IPB

Hogeldiniz ( Giri | Kayt Ol )

> Oyuncaklar - Oyunlar

Blm Kurallar

ocukluumuzun tm anlam oyunlarmz ve oyuncaklarmz bu balk altna.

Gzel Paylamlar

Reply to this topicStart new topic
Satran
PROTOSS
mesaj 27.08.2011, 15:40:35
leti #1

Grup Simge

Grup: Mazi Hocas
leti: 2,194
Katlm: 25.03.2009
Nereden: Aiur
ye No: 4,771
Ruh Halim:

Benim satran oyunu ile tanmam orta 2 gibi oldu. O zamanlar televizyonda satran zerine bir program vard. Orda ilk grnce ilgimi ekti. Daha nce de Byk Taktik oyununu oynarken Satran benzetmesi yaplmt bu oyun iin. lk duyuum da o zamana gelir. ncelikle bir ansiklopediden oyunun kurallarn rendim. Hm dedim kolaym, ardndan kaln bir kartona kareler izip inili kalemle siyah kareleri oluturdum. Sonra da bir krtasiyeciden plastik talar alp oynamaya baladm. Tabi alm, uymu, buymu bilmiyorum. lk oyunlarm babama kar oynamtm. Boby Fischer isminden bahsetmiti ok ilgimi ekmiti. Bir sre sonra da Karpov - Kasparovun oyunlarn takip etmeye balamtm. Oyunu oynarken ok dndmn farkna varnca da bir kitap alp ordan oyunun daha inceliklerini renmeye baladm. Liseye geldiimde ise fena deildim ki, okulun satran turnuvasna katldm ve birinci oldum. Ama tabi ki her zaman ki hastalm depreti ve bir sre sonra skldm. Ara sra depreir oyun isteim ve internetten satran oyun sitelerinde birileriyle ya da bilgisayara kar oynarm. Gzel oyundur. Benim satran ile tanmam bu ekilde olmutur ya sizin ?

Go to the top of the pagePM

+Quote Post
Bu iletiye te?ekk?r edenler:

Konuya link ver...
Forum iin... (BBCode)
HTML Kullanm...
Direk link...

Reply to this topicStart new topic
1 kullanc bu bal okuyor (1 Misafir ve 0 Gizli Kullanc)
0 ye:

RSS Basit Grnm Tarih : 17.06.2019 - 22:39:00
.: Destekleyenler & Desteklediklerimiz :.
Seksenliyillar.Com | 80ler.Com | sinemabuyusu.com | Kingofcollectors | Seksenler.Forumotion | sekerkizcandy.com | Captano.net