Fredy vs Jason'dir. Baska bu sekilde ekilen korku filmi yoktur. Ilki 1978 yilinda yapilan seride, bugne kadar 9 adet Halloween filmi yapilmistir. 9 yasinda iken cadilar bayraminda ablasini ldrp akil hastanesine kapatilan Michael Myers'in hikayesi anlatilir. Halloween serisinde katil Michael Myers'in baska bir korku film kahramani ile karsilastigi bir film yoktur.
Fredy Cruger, Halloween filmi'nin katili Michael Myers ile degil, 13.Cuma filminin katili Jason ile (Jason Vorhoose) bulusmustu. Filmin orjinal adi da "Freddy vs Jason" dir.

--------------------

+Quote Post
oguz123
mesaj 09.12.2007, 01:28:21
leti #8

Grup Simge

leti: 27
Katlm: 14.05.2007
Nereden: Konya
ye No: 8

Filmin tm serilerini izledim. Tabi 1 ncisi en iyisiydi. 2007 yapimini henz izlemedim.

+Quote Post
Hatira
mesaj 13.01.2008, 12:51:33
leti #9

Grup Simge

Grup: Yazar
leti: 136
Katlm: 15.10.2007
Nereden: Istanbul
ye No: 637

Korku Sinemanin Ustalarindan,John Carpenter filmin Ayni zamanda mziklerini de yapmistir.Yapimcilardan, biride Mustafa Akkaddir...

--------------------
istanbu

+Quote Post
okseybilenkiz
mesaj 15.01.2008, 10:51:16
leti #10

Grup Simge

Grup: Moderatr
leti: 8,152
Katlm: 20.10.2007
Nereden: krklareli
ye No: 693
Ruh Halim:

ben bu filmi(ilk filmi)de ardillarinida hi izlemedim.ama oturup konusabilirim stnde.ama size yalan sylemem izlemedim .nk kesii alet'ler ile cinayet isleyen katillerin filmlerini izleyemiyorum.geri bu filmin o kadarda  kanli olmadigi syleniyor ama kimbilir.
belki bir gn o ok meshur sahneyi izlerim .kameranin bizim gzmz oldugu ve inayeti isleyenin kk bir ocuk oldugunu grdgmz sahneyi.

--------------------

+Quote Post

Konuya link ver...
Forum iin... (BBCode)
HTML Kullanm...
Direk link...

2 Sayfa V   1 2 >
Reply to this topicStart new topic
1 kullanc bu bal okuyor (1 Misafir ve 0 Gizli Kullanc)
0 ye:

RSS Basit Grnm Tarih : 15.09.2019 - 11:44:24
.: Destekleyenler & Desteklediklerimiz :.
Seksenliyillar.Com | 80ler.Com | sinemabuyusu.com | Kingofcollectors | Seksenler.Forumotion | sekerkizcandy.com | Captano.net