IPB

Hogeldiniz ( Giri | Kayt Ol )

> Ara - Gereler

Blm Kurallar

Mazimizde kullandmz ve ou tedavlden kalkan her trl ara ve gere hakkndaki yazlarnz bu blme.

Gzel Paylamlar

3 Sayfa V   1 2 3 >  
Reply to this topicStart new topic
Walkman
linea
mesaj 21.06.2007, 15:30:30
leti #1

Grup: Emektar Ynetici
leti: 1,717
Katlm: 19.05.2007
ye No: 36
Ruh Halim:

Kasetle birlikte tarihe karisan bir cihaz daha. Pili bitmesin diye az mi kalemle havada parende attirdik kasetlerimize, sony'sinden almak iin az mi dil dktk anne babalarimiza. Yillardir kullanmadigim halde israrla sakliyorum son walkmanimi, arada rastlasiyoruz evde.

Geri walkmani ne kadar ok seviyorsam simdilerde de ipodumu ayni askla seviyorum.

--------------------
Nen var kuzum ?
Go to the top of the pagePM

+Quote Post
Bu iletiye te?ekk?r edenler:
clown
mesaj 21.06.2007, 15:44:36
leti #2

Grup Simge

Grup: Elit Yazar
leti: 663
Katlm: 18.05.2007
Nereden: Ankara
ye No: 28

Benim kardeimle walkman arasnda hissi bir ba var. Bir trl daha modern cihazlara gemeye ikna olmuyor. Torbalar dolusu da kaseti de var. Hatta inanmayacaksnz geen yl bozulan walkmani yerine yenisini bulup ald. Yani hala satlyor walkman.

--------------------
Moketubbe'ye, kendisi lmsz, sanki lanetlenmi canlar - felaketini kuran canllar va lanetleniinin unutkan ortaklar olan ller - tarafndan hzla cehennemden geiriliyormu gibi geliyordu.

William Faulkner - Krmz Yapraklar

+Quote Post
clementine
mesaj 22.06.2007, 00:51:15
leti #3

Grup Simge

Grup: Yazar
leti: 152
Katlm: 06.06.2007
Nereden: Istanbul
ye No: 91

Zamaninda ok poler ciddi bir teknoloji harikasidi normal  olarak zaman yenildi ama o olmasaydi bugnk Mp3 alarlarda olmazdi.

+Quote Post
soner1971
mesaj 26.06.2007, 10:12:56
leti #4

Grup Simge

Grup: Mazi Hocas
leti: 752
Katlm: 26.06.2007
Nereden: Mersin
ye No: 181

O zamanlar Sony marka mavi renkli bir Walkmanim vardi. Radyo daha zerine konulmamisti o yillar. Play ve stop tusunun haricinde sadece ileri sarma tusu vardi. Geri sarmak iin kasedi ikarip ters takip ileri sarardik. Tam bir iskence imis. sad.gif
Telli zerinde kulaga gre srgl bytlebilir bir kulakligi vardi. Bu tel kafamizin zerinde ta gibi duruyordu. Koca sngerli kulakliklari vardi..

Ne zaman kaset sarmaya basladi, bir kenara kaldirdim. sonra yillar geti ne oldu bilmiyorum. Byk bir ihtimal atilmistir.

--------------------
Zaman her seyi gtrse de hayallerimizi asla...

+Quote Post
TURBO
mesaj 27.06.2007, 04:28:04
leti #5

Grup Simge

Grup: Pre Elit Yazar
leti: 388
Katlm: 29.05.2007
ye No: 61

En komigi o garip sngerli kulakliklariydi. bir sre sonra sngerler yavsar kaybolurdu. metal kismi kulaklarimiza degerek mzik dinlemeye alisirdik..

--------------------
.oO ne varsa eskilerde var Oo.

+Quote Post
darko
mesaj 27.06.2007, 04:38:53
leti #6

Grup Simge

leti: 1,159
Katlm: 24.05.2007
ye No: 44

QUOTE(TURBO)
En komigi o garip sngerli kulakliklariydi. bir sre sonra sngerler yavsar kaybolurdu. metal kismi kulaklarimiza degerek mzik dinlemeye alisirdik..

evet ya o sngerler zamanla erirdi bir de ok abuk pil biterdi diye hatirliyorum.

--------------------
MAZINDE BIR TARIH YATAR

+Quote Post
jetfire77
mesaj 28.06.2007, 16:11:21
leti #7

Grup Simge

leti: 900
Katlm: 17.05.2007
ye No: 23

Benimde bir zamanlar walkmani dinlerdim su anda bile evde bir ksede durur hala kulakliklarimin sngerleride turuncu renkti

--------------------
Emekli Yazar

+Quote Post
mesaj 10.07.2007, 10:20:55
leti #8

Grup:
leti: 0
Katlm: --
ye No: 0

Walkmanim sanirim su an sahip oldugum en eski cihaz.. Kiyamiyorum atmaya, kaset haznesi bozuldu, ses ayari kafayi yedi yazilari silindi gitti ama ben onu birakamiyorum..

Naapiim uzun ,soguk, yurt gecelerinde az yarenlik etmemistir bana.. Zaten bizim zamanimizda grenci yurdunda kalan bir grencinin geceleri yapabilecegi sey vardi , Ya muhabbet edilirdi, ya kagit oynanirdi ya da walkman dinlenirdi..

Simdilerde walkmanimi is yerinde hoparlre bagladim radyosunu kullaniyorum.. Atmayacagim iste..

+Quote Post
Misafir_*
mesaj 25.08.2007, 20:36:32
leti #9

Misafir Yazar

Benime ilk walkmanim gri sony markaydi.ilk grdgmzde teknoloji harikasi olarak grnmst bize(aslinda bi sre sonra kulakligin teki bozuluyordu sanki)...yleydide aslinda ne gzel etraftaki seslerden etkilenmeden sarkiyi dinleyebiliyordum....zaten ok severim mzik dinlemeyi ama illaki kulakliktan illaki ayakta olucak....en son aldigimda sari renkli bir walkman..hala duruyor bir kenarda...

+Quote Post
Z@gor
mesaj 25.08.2007, 21:03:12
leti #10

Grup Simge

Grup: Yazar
leti: 117
Katlm: 11.08.2007
ye No: 398

Piyasada bulunan sunny gibi dandik markalar tam bir pil dsmaniydi 60'lik kasedi koyardik daha sonu gelmeden sesi bogulmaya baslar yani pili biterdi ayni zamanda hisirtili sesi ilede biraz dinleyince insani rahatsiz ederdi ama Aiwa yada Sonny gibi kalitesi rescil edilmis markalarin retmis olduklari valkmanlar'da ayni kasedi 3-4 kez dinleyebiliyorduk ayni zamanda ses kaliteside ok iyiydi tabi fiyatida iyiydi
Sonralari bunlarin dijitalleri ikti su an elimde hala daha Sonny dijital volkmanim yaklasik 14 seneden beri sapasaglam durmaktadir.

+Quote Post

Konuya link ver...
Forum iin... (BBCode)
HTML Kullanm...
Direk link...

3 Sayfa V   1 2 3 >
Reply to this topicStart new topic
1 kullanc bu bal okuyor (1 Misafir ve 0 Gizli Kullanc)
0 ye:

Collapse

> Benzer Ba?l?klar

Balk Yan?tlar Konuyu Ba?latan Okunma Son Faaliyet
No New Posts Sony Walkman Reklamlar
1 1980 1,493 10.07.2011 - 11:01:33
G?n: loreyeno

RSS Basit Grnm Tarih : 07.06.2020 - 12:09:07
.: Destekleyenler & Desteklediklerimiz :.
Seksenliyillar.Com | 80ler.Com | sinemabuyusu.com | Kingofcollectors | Seksenler.Forumotion | sekerkizcandy.com | Captano.net