IPB

Hogeldiniz ( Giri | Kayt Ol )

4 Sayfa V   1 2 3 > »   
Reply to this topicStart new topic
Bu Yaz Anlarm Bulumas Yaplmal
Wham
mesaj 20.06.2007, 12:05:32
leti #1

Grup Simge

Grup: Mazi Hocas
leti: 1,199
Katlm: 14.05.2007
Nereden: Istanbul
ye No: 6

Evet dostlar sitemiz oturuyor eski gnlerdeki gibi yakin bir zamanda bulusma tertiblemeliyiz bu konu hakkindaki grslerinizi bekliyorum..
Go to the top of the pagePM

+Quote Post
Bu iletiye te?ekk?r edenler:
karakedi
mesaj 20.06.2007, 13:00:41
leti #2

Grup Simge

Grup: Emektar Mod.
leti: 1,555
Katlm: 29.05.2007
Nereden: Izmir
ye No: 62
Ruh Halim:

ok gzel oluurr.. Umarim islerimin yogun olmadigi bir ana denk gelir.. mutlaka katilmak isterim.. Dur bir dakika eski gnlerdeki gibi derken daha nce bulustunuz mu yoksa!? Benim niye haberim olmadi

--------------------
Androidler elektrikli koyun dler mi?

Philip K. Dick

+Quote Post
heaven
mesaj 20.06.2007, 13:16:32
leti #3

UNUTMAYACAIZ
Grup Simge

leti: 754
Katlm: 26.05.2007
ye No: 51

bende gelcem bende gelcemmmmm
benide alin....
herkesi ok merak ediyorum.
kafamda herbirinize bi tip belirledim geri ama:)
bence ok gzel olur wham...

--------------------
Ds kovalayan...

+Quote Post
Wham
mesaj 20.06.2007, 19:43:36
leti #4

Grup Simge

QUOTE(heaven)
bende gelcem bende gelcemmmmm
benide alin....
herkesi ok merak ediyorum.
kafamda herbirinize bi tip belirledim geri ama:)
bence ok gzel olur wham...

Dost zaten sensiz olmaz olursa bu bulusma ama anlasilan pek ilgi grmedi yada erken..

+Quote Post
alpino
mesaj 20.06.2007, 20:10:41
leti #5

Grup Simge

Grup: Administrator
leti: 5,589
Katlm: 21.05.2007
Nereden: Eternia/Castle Grayskull
ye No: 41
Ruh Halim:

Benim gibi yurdundan uzakta olanlar icin cok zor bir sey bu ama eger yapilirsa bol bol resim cekilecek,etkinlikler satir satir yazilacak hatta video kaydi yapilacak ve burada paylasilacak tamam mi?Bari biz katilamayacak olanlar buruk birsekilde de olsa uzaktan izleyebilelim degilmi ama

--------------------

Islerimin yogunlugundan ve bazi ozel sorunlar sebebi ile her turlu gorsel paylasimlarima suresiz ara verdigimden dolayi forum uzerinden veya ozel mesaj sistemi ile talepte bulunulmamasini rica ediyorum.

Anlayisiniz icin tesekkur ederim.

http://kingofcollectors.blogspot.com/ http://turkcevideomuzik.blogspot.com/

http://cokcomix.blogspot.com/ http://tvdizisi.blogspot.com/

http://anilarimnetvideokulubu.blogspot.com/

Ilkokul: Sehremini - Istanbul Ibrahim Alaettin Govsa, 1979-1984 Donemi ( Sinif Ogretmeni: Yurdanur Deniz )

+Quote Post
emrahuytun
mesaj 20.06.2007, 20:11:14
leti #6

Grup: Emektar Ynetici
leti: 2,734
Katlm: 02.06.2007
Nereden: Ankara
ye No: 76

Bulualm bulumasna da, siz stanbul'da biz Ankara'da nasl olacak?

--------------------

te dndm, burdaym;
Ben bu ite ustaym :)

+Quote Post
Wham
mesaj 20.06.2007, 20:52:37
leti #7

Grup Simge

QUOTE(alpino)
Benim gibi yurdundan uzakta olanlar icin cok zor bir sey bu ama eger yapilirsa bol bol resim cekilecek,etkinlikler satir satir yazilacak hatta video kaydi yapilacak ve burada paylasilacak tamam mi?Bari biz katilamayacak olanlar buruk birsekilde de olsa uzaktan izleyebilelim degilmi ama

Alp abi zme beni yaw bizim kusak okmu duygusal oldu abi onu bunu bilmem eger olursa herkes gelcek bizler zel insanlariz hele bu site Nostaljinin en iyi sitesidir o yzden gede olsa artik tek vcud oluyoruz yillardir ugrasiyorum ve yakin bir zamanda gzel bir bulusma enerji patlamasi olmali ve buna ortam hazirlanmali en azindan herkesten istedigim sitemizin genis kitlelere yayilmasi bunun iinde tavsiyelerime herkesin kulak vermesi lazim ben forum kltrnden gelmis biri olarak forumlarin fan club blmlerine nostalji fan clublari ailmali ve o yazida sitemizin linkini vererek gizliden reklam yaplamiyiz taktik budur bymek her alanin amaci olmali bu tanitim kismiydi hem bulusma sadece istanbulda olcak diye bir kaide yok bunlar zamanla tartisilarak ortasi bulunur 80ler yahoo grub defalarca bulusabiliryorsa biz neden bulusamayalim..

+Quote Post
emrahuytun
mesaj 20.06.2007, 21:04:53
leti #8

Grup: Emektar Ynetici
leti: 2,734
Katlm: 02.06.2007
Nereden: Ankara
ye No: 76

QUOTE(Wham)
Alp abi zme beni yaw bizim kusak okmu duygusal oldu abi onu bunu bilmem eger olursa herkes gelcek bizler zel insanlariz hele bu site Nostaljinin en iyi sitesidir o yzden gede olsa artik tek vcud oluyoruz yillardir ugrasiyorum ve yakin bir zamanda gzel bir bulusma enerji patlamasi olmali ve buna ortam hazirlanmali en azindan herkesten istedigim sitemizin genis kitlelere yayilmasi bunun iinde tavsiyelerime herkesin kulak vermesi lazim ben forum kltrnden gelmis biri olarak forumlarin fan club blmlerine nostalji fan clublari ailmali ve o yazida sitemizin linkini vererek gizliden reklam yaplamiyiz taktik budur bymek her alanin amaci olmali bu tanitim kismiydi hem bulusma sadece istanbulda olcak diye bir kaide yok bunlar zamanla tartisilarak ortasi bulunur 80ler yahoo grub defalarca bulusabiliryorsa biz neden bulusamayalim

Sevgili Wham, gayretinden anlalyor ki buluma konusunda organizatrmz sen olacaksn. Bizde elimizden geleni yapmaya gayret edeceiz.

--------------------

te dndm, burdaym;
Ben bu ite ustaym :)

+Quote Post
Wham
mesaj 20.06.2007, 21:23:26
leti #9

Grup Simge

Valla bulusma ayarlamak zor degilde nemli olan o bulusmaya layik olabilcek kadar gerekli kaliteyi ve sayiyi yakalamak bu site 2003 yilinda kuruldu gzeldi yanliz hep derim forum ortaminda yapilmayan bir site dngsn saglikli yapamaz yani paylasim olmasi zor olur ve sonunda forum aildi ve gryorsunuz nasilda byyor yanliz ben reklam stogumu tkettim sayilir onlarca site ve foruma sitemizi tanittim vs. vs.. anilarimin eski kaliteli ziyaretileri insallah bu forumu grrde katkilarini yaparlar sagolun...

+Quote Post
jetfire77
mesaj 26.06.2007, 11:32:54
leti #10

Grup Simge

leti: 900
Katlm: 17.05.2007
ye No: 23

Bencede ok gzel bir fikir dostum bu insallah en yakin zamanda gereklesir tabii bu sonuta bir zaman meselesi insallah en yakin zamanda olur

--------------------
Emekli Yazar

+Quote Post

Konuya link ver...
Forum iin... (BBCode)
HTML Kullanm...
Direk link...

4 Sayfa V   1 2 3 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 kullanc bu bal okuyor (1 Misafir ve 0 Gizli Kullanc)
0 ye:

RSS Basit Grnm Tarih : 17.09.2019 - 21:05:33
.: Destekleyenler & Desteklediklerimiz :.
Seksenliyillar.Com | 80ler.Com | sinemabuyusu.com | Kingofcollectors | Seksenler.Forumotion | sekerkizcandy.com | Captano.net