IPB

Hogeldiniz ( Giri | Kayt Ol )

> Sporcular - Takimlar

80'ler ve ncesinin unutulmaz spor olaylarn,takmlar ve sporcularn bu blme yazabilirsiniz.

2 Sayfa V   1 2 >  
Reply to this topicStart new topic
Tanju olak
TURBO
mesaj 30.05.2007, 08:12:34
leti #1

Grup Simge

Grup: Pre Elit Yazar
leti: 388
Katlm: 29.05.2007
ye No: 61

Galatasaray'in (yanlis hatirlamiyorsam Samsunspor'dan gelen) efsane golcusu..
ben Tanju'yu futbolu ile degilde;

dnemin salyangoz satarak Aga olan (bir garip tipi) sonradan grme agasi ile ektirdigi resimlerle...

Hlya Avsar ile olan maceralari ile....
(Bu arada Hlya hanim'in Tanju ve Ibo skorlari hakkinda yorum yapmiim. hahahahaha)

Kaak mercedes olayi.....

ile hatirliyorum..

--------------------
.oO ne varsa eskilerde var Oo.
Go to the top of the pagePM

+Quote Post
Bu iletiye te?ekk?r edenler:
darko
mesaj 31.05.2007, 11:57:10
leti #2

Grup Simge

Grup: Mazi Hocas
leti: 1,159
Katlm: 24.05.2007
Nereden: Istanbul
ye No: 44

gerekten de Trk futbolunun unutulmaz yeteneklerinden biriydi. zel yasantisi ok sansasyoneldi. Ama gene de gollerini atardi.

--------------------
MAZINDE BIR TARIH YATAR

+Quote Post
muratuas
mesaj 02.06.2007, 10:04:24
leti #3

Grup Simge

leti: 971
Katlm: 15.05.2007
ye No: 10

ok byk golcyd ayak iiyle attigi plaseler unutulmaz hele xamaxa attigi gol...
su saat itibariyle gol rekoru hala krilamamistir..
240 gol atmistir trkiye liginde
fenere gitmesi galatasaraylilari kizdirsada byk golcyd..
o zaman hayli yeni olan tribn hayatimda ilk hayalkirikliklarimdandir.

+Quote Post
muratuas
mesaj 29.06.2007, 13:46:47
leti #4

Grup Simge

Misafirlere Kapal Link. Linkleri Grebilmek in ye Olunuz.

+Quote Post
sister
mesaj 11.08.2007, 18:36:08
leti #5

Grup Simge

Grup: Yazar
leti: 224
Katlm: 10.08.2007
ye No: 388

tanu olak hlya avsar aski vardi bir zamanlar yanilmiyorsam...hatta ayriliin ertesi hlya avsar bir sarki yorumlamisti biten bu ask zerine..."hatirlar misin" diye bir sarki...

--------------------
yine seninle geldi hayat!...

+Quote Post
Misafir_*
mesaj 11.08.2007, 19:12:56
leti #6

Misafir Yazar

Bende sinir olmustum ona fenere gitti diye.Geenlerde biyerde yazisini grdm ben hep galatasarayliydim diye...inanamadim yani kendisine

+Quote Post
alpino
mesaj 11.08.2007, 19:21:35
leti #7

Grup Simge

Grup: Administrator
leti: 5,589
Katlm: 21.05.2007
Nereden: Eternia/Castle Grayskull
ye No: 41
Ruh Halim:

Turkiye'nin gelmis gecmis en yetenekli golculerinden biriydi.Ulkemizde golcu denilince akla gelecek ilk 3 isimden biri olacak daima.
Ama ustun golculuk yeteneginden cok daha ustun yetenegi olan kendi kendini mahvetme yetisi ile kariyerini mahvetmis bir kisilik.Bir Galatasarayli olarak tum Galatasaraylilar gibi onun ihanetini (profosyonelligini) asla unutmayacagim.Son zamanlardaki yazilarina ve televizyondaki yorumlarina ise sadece ve sadece guluyorum.Bazen aci aci bazen elimde olmadan.
Buyuk golcu oldugunu herkese kanitladi ama zayif bir kisiligi oldugunu cok daha iyi kanitladi.

Tanju Colak'tan aklimda kalanlar;
Gol attiktan sonra suratinda tuhaf bir ifade ile sevinc gosterisi,
Neuchatel Xamax'a attigi Galatasaray'in 4. kendisinin 2. golu (MUAZZAM!),
Monaco'ya attigi gol sonrasi spikerin Kral Monaco'da! diye sevinc cigligi,
Bir Galatasaray-Fenerbahce macinda 90.dakikada atilan ve kazanilan mac sonrasi kusmus cocuklar gibi (hayli kiskanc bir ifade ile) Hasan (Vezir) benim kaleye giren topuma dokundu gol ona yazildi demesi (Gol ofsaytti o baska),
Kendisine verilen parayi az bulup cok az bir para farki icin Fenerbahce'ye transfer olmasi (o esnada disarida hungur hungur aglayan bir Galatasaray taraftarinin resmi ertesi gunku gazetede yayinlanmisti),
Fenerbahce'ye transfer oldugu senenin acilisinda resminin oldugu dev bayragin yakilisi,
Hulya Avsar ile gazetelerde cikan resimleri,
Florya tesislerinde merdivenlerde otururken silahini temizlemesi,
Kacak Mercedes olayi yuzunden hapise dusmesi,top sakal birakmasi,kitap okumaya baslamasi,felsefik konusmalar denemeleri ve ziyaretine gelen Galatasaray takim futbolculari ile hatira fotografi cektirmesi (Bu esnada yildizi iyice parlamaya baslayan Hakan Sukur'un kendisine biraz cekingen,biraz urkek ve birazda acima hissi ile bakmasi),
Altin ayakkabi odulunu alirken ki su diyalog;
Odulu takdim edip kendisi ile konusma yapmak isteyen bayan spiker sorar:
Do you speak English?
No!
German?
No!
French?
No!
Ve odulu almasi,
Paytak paytak kosu stili....
Iste maziden hafizamda kalmis Tanju Colak kareleri....

--------------------

Islerimin yogunlugundan ve bazi ozel sorunlar sebebi ile her turlu gorsel paylasimlarima suresiz ara verdigimden dolayi forum uzerinden veya ozel mesaj sistemi ile talepte bulunulmamasini rica ediyorum.

Anlayisiniz icin tesekkur ederim.

http://kingofcollectors.blogspot.com/ http://turkcevideomuzik.blogspot.com/

http://cokcomix.blogspot.com/ http://tvdizisi.blogspot.com/

http://anilarimnetvideokulubu.blogspot.com/

Ilkokul: Sehremini - Istanbul Ibrahim Alaettin Govsa, 1979-1984 Donemi ( Sinif Ogretmeni: Yurdanur Deniz )

+Quote Post
darko
mesaj 11.08.2007, 21:52:11
leti #8

Grup Simge

leti: 1,159
Katlm: 24.05.2007
ye No: 44

Sevgili Alpino'nu anlattigi Altin Top dln aldigi olay Monaco sehrinde gemisti.Bu olayi Can Dndar "Aynalar" belgeselinde su sekilde anlatmisti.

"Tanju o gn Monaco'da bir ka kelime ingilizce konusamamisti. Ama bir ay sonra yine Monaco'da bildigi lisandan konusmus ve Monaco'ya goln atmisti. "

Evet onun konustugu dil gerektende gol'd. 240 golle rekoru elinde bulundurarak, bir sezonda 39 gol atarak rekor kirarak,Samsun,GS,FB gibi farkli takim formasiyla gol krali olarak bunu fazlasiyla ispatlamis bir oyuncu.

--------------------
MAZINDE BIR TARIH YATAR

+Quote Post
muratuas
mesaj 12.08.2007, 09:10:38
leti #9

Grup Simge

QUOTE(bluegs)
Bende sinir olmustum ona fenere gitti diye.Geenlerde biyerde yazisini grdm ben hep galatasarayliydim diye...inanamadim yani kendisine[IMG]http://forum.anilarim.net/smileys/smiley14.gif" height="20" width="20" align="absmiddle" alt="Approve" />

tanju hala galatasaraylidir bu arada bu gerektir bunu tartismanin yeri burasi degil fakat o dnem yasananlari bilen ve pazarliklar esnasinda tanjunun yakininda olan kisilerden biri tribnden ok sevdigim bir abimdir bana anlatti hatta 2 sene nce bir organizasyonda tanjuyla bu konu hakkinda konusmustum ve tanju dedigim sahsin szlerini tastiklemisti yani gelismeleri uzun uzun yazmaya gerek yok ama tek kelimeyle sylemek gerekirse tanju galatasaraydan gitmemis gnderilmistir..
bu arada yazarken aklima geldi..
tanjunun fenere gittigi ilk sene dereagzina antremana gitmisiz ozaman ufak sayilirdim..tanjuya kiziyordum ama yinede idmanda attigi ayak ii plaselerin hatrina fener antremanina gelmisiz ama bende moral sifir gazete okuyorum .. antremanin baslamasini bekliyoruz...bu ara biri gazeteye bakabilirmiyim dedi bir baktim tanju o an iimden ona okkali bir kfr sallamistim..ama isin aslini grendikten sonra pisman oldum tabi yillar sonra ...
birde tanju gittikten sonra yazin fenerle innde tsyd kupasinda oynuyorduk ve ok byk tepki gstermisti taraftar hala hatirliyorum kapali tribnde herkes zdan ve paralari ikarmis....,paralarin hepsi bu ..ne tanju diye bagirmisti ...tabi arkadan klasik satilmis tanju tezehurati gelmisti...
bence hi bir taraftar oyuncuyu takimdan byk grmemelidir aslolan tuttumuz takimdir...

unutmayin askimiz oyuncuya degil renklere ve armaya dir

BASARILAR GELIR GEER ASALETIN BIZE YETER...

+Quote Post
muratuas
mesaj 14.08.2007, 09:12:12
leti #10

Grup Simge

ya birden aklima geldi yazmadan duramiycam hani yukarda mesajda tanjunun galatasaraya karsi oynadigi ilk mata herkesin zdanlarini ikarip paralarin hepsi bu...ne tanju dedigini yazdim eksik yazmisim o ara bir elimizde czdanlar bir elimizde konfetiler takim tnelden ikarken atacagiz o ara takim tnelden ikti abartmiyorum 5000 kisilik kapali tribnde en az 50 kisi komfeti yerine diger elindeki czdani atti ne glmstm benim kankada atmisti ulan tanju sapittirdin koskoca taraftari...
bu arada bizdeyken fenere devamli gol atan tanju fenere gidincede bize her ma gol atmaya baslamisti anlattgim mai biz 2-1 aldik tanju penaltidan yine bizim hayroya atmisti gol

+Quote Post

Konuya link ver...
Forum iin... (BBCode)
HTML Kullanm...
Direk link...

2 Sayfa V   1 2 >
Reply to this topicStart new topic
1 kullanc bu bal okuyor (1 Misafir ve 0 Gizli Kullanc)
0 ye:

Collapse

> Benzer Ba?l?klar

Balk Yan?tlar Konuyu Ba?latan Okunma Son Faaliyet
No New Posts Tanju Grsu
10 sister 3,834 13.06.2016 - 19:03:23
G?n: F
No New Posts Tanju Okan
12 heaven 3,845 24.05.2016 - 19:49:41
G?n: F
No New Posts Tanju olak Samsunspor Golleri
0 alpino 1,451 15.03.2011 - 05:33:19
G?n: alpino
No New Posts Tanju olak An (TRT Spor Bir Zamanlar Programndan)
0 alpino 1,283 15.03.2011 - 05:20:11
No New Posts Tanju Okan
5 ember 2,143 14.02.2010 - 06:58:16

RSS Basit Grnm Tarih : 07.12.2019 - 21:59:46
.: Destekleyenler & Desteklediklerimiz :.
Seksenliyillar.Com | 80ler.Com | sinemabuyusu.com | Kingofcollectors | Seksenler.Forumotion | sekerkizcandy.com | Captano.net