IPB

Hogeldiniz ( Giri | Kayt Ol )

> Dizi Filmler

Blm Kurallar

80'ler ve ncesinden aklnzda kalan dizileri bu blmde paylaabilirsiniz

Gzel Paylamlar

Reply to this topicStart new topic
Ben Casey
oldkid
mesaj 18.07.2008, 09:25:41
leti #1

Grup Simge

Grup: Mazi Hocas
leti: 1,244
Katlm: 25.07.2007
Nereden: Istanbul
ye No: 318

70lerin ortalarnda oynayan ve o dnem moda olan dr.lu dizilerden biriydi TRTde. Sanrm 60l yllar ABD yapmyd. Bir hastanede alan kahramanmz psikiyatr Ben Casey'in karlat vakalarla ilgiliydi.

Bir hatra: diziyi seyredeli en az 30 yl olduu halde bir blm hala aklmda hatta bir anlamda gzmn nndedir. Psikolojik sorunlar nedeniyle hastaneye yatan yalca, fiziksel zrl, zengin bir hanm, 20 yllk bakcs ve tabii Casey. Dr.umuz hastasnn pasif bir tip olduunu ve refakatisinin onun hayatn bir ekilde ynettiini, ona baskn ktn ama yal hastasnnda onu ok sevdiini farkeder ve bakcy yakn izlemeye alr. Takibi sonucunda bakcnn hastasnn konandan baz kk eyalar alarak piyasada sattn grr ve hastasn uyarr. ok zlen yal hanm bakcy arp alayarak "20 senedir benimle berabersin, kardeim hatta kzm gibi olmutun, tm paramn ynetimi sendeydi, sana iyi maa veriyordum bunu bana nasl yapabildin" deyip kadn iten karr. Bakc hanm alayarak ama hi bir ey sylemeden odadan kar. Darda grd dr.umuza "biliyormusunuz, onun paras 2 sene nce bitti, ben bu zamanda maa almadm, eyalarn satma nedenim ise onun ok sevdii bu aile yadigar evde yaayabilmesi iindi" der ve blm biter.

--------------------
What we do in life, echoes in eternity...
Go to the top of the pagePM

+Quote Post
Bu iletiye te?ekk?r edenler:
okseybilenkiz
mesaj 03.07.2011, 13:10:28
leti #2

Grup Simge

Grup: Moderatr
leti: 8,152
Katlm: 20.10.2007
Nereden: krklareli
ye No: 693
Ruh Halim:

Ben Casey bizde doktorlar ad ile gsterilmi
aramba geceleri yaynlanm.
ve yaynna mzedeki hayalet isimli efsane dizi ile ayn hafta balam(mzedeki hayalet pazartesileri yaynlanyormu )

--------------------

+Quote Post
Adore
mesaj 03.07.2011, 21:48:22
leti #3

Grup Simge

Grup: Forum Demirba
leti: 4,581
Katlm: 02.06.2011
ye No: 54,831
Ruh Halim:

QUOTE(oldkid @ 18.07.2008, 10:25:41) Misafirlere Kapal Link. Linkleri Grebilmek in ye Olunuz.
"biliyormusunuz, onun paras 2 sene nce bitti, ben bu zamanda maa almadm, eyalarn satma nedenim ise onun ok sevdii bu aile yadigar evde yaayabilmesi iindi" der ve blm biter.

En can alc yerini yakalamsnz.
Byle bir sz ben de duysam, tpk sizin gibi, kesinlikle unutmazdm.

--------------------
Doduum gn yzme bakp glmseyen melek, seni hi unutmadm

+Quote Post

Konuya link ver...
Forum iin... (BBCode)
HTML Kullanm...
Direk link...

Reply to this topicStart new topic
1 kullanc bu bal okuyor (1 Misafir ve 0 Gizli Kullanc)
0 ye:

RSS Basit Grnm Tarih : 14.10.2019 - 12:49:29
.: Destekleyenler & Desteklediklerimiz :.
Seksenliyillar.Com | 80ler.Com | sinemabuyusu.com | Kingofcollectors | Seksenler.Forumotion | sekerkizcandy.com | Captano.net