IPB

Hoşgeldiniz ( Giriş | Kayıt Ol )

> Yabanc

Blm Kurallar

Bu blmde mazide kalan yabanc mziklere dair hereyi yazabilirsiniz.

Gzel Paylamlar

Reply to this topicStart new topic
Sandra Kim - J'aime La Vie
alphaville
mesaj 09.09.2007, 18:57:55
İleti #1

Grup Simge

Grup: Pre Elit Yazar
Nereden: ege
Üye No: 462
Ruh Halim:

Misafirlere Kapal Link. Linkleri Grebilmek in ye Olunuz.

1986 eurovision norveç bergende yapilmisti ve belçika ya 1.ligi getiren parça sandra kim ile j'aimela vie olmustu.ayni yil türkiye klips ve onlar ile katilmis parça halley idi ve 20 ülke arasinda 9.olmustuk.halley parçasi bize o zaman dek en iyi dereceyi getirmisti.

iste sandra ve parçasi

--------------------
bydke kaybolan masumiyet..
Go to the top of the pagePM

+Quote Post
Bu iletiye teekkr edenler:
sahaf
mesaj 20.10.2011, 15:24:27
İleti #2

Grup Simge

Grup: Forum Demirbaşı
Nereden: Zeytinburnu / Vargeller
Üye No: 68
Ruh Halim:

Sandra Kim 1986 eurovisionu kazandığında yaş olarak fazla büyük değildi hatırladığım kadarıyla. Ayrıca J'aime La Vie'den başka hatırlanabilecek diğer parçasıda Tokyo Boy'dur. Nefis yorumlardım bu parçayı '' o dosıt dosıt tokyo boy tokyo boy'' diye. Zaten başka bir bölümünüde bilmezdim biggrin.gif
Diğer hatırladığım olay ise mahallede arkadaşlar ile yabancılardan geyik yaptığımızda Sandra ismi geçer, bizde hangi Sandra diye sormaz Sandra'da ''Kim'' derdik. yi idi o zamanlar toplamda iki adet Sandra'mız vardı.

--------------------
Titresin bir mum alevinde o eski gnler, bir gm ereveden seyret yine maziyi, bir nezaketli ince sz duyar da belki, o sararm resmin hayat bulur yeniden.

+Quote Post
ntetik73
mesaj 21.10.2011, 09:20:28
İleti #3

Grup Simge

Grup: Mazi Hocası
Nereden: Denizli
Üye No: 4,255
Ruh Halim:

Abimin aşkı Sandra Kim. Posterlerini alırdı,defterlerine çıkartmalarını yapıştırırdı.Hatırladığım kadarıyla 16 yaşındaydı Eurovision'u kazandığında.Severdim şarkısını..

--------------------
Beni Tanmla Cmleler inde Kullan,,,,,,,

+Quote Post
superisi
mesaj 21.10.2011, 09:44:32
İleti #4

Grup Simge

Grup: Mazi Hocası
Nereden: izmir
Üye No: 532
Ruh Halim:

Benim abim de beğeniyordu galiba smile.gif Yarışmayı videoya çekmişti. Sandra'nın şarkısını başa alıp duruyordu. Sözde bize şarkının bir bölümünde Sandra'nın ağzı garip biçimde yana kayıyordu onu gösterecekmiş. Mimikleriyle, sevimliliğiyle, çok cici bir kızdı gerçekten de.. Lena gibi smile.gif

--------------------
Geip giden zamanlar bir yerlerde bulsam.. Sonra zlsem.. zldme zlsem..

+Quote Post
GaLaCTiCa
mesaj 21.10.2011, 11:23:56
İleti #5

Grup Simge

Grup: Administrator
Nereden: Ankara
Üye No: 12

Sandra Kim yarışmaya katıldığında 15 yaşındaydı. arkısını da kendisini de ülkece çok sevmiştik. Hatta öylesine ki o yıl ülkemizde fan kulübü bile kurulmuş. Fan Kulübü'nün kurulmasına ve ülkemizde böylesine sevilmesine kendisi bile çok şaşırmış. Kendi ülkesinde böylesine ilgi görmedi heralde. Ertesi sene ülkemize de konuk olarak gelen Sandra Kim'in TRT'de bir kaç programa katıldığını hatırlıyorum.

--------------------

+Quote Post
santana
mesaj 21.10.2011, 14:45:10
İleti #6

Grup Simge

Grup: Üye
Nereden: Ordu
Üye No: 317

Müzik yazarı Tolga Akyıldız da o zamanlar tombik bir delikanlıydı ve Sandra Kim Fan Club'ünün kurucularındandı(Babası Erhan Akyıldız da Hey Dergisi personeliydi). Sandra Kim'in Türkiye günlerinde Club üyeleri hep yanında oldular. Barış Manço da Sandra Kim'i programlarına çıkaran isimlerdendi.

+Quote Post
zaferbasaran
mesaj 11.01.2015, 06:18:39
İleti #7

Grup Simge

Grup: Üye
Üye No: 139,491

QUOTE(alphaville @ 09.09.2007, 18:57:55) Misafirlere Kapal Link. Linkleri Grebilmek in ye Olunuz.

1986 eurovision norveç bergende yapilmisti ve belçika ya 1.ligi getiren parça sandra kim ile j'aimela vie olmustu.ayni yil türkiye klips ve onlar ile katilmis parça halley idi ve 20 ülke arasinda 9.olmustuk.halley parçasi bize o zaman dek en iyi dereceyi getirmisti.

iste sandra ve parçasi

88 yılıydı (şimdi bir çoğunuz amma salladı diyeceksiniz eminim ) meşhur menajer Ahmet San'ın yanında asistanlık yapıyordum o yıllarda sandra kimi türkiyeye getirmişti ve bir sansasyon lazımdı basının ilgisi için ahmet abi hemen çareyi bulmuştu beni sandra kimin türkiyedeki sevgilisi diye tanıtıp sandra kimle el ele yanak yanağa fotoğraflar çektirip basına servis yapmıştı dönemin gazeteleri özellikle bulvar ve tan manşetten vermişti işte sandra kimin türk sevgilisi diye aslında hepsi bir düzmeceydi türkiye de kaldığı günlerden sonra bir daha kendisiyle hiç görüşmedim

+Quote Post
F
mesaj 11.01.2015, 13:38:40
İleti #8

Grup Simge

Grup: Elit Yazar
Üye No: 1,604

87 gibi kaseti Türkiye'de de çıkmıştı; çok tutulmuştu; Sorry ve Magic adlı şarkıları çok güzeldi; çok başarılı bir albümdü. Türkiye'de Eurovision Türkiye Finali'ne konuk oldu; Bülend Özveren Fransızca kaç yaşında olduğunu sormuştu. Sandra Kim talyan asıllıdır. Anne ya da babası Türk'tü; sanıyorum babası; asıl adı Sandra Caldorone'ydi. Eurovision'da 176 puanla birinci olarak o zamana kadarki en yüksek puanı almıştı. kinci olan sviçre Atilla ereftuğ'un bestesiyle 140 puan almıştı. Türkiye 12 puan vermişti J'amie La Vie'ye. ( Hayatı Seviyorum) En düşük puanı veren Alman jürisi ise 1 puanla yetinmişti. Sandra şarkının klibinde kocaman bir dondurma yiyordu. Bu nedenle sunucu Ase Klevland Sandra'ya "imdi sana ödül olarak dondurma verelim mi?" demişti. Belçika tek birinciliğini Sandra Kim'le aldı. Bir yıl önce sonuncu olmuş, sonunculuktan birinciliğe yükselmişti.

+Quote Post

Konuya link ver...
Forum iin... (BBCode)
HTML Kullanm...
Direk link...

Reply to this topicStart new topic
1 kullanıcı bu başlığı okuyor (1 Misafir ve 0 Gizli Kullanıcı)
0 üye:

Collapse

> Benzer Balklar

Başlık Yantlar Konuyu Balatan Okunma Son Faaliyet
No New Posts Sandra
4 Reflections 1,832 18.05.2016 - 19:10:45
Gn: hazan
No New Posts Sandra
4 Editor 2,391 24.05.2009 - 03:50:48
Gn: alpino
No New Posts Sandra Dee
1 okseybilenkiz 1,761 22.02.2009 - 17:00:51
Gn: alpino
No New Posts Sandra Posterleri
4 -Misafir- 2,509 23.01.2008 - 09:21:06
Gn: TURBO

RSS Basit Görünüm Tarih : 24.08.2019 - 22:17:46
.: Destekleyenler & Desteklediklerimiz :.
Seksenliyillar.Com | 80ler.Com | sinemabuyusu.com | Kingofcollectors | Seksenler.Forumotion | sekerkizcandy.com | Captano.net