IPB

Hogeldiniz ( Giri | Kayt Ol )

> Ara - Gereler

Blm Kurallar

Mazimizde kullandmz ve ou tedavlden kalkan her trl ara ve gere hakkndaki yazlarnz bu blme.

Gzel Paylamlar

Reply to this topicStart new topic
Ev Biiminde Barometre
okseybilenkiz
mesaj 26.08.2009, 21:29:48
leti #1

Grup Simge

Grup: Moderatr
leti: 8,154
Katlm: 20.10.2007
Nereden: krklareli
ye No: 693
Ruh Halim:

kurtuluta otururken alt kat komularmzdan eva (ben madam teyze derdim)teyzenin evinde olduka uzun zaman geirirdim.tek kz ve ondan olan torunu viyanada oturduundan madam teyzem bana kar ok merttti. bende genellikle bu iyi niyeti sonuna kadar smrrdm.madam teyzemin sahip olupta bana vermesini en ok istediim eyse bir barometre idi.ama ok cici bir barometre tpk bir oyuncak gibi.hatrlayan arkadalarm olacaktr. tpk bir ev.ortada barometre var.iki yannda iki kap .kaplarda bir erkek (klk kyafetler ile) birde kz(kz yazlk kyafetlerle) havann durumuna gre ikisinden biri darda olur.ben daima kzn darda olmasn isterim smile.gif
devaml bu barometre ile oynarm.sonunda madam teyze onu bana verdi..gecen akam eski dergileri kartrrken bir baktm bir fotografta gzkyor .belli belirsiz tabi ancak benim gibi onu grmler tanyabilir ne oldugunu bilebilir.saklayamadm barometreme ok zldm.sonuta bir hatra idi sad.gif

--------------------
Go to the top of the pagePM

+Quote Post
Bu iletiye te?ekk?r edenler:
okseybilenkiz
mesaj 08.07.2010, 22:15:09
leti #2

Grup Simge

Grup: Moderatr
leti: 8,154
Katlm: 20.10.2007
Nereden: krklareli
ye No: 693
Ruh Halim:

Misafirlere Kapal Link. Linkleri Grebilmek in ye Olunuz.

benim barometremin tpksnn aynisi deilsede bir benzeri smile.gif

--------------------
Go to the top of the pagePM

+Quote Post
Bu iletiye te?ekk?r edenler:

Konuya link ver...
Forum iin... (BBCode)
HTML Kullanm...
Direk link...

Reply to this topicStart new topic
1 kullanc bu bal okuyor (1 Misafir ve 0 Gizli Kullanc)
0 ye:

RSS Basit Grnm Tarih : 06.06.2020 - 20:20:56
.: Destekleyenler & Desteklediklerimiz :.
Seksenliyillar.Com | 80ler.Com | sinemabuyusu.com | Kingofcollectors | Seksenler.Forumotion | sekerkizcandy.com | Captano.net