IPB

Hogeldiniz ( Giri | Kayt Ol )

> Ara - Gereler

Blm Kurallar

Mazimizde kullandmz ve ou tedavlden kalkan her trl ara ve gere hakkndaki yazlarnz bu blme.

Gzel Paylamlar

Reply to this topicStart new topic
Akbank'n Melamin Tabaklar
okseybilenkiz
mesaj 19.05.2011, 19:47:52
leti #1

Grup Simge

Grup: Moderatr
leti: 8,154
Katlm: 20.10.2007
Nereden: krklareli
ye No: 693
Ruh Halim:

Misafirlere Kapal Link. Linkleri Grebilmek in ye Olunuz.
bu kk tabaklar iin balk apta ortala gereksiz bir konu getirirmiyim acaba diye baya dndm (emin olun dndm smile.gif ) fakat benim bu resimli eylere anlatlmaz bir sempatim vard.o tabaklarn stndeki resimlere baylrdm.
hepsininde temas ayn idi.kyller olurdu ama krmz yanakl ok gzel kyafetli idiler smile.gif
bu tabaklar banka hediye olarak verirdi mterilerine.bizde yoktu ama tandklarn evinde filan grrdm.en yaknmzda ise alt kat komumuz aysel teyzede vard.iine vr zvr koyar yemek masasnnn stnde brakrd,igne ,iplik,anahtarlk gibi kk eyler .ogu zaman boaltr uzun uzun resme bakardm,bir gn taba elime alna byk ok yaadm
''-aysel teyze bunu kim yapt ?kim yapt bunu''
tabakta sigara sndrlmt hemde gen olan kzn tam yznn ortasnda. oras erimiti o yzden. aysel teyzenin eide geldiinde sordum ama oda bu canavarl yapan grmemiti.sanki o sigara benim yzmde sndrlmt.sonra aysel teyzeye fikrimi sylemitim galiba bunun kltablas olmadn yazp iine brakmalyd taban bylece kimse densizlik yapmazd.oda buna karlk taba bana vermiti.tanrken kaybedene kadar en sevdiim oyuncam olmutu bu tabak benim

--------------------
Go to the top of the pagePM

+Quote Post
Bu iletiye te?ekk?r edenler:
exca
mesaj 15.08.2013, 09:33:14
leti #2

Grup Simge

Grup: ye
leti: 1
Katlm: 15.08.2013
ye No: 139,311

Gzel bir paylam... Bu melamin tabaklarn koleksiyonunu yapyorum... Bizde de vard aynen sizin gibi iindekileri dker resimlerini saatlerce incelerdim. Geenlerde bir eski eya satcsna rastladm kaldrmda 2 tane bu tabaklardan ok iyi korunmu kondsyonda olanlar vard. Satn aldm tanesini sadece 1 tl den satt. !! internetde eksik olann ararken fiyatlar ok etti beni 25 tl den satyorlar tanesini bulmakta bir o kadar zor.
sizde u an var m ? ben u harman dven iftiler temalsn aryorum u an ama iyi kondsyonda olann henz bulamadm. ikinci el satan mazalara gidecem frsatm olmuyor.

+Quote Post
raymond
mesaj 15.08.2013, 19:24:20
leti #3

Grup Simge

Grup: Mazi Hocas
leti: 1,830
Katlm: 23.06.2007
Nereden: Ktahya
ye No: 172

QUOTE(okseybilenkiz @ 19.05.2011, 20:47:52) Misafirlere Kapal Link. Linkleri Grebilmek in ye Olunuz.
Misafirlere Kapal Link. Linkleri Grebilmek in ye Olunuz.
bu kk tabaklar iin balk apta ortala gereksiz bir konu getirirmiyim acaba diye baya dndm (emin olun dndm smile.gif ) fakat benim bu resimli eylere anlatlmaz bir sempatim vard.o tabaklarn stndeki resimlere baylrdm.
hepsininde temas ayn idi.kyller olurdu ama krmz yanakl ok gzel kyafetli idiler smile.gif

Sada yer alan tabaktan bizde de vard... Her elime getiinde pien yufkann kokusu ile balamann tnlarn hisseder, ev iin de ne kadar da huzurlu bir ev diye dnrdm... Bu dediim, bu tarz tabaklar youn olarak kullandmz yllar, zellikle ilkokul yllarm tabi ki... yle sa solu bir kurcalayacak olursam evde bir yerlerde karma da kabilir diyeceim ama pek umudum yok...
Konu hi de gereksiz bir konu deil Dilek rolleyes.gif... Bu enteresan tabaklar bir kez daha anmsattn iin teekkr ederim...

--------------------
Hey gidi gnler heeey !

+Quote Post
GaLaCTiCa
mesaj 16.08.2013, 07:59:15
leti #4

Grup Simge

Grup: Administrator
leti: 3,612
Katlm: 15.05.2007
Nereden: Ankara
ye No: 12

Ben bu tabaklar bakkal ve marketlerin para kasalarnn nnde hatrlyorum. Para stlerini buraya koyarlard. lker'in tabaklar vard bu ekilde. Bu tabaklarda ayn myd?

--------------------

+Quote Post

Konuya link ver...
Forum iin... (BBCode)
HTML Kullanm...
Direk link...

Reply to this topicStart new topic
1 kullanc bu bal okuyor (1 Misafir ve 0 Gizli Kullanc)
0 ye:

Collapse

> Benzer Ba?l?klar

Balk Yan?tlar Konuyu Ba?latan Okunma Son Faaliyet
No new Melamin Tabak - anak
15 linea 5,638 04.12.2012 - 23:15:28
G?n: simeli
No New Posts Melamin Biblolar
0 lifelines 1,518 11.04.2008 - 23:50:09
G?n: lifelines

RSS Basit Grnm Tarih : 05.06.2020 - 08:12:14
.: Destekleyenler & Desteklediklerimiz :.
Seksenliyillar.Com | 80ler.Com | sinemabuyusu.com | Kingofcollectors | Seksenler.Forumotion | sekerkizcandy.com | Captano.net