IPB

Hogeldiniz ( Giri | Kayt Ol )

5 Sayfa V  < 1 2 3 4 > »   
Reply to this topicStart new topic
Forum Arkadalarma
GaLaCTiCa
mesaj 04.09.2007, 20:50:20
leti #11

Grup Simge

Grup: Administrator
leti: 3,587
Katlm: 15.05.2007
Nereden: Ankara
ye No: 12

Heaven tesekkr ederim arkadasim. Eline saglik saolasin, ok gzel bir konu amissin. Demek saman aleviyim he bir korkuyor. Bir hayran kaliyorsun smile.gif smile.gif Yorumlar, yazilar, dsnceler bir seyler anlatiyor. Hayallerde bir seyler canlandiriyor. November76 hosgeldin arkadasim seni de yeniden aramizda grmek gzel.

--------------------
Go to the top of the pagePM

+Quote Post
Bu iletiye te?ekk?r edenler:
ember
mesaj 04.09.2007, 21:26:00
leti #12

Grup Simge

Grup: Administrator
leti: 5,094
Katlm: 28.05.2007
Nereden: Istanbul
ye No: 60
Ruh Halim:

Heaven, alemsin biggrin.gif .. Ama haklisin da smile.gif .. Sanirim bunu ogumuz yapiyoruz.. Yazilara bakarak kafamizda bir tip canlandiriyoruz..
Ortaokul gretmenin nasil biriydi bilmiyorum ama beni klasik gretmen tipinde biri gibi dsnyorsan, ok yaniliyorsun derim

--------------------
I know what it is to be young..

+Quote Post
muratuas
mesaj 04.09.2007, 22:07:10
leti #13

Grup Simge

Grup: Mazi Hocas
leti: 971
Katlm: 15.05.2007
ye No: 10

heaven demek sohbet odasinda syledigin yazi buydu
persembe aksami konusmustuk bugn yayinliyorsun gerekten ok emek vermissin

vallaha ben gs li futbolcu degilim ben futbolu hi sevmem nerden ikardin simdi bunu

forumda grdgm en gzel yazilardan biri gerekten

+Quote Post
emrahuytun
mesaj 04.09.2007, 22:19:23
leti #14

Grup: Emektar Ynetici
leti: 2,734
Katlm: 02.06.2007
Nereden: Ankara
ye No: 76

Vallahi heaven, tatil dn pek suskundun. Bende kendi kendime "Bu kz patlatacak bombay, ama ne zaman?..." diyordum kendi kendime biggrin.gif. Gn bu gnm meerse... Benim iin yazdklarn iin teekkr ederim, ayrca dier mazi dostlar iin yaptn benzetmelerde ok ho...

--------------------

te dndm, burdaym;
Ben bu ite ustaym :)

+Quote Post
TURBO
mesaj 05.09.2007, 03:10:46
leti #15

Grup Simge

Grup: Pre Elit Yazar
leti: 388
Katlm: 29.05.2007
ye No: 61

Selamlar herkese..

Uzun bir sredir yokum. Beni unutmayan btn arkadaslarima tesekkr ediyorum. Seimler vs derken alistigim reklam sektr su anda inanilmaz yogun bir dneme girdi. Su anda pespese reklam vs yapiyorum. Bir ogunuda su anda ekranlarda gryorsunuz. smile.gif o yzden foruma ugruyamaz oldum. bu biraktim anlamina gelmesin. geri gelicem.. merak etmeyin. Tozlu 80'ler arsivimden birok materyalle dncem. hatta "pump up the jam!" :6:

herkese selamlar. iyi gnler.

--------------------
.oO ne varsa eskilerde var Oo.

+Quote Post
sahaf
mesaj 05.09.2007, 08:42:21
leti #16

Grup Simge

Grup: Forum Demirba
leti: 6,121
Katlm: 30.05.2007
Nereden: Zeytinburnu / Vargeller
ye No: 68
Ruh Halim:

Tesekkrler Heaven.Valla hos bir yazi olmus.herkesi kafanda canlandirman yaziya byk bir keyif vermis adin gibi cennetliksin valla..Hepimizi burada bulusturan en byk etken Mazi ve onun byk zlemi hi kuskusuz.belki hemen hemen herkes kaybettigi ocuklugunu burada buldu.herkes elinden geldigince foruma birseyler katti.ogu unuttugum veya hatirlamaya alistigim ocuklugun o masum buruk naif dneminin renklerini hatirlama ve o gnleri yad etme firsatini verdiginiz iin herkese ayri ayri tesekkr ederim..Iinizdeki ocuk hi bymesin...

Levent Kirca'nin dedigi gibi Kavgasiz grltsz mutlu bir dnya iin, Dostluk hi bitmeyecek olacak o kadar- smile.gif

--------------------
Titresin bir mum alevinde o eski gnler, bir gm ereveden seyret yine maziyi, bir nezaketli ince sz duyar da belki, o sararm resmin hayat bulur yeniden.

+Quote Post
Last Tango
mesaj 05.09.2007, 09:08:40
leti #17

Grup Simge

Grup: Yazar
leti: 193
Katlm: 15.08.2007
ye No: 418

Tesekkrler arkadasim!Gn gelir biz de biseyler mirildaniriz.Henz tazeyim forumda...

--------------------
Hzn ki En ok Yakisandir Bize...

+Quote Post
karakedi
mesaj 05.09.2007, 10:28:43
leti #18

Grup Simge

Grup: Emektar Mod.
leti: 1,555
Katlm: 29.05.2007
Nereden: Izmir
ye No: 62
Ruh Halim:

(mi)yaw heaven ne gseeel bir yazi olmus bu yaw.. Ben de yazdiklari ile kisileri kafamda canlandirmaya alisiyorum ama yaziya dkmek hi aklima gelmemisti.. Tesekkrler

--------------------
Androidler elektrikli koyun dler mi?

Philip K. Dick

+Quote Post
alikusu
mesaj 05.09.2007, 11:25:40
leti #19

Grup Simge

Grup: Moderatr
leti: 2,492
Katlm: 08.07.2007
Nereden: Bakent
ye No: 236

Heavencigim tm mazi dostlarini yle gze anlatmissinki syleyecek bir sz bulamadim, ellerin ve gzel yregin dert grmesin smile.gif
Bana gelince glmsemeyi , glmsetmeyi, glmseteni severim gzlemin dogru arkadasim
unutmadan richard'im gere'min adini bir kez daha andirdigim iin kendimede bi alkis
Tesekkrlerden kocaman bir elenk gnderiyorum sana

--------------------

Birinin kp; bu bir kamera akas, kameraya el sallayn demesini bekliyorum .. Hayat, o derece yani !

+Quote Post
mesaj 06.09.2007, 14:32:57
leti #20

Grup:
leti: 0
Katlm: --
ye No: 0

Eh ben de yazayim bari forumdaslarimin hakkindaki izlenimlerimi..Bende tipki heaven gibi hibir zel siralama yapmadan aklima geldike yazdim.. Evvela sunu syleyeyim kimseye bir tip izmedim su ana kadar kafamda herkes avatarindaki sekliyle ve yazilarindan edindigim izlenimlerle kafamda..

Galactica; Niye ilk aklima o geldi? nk onu bu forumla acayip sekilde zdeslestirmis durumdayim..Hani forumun temel direklerinden biri gibi.. Olmazsa olmazlardan yani..Benim de ilk yelik zamanlarimda eli masali oldugunu dsndgm ve harbiden tirstigim yneticilerden.. Ama sonra grdm ki en sama sorulara bile “yaa sabir ekmeden” yanit verecek derece de ilgili alakali , nazik bir insan.. Hani mahallenin her sey danisilan, bygne saygili, kgn kollayan gzeten agabeyleri vardir ya onlar gibi biri iste Galactica..

ember; Hi de yle kafamda klasik bir gretmen canlanmiyor.. Zaten tanidigim hibir yabanci dil hocasi klasik hoca degildi..Yazilarinin siki takipisiyim kendide bilir.. ember Hocam yazmissa o yaziya mutlaka gz atarim.. Bir de onunla acayip eglenceli bir fasil muhabbeti yapilir ylede bir kanaatim var..Hocamin sahsima yardimlari da oktur.. Tatli-sert bir ifadesi vardir, tatli ifadeleri , aferin almis grenci edasiyla bizi sevinten ildirtirken, sert ifadeleri “ Hocanin vurdugu yerde gl biter” sznden mtevellit hii canimizi yakmaz..

Bluegs; ok pozitif ve btn dnyaya nese, sevgi saan insanlar vardir ya bu kiz tastamam yle biri olmali.. Yazilarini da kendini de severim , amaaa geenlerde, muhtesem bir ortak yanimiz oldugunu grendim ki, hani ardinda kirk lesi de olsa basimin stnde yeri vardir.. Bir de eger gretmen olsaymis kesinlikle grencileri arasinda “100 c Nalan hoca” diye anilirdi buna eminim..

Heaven; Neden sen benim yurt arkadasim olmadin ki? Allahim ne geyik, ne sper , ne siki muhabbetler ikardi senle, eminim ettlerde amfilerde ook glme krizleri geirirdik..Tamamen hayatla maytap geen bir kiz, herkese lazim.. Gerek hayatta tanisaydim kesinlikle kankam olurdu.. Geen gn bir is arkadasima heaven diye hitap etmisim ki o konuya hi girmiyorum..

Sahaf; Hayraniyim..Forumda bana ilk hos geldin diyen insan.. O yzden hep biraz zel..Ve itiraf ediyorum forumda en kiskandigim yazar.. Abi senin ne ok sevenin var bu forumda.. Resmen fanlarin olusmus.. Haksiz da degiller, slubun, durusun kesinlikle 10 numara..

Wham ; Ii disi bir, alinmayan gcenmeyen, ksmeyen hayat dolu biri.. Ne olaylara ne insanlara, ne szlere takilir, bildigi yolda dmdz gider.. Whamla 2 saat kavga edin sonrada birlikte ay imeye gidin.. o denli yani..

Semavi ; Acaba ka yazim vardir “bravo semavi”, “ sper animsatma semavi” “ ok makbule geti semavi” dedigim.. Saymadim , o kadar ok ki.. Nasil bir hafizadir kardesim bu, ne ince detaylari hatirliyorsun.. Her yazida bir bilgi, bir detay , kendisi gzmde mazi ordinarysdr.

Alpino; Foruma yeni ye olan arkadaslara tavsiye ederim, Alp’in “sira dayagi” ve  “kumandasiz televizyonlar” blmndeki yazilari mutlaka okuyun.. Okuyun ve kirilin.. Insan byle gzel yazilar yazarda niye anilarini yazmakta bu kadar cimri davranir bilmem.. Ancak sper bir yneticidir.. Bir sey sordugunuzda ya da yardim istediginizde hi gecikmeden dner size.. Hizmette, izzette ve ikramda  siniri ve siniri yoktur Alp’in

Jetfire; Nasil dogru nasil dzgn nasil gzel bir insan, saniyorum karakterinde zerre ktlk yoktur.. Ayrica forum emekisidir.. Bir ok konu basliginda imzasi vardir.. Gerekten unuttugum bir ok tv. Programini onun basliklariyla animsadim, harikasin hocam tesekkrler..

Mrbom; Ini-ni-nin…. Iste gzm en korkutan forum yneticisi.. Avatarindan mi kaynaklaniyor bilmem..Yanar dner gzleriyle sagi solu kolaan eden hali, “benim gzmden bir sey kamaz, ben kl yutmam, yamuk yapani izerim” imaji yaratmistir bende..Ama profesyonel bir yneticidir.. Duygularini isine asla karistirmaz, yardim istediginizde gayet nezih slubuyla hemen yanitlar sizi, forum kurallari dahilinde olmasi mmkn bir sey istemisseniz sak! diye halleder.. gereksiz samimiyeti ve laubaliligi sevmez.. Mesafeyi her zaman korur.. Uzun cmleler kurmaz az ve z yazar.. Aristokrat bir havasi vardir .. Eger reankarnasyon varsa O kesinlikle gemiste Dartanyan’dir..

Karakedi ; Iste asla karsisindakini kirmayacak insanlardan biri daha.. Hele yazilara kilit vururken , cmleleri nasil ty gibi hafif, yani insanin iinden sana feda olsun yazim karakedi, vur, kilit vur istersen yerden yere vur diyesi geliyor .. Moderatr durusuna hayranim..

Raymond; Asla bos yazmaz, her yazida bir ayrinti, bir bilgi sunar.. Sahsen forum yarismasina onun yazilarini ezberleyerek girmeyi planliyorum.. slubu gzeldir ve noktalama isaretlerini dogru kullanir anliyoruz ki akademisyendir..

Elviva; Sonradan gelmis ancak bovling topu gibi n tarafi darmadaginik edip hakli olarak st taraflara ikmis bir yazar.. Hi kivirmaz, ne dsnyorsa onu yazar, begendiyse begendim, begenmediyse begenmedim diyecek kadar mert kizdir..

Aruzkolik; Gzmde geleneklere bagli, her seyi olmasi gerektigi gibi yasayan bir adam canlaniyor.. Siir sever, duygusal bir insan olmakla birlikte, nkteli bir espiri zekasina da sahiptir..Hele bir yazisinda bir espiri var ki, 10 zerinden 10’luktur. ( yazmiyorum, merak edenler arayip bulsun )

alikusu; Hakkaten alikusu! Yerinde duramayan, kipir kipir  tastamam kendisiyle barisik, neseli, capcanli.. Gerek hayatta srekli tebessml ve arkadaslari arasinda popler bir insan oldugu kanaatindeyim.. Yazilarinin siki takipisiyim.. Her gn 2 draje alikusu yazisi, insani canlandirir, enerji verir, reetesizdir ve herkese tavsiye edilir..

Soner ; Yine sonradan dahil olup hakli olarak forumda kendine saglam yer edinmis yazarlardan biri daha.. O da iyi ayrinti yakalayanlardan..Bir “Lak Lak” izimi vardir ki el emegi gz nuru yazi diye ben buna derim.. Benim favori yazarlarimdandir.. Takibindeyim..

Ulashima; Hafizasina hayran oldugum yazarlardan biri..grendik ki eski kulagi kesiklerdenmis... Zuxxi deki yazilarinin pesine dstm mutlaka okuyacagim.. Yazilarini keyifle okumakla beraber daha saha kalkmadigini dsndgm bir yazar, ilerleyen zamanlarda forumda estirecek gibi geliyor bana, sinyaller o ynde..

Turbo ; Forumun kaagi.. Tez bulunsun, kilitlensin ve bir daha forumdan kamasina izin verilmesin! Lazim o buraya, keyifle okudugum yazilarinin zlemi ierisindeyim..

Emrahuytun ; “Ne kadar sphecisin Glsen” diyerek gerek hayatta neredeyse her gn duydugum sz forumda da duymami saglamis insan.. ok dikkatlidir gznden bir sey kamaz..On parmaginda on marifet oldugunu dsndgm insanlardan..Forum emekisi ve tabi ki forumun 10 numarali adami..

80’de ocuk Olmak ; Asla yazmis olmak iin yazmayan biri.. Ve nazik slubuyla yazma konusunda bana sevk veren yazarlardan .. Bence daha ok yazsin.. yazmali..

Last Tango-Nizami ; Niye ikisini birlikte yazdim? Gbek baglari birlikte kesildigi iin degil elbet..Bu iki yazari da forumda ayni gn fark ettim de ondan..Biri sagimdan, biri solumdan bir krose akti evvela..Ama sonra isi tatliya bagladik.. Last Tango, insana dinginlik veren bir yazar yle yaziyor yani rahat rahat gerilmeden.. Nizami ise realist, kisa ve zclerden..

Hale; slubunu ok sevdigim, yazilarini severek okudugum yazar.. Elitlik, hocalik, mod.luk derken irtifa kaybetmeden ykseliste olan popler yazarlardan..Acaba bunun pembe panterlik gnlerini hatirlayan var mi? Kiskanmiyoruuum, destekisiyim takipisiyim..

November 76 ; Nickiyle bana Kasimda Ask filmini hatirlatan yazar..Forumda yazilanlardan anliyorum ki o da eskilerdendir ve sevenleri oktur.. Ne gretmeni oldugunu bilmiyorum ama dikkat ederseniz Novenber’in yazilarinda Dilbilgisi yazim kurallarina ve noktalama isaretlerine harfi harfine uyuldugunu grrsnz.. Sanal alemde bile bu denli titiz bir yazima sapka ikartiyorum.. hocam spersin..

Linea; Kesinlikle zgr kiz! Ve hangi ilgin ona zincir vuracak sasiyorum.. Yazilarindan edindigim izlenimlerle onu tek kelimeyle tanimlayacak olsam seecegim tek kelime “ Cesur” olurdu..Ayrica da Survivor’a ve Fear Factor’a katilmasini istiyorum.. Kesinlikle tek favorim o olur..

Sister; Henz sadece yazilarindan takip ettigim ama daha irtibata geemedigim taze yazarimiz.. Ama sagdan soldan adini ok duyuyorum.. Kapsama alanima girmis durumda..

Duman ; Henz ok yeni ama kanim isindi ona.. Youtube daki saheserini izledim.. Sesin felakeeet hocam, ama sen acaip sekersin.. Bizim zamanimizda yoktu byle hocalar yaa..Gle oynaya sinif geerdik ne gzel olurdu..

Editr; Editr zaten yazmistim, o yzden hi agzimi amayayim..Bu konuda mimlenmis durumdayim. Acaba editr bana takti mi, en kk aigimda beni banlar mi korkusu hala yregimin bir yerlerinde buukla drt arasi bir heycan yaratmaktadir..

Helezon; Her ne kadar bu aralar foruma pek giremese de kendisi topragimdir ve ona i gdsel bir yakinlik duymaktayim.. Yazilarini okuduka memleket burnumda ttyor..

Darko; Benim iin forumun olmazsa olmazlarindan.. Her neye basim sikissa Darkooooo diye mesaj kutusuna dsyorum.. Bir gnden bir gne “Yetti be! Senle mi ugrasacagim ugursuz” dememistir.. Demez.. Drt drtlk insandir.. Elinden ne geliyorsa ardina koymaz .. Yazilarini ayri bir keyifle okurum, bazi ocukluk anilari nedense kardesimi canlandiriyor gzmde, sanki ocuklugumuz ayni evde gemis gibi geliyor..Faniyim, hayraniyim her sekilde takipisiyim..

Murat ; Disarda kuzu, tribnde Aslan Murat.. Benim iin yine forumun olmazsa olmazlarindan biri.. 30 yillik hayatimda iime karsi konulamaz bir tribne gitme hevesi getiren insan.. Keyifli yazilarinin ve coskulu tribn anilarinin mzmin takipisiyim.. Hep forumda kalsin, 7 gn 24 saat yazsin istediklerimden..Kendiside bilmez ama ben ona Pindalli Murat diyorum, bizim oralara ait bir terim olup Trke de ki karsiligi Artizz Murat seklindedir..

Naman Allahim ne uzun bir yazi oldu.. Valla bana kizmayin ilk Heaven baslatti..

Unuttuklarim olmustur elbet, kirilmasin gcenmesin kimse, Hafizayi beser, nisyan ile malldr diyor ya Kurukafa yazarimiz o hesap iste.. Bakin onu unutmusum mesela, oysa son zamanlarda yazilariyla olduka dikkatimi eken yazarlardan biridir halbuki..

Sr Lisan ettimse affola ..

+Quote Post

Konuya link ver...
Forum iin... (BBCode)
HTML Kullanm...
Direk link...

5 Sayfa V  < 1 2 3 4 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 kullanc bu bal okuyor (1 Misafir ve 0 Gizli Kullanc)
0 ye:

Collapse

> Benzer Ba?l?klar

Balk Yan?tlar Konuyu Ba?latan Okunma Son Faaliyet
No New Posts Forum kurallarna uymayan mesajlar
5 Iron 1,727 27.02.2017 - 09:48:44
G?n: F
No New Posts Forumdaki Hareketsizlik
8 retrojunkie 2,160 02.10.2016 - 17:24:56
G?n: F
No New Posts nemli: Forumumuzun lk Hali Yayndadr
1 GaLaCTiCa 1,720 03.06.2015 - 14:39:42
G?n: GaLaCTiCa
No new nemli: Forumda oluan sorunlar
28 Editor 10,221 15.10.2012 - 13:50:48
G?n: Adore
No new Forumdaki Arkadaşlarım
24 80deOCUKolmak 8,639 20.09.2011 - 21:41:04
G?n: PROTOSS

RSS Basit Grnm Tarih : 20.09.2019 - 03:29:26
.: Destekleyenler & Desteklediklerimiz :.
Seksenliyillar.Com | 80ler.Com | sinemabuyusu.com | Kingofcollectors | Seksenler.Forumotion | sekerkizcandy.com | Captano.net