IPB

Hogeldiniz ( Giri | Kayt Ol )

> Ara - Gereler

Blm Kurallar

Mazimizde kullandmz ve ou tedavlden kalkan her trl ara ve gere hakkndaki yazlarnz bu blme.

Gzel Paylamlar

Reply to this topicStart new topic
Sac Aya
okseybilenkiz
mesaj 13.08.2011, 13:57:25
leti #1

Grup Simge

Grup: Moderatr
leti: 8,154
Katlm: 20.10.2007
Nereden: krklareli
ye No: 693
Ruh Halim:

Misafirlere Kapal Link. Linkleri Grebilmek in ye Olunuz.

zerine sa benzeri aralar koymak ve altna kara ate yakmak suretiyle herhangi bir piirme etkinliinde kullanlan ayakl demir malzeme.

biz bu aleti frnda ekmek piirirken kullanrz.
evet hala kullanrz.kimisi dorudan kz olmu atein stne koyar ekmek sinisini ama biz hi yle piirmeyiz.

birde ocukluk anm vardr sac aya ile ilgili.
9 yandaym naslsa kedisiz kalmm.komu teyzem ''bende bir kedi yavrusu var al onu'' dedi.gzel gri bir kedi ama dii.annem istemem dedi,bir sr yavru yaparm.komu teyzem ''sac ayandan geirirseniz tek yavru yapar bende bunun annesini sac ayandan geirdim'' diyine ben kediyi zaten koltuumun altna kstrmm eve geldik.ismini mercan koyduum gzel kzm bana ok dknd.taki ubat gelene kadar(dorusu ubattr mart diye bilinir ama laugh.gif )baktm eve gelmiyor kstrdm yerde yakaladm.doru komu teyzeme bir sac ayann iinden geirdik.sonu :3 tane kedi yavrusu.annem ''aman iyiki sac ayandan geirdiniz geirmeseydiniz 5 tane yapakt galiba ''dedi laugh.gif

--------------------
Go to the top of the pagePM

+Quote Post
Bu iletiye te?ekk?r edenler:
Candy
mesaj 13.08.2011, 14:13:40
leti #2

Grup Simge

Grup: Forum Demirba
leti: 3,601
Katlm: 14.12.2007
Nereden: Ankara
ye No: 1,499
Ruh Halim:

Aslnda kkenini yemein lsz pimesini engellemek zere yaplan bir dzenekten almsa da gnmzde varln "leme" olarak devam ettirmektedir.

Bakalm air ne demi bu hususta;

nsann zor zamanda tutaca,
Bir dal umut vardr ya yreinde;
Benim de gnlmde bir isli saaya,
Hala duruyor kller iinde."

Metin Altok

--------------------
Uzun yrmelerden
Sonra bitkin derek
Bu bir ocuk oyunu:
Ben seni ektim ekerek
imdi hangi kitaplardan
reneceksiniz onu,
Gelmiyorsa baz eyler
ocukluktan geerek
.
.

+Quote Post
Adore
mesaj 13.08.2011, 14:49:30
leti #3

Grup Simge

Grup: Forum Demirba
leti: 4,581
Katlm: 02.06.2011
ye No: 54,831
Ruh Halim:

QUOTE(okseybilenkiz @ 13.08.2011, 12:57:25) Misafirlere Kapal Link. Linkleri Grebilmek in ye Olunuz.
Misafirlere Kapal Link. Linkleri Grebilmek in ye Olunuz.

zerine sa benzeri aralar koymak ve altna kara ate yakmak suretiyle herhangi bir piirme etkinliinde kullanlan ayakl demir malzeme.

biz bu aleti frnda ekmek piirirken kullanrz.
evet hala kullanrz.kimisi dorudan kz olmu atein stne koyar ekmek sinisini ama biz hi yle piirmeyiz.

birde ocukluk anm vardr sac aya ile ilgili.
9 yandaym naslsa kedisiz kalmm.komu teyzem ''bende bir kedi yavrusu var al onu'' dedi.gzel gri bir kedi ama dii.annem istemem dedi,bir sr yavru yaparm.komu teyzem ''sac ayandan geirirseniz tek yavru yapar bende bunun annesini sac ayandan geirdim'' diyine ben kediyi zaten koltuumun altna kstrmm eve geldik.ismini mercan koyduum gzel kzm bana ok dknd.taki ubat gelene kadar(dorusu ubattr mart diye bilinir ama laugh.gif )baktm eve gelmiyor kstrdm yerde yakaladm.doru komu teyzeme bir sac ayann iinden geirdik.sonu :3 tane kedi yavrusu.annem ''aman iyiki sac ayandan geirdiniz geirmeseydiniz 5 tane yapakt galiba ''dedi laugh.gif

Saayann zerinde pien patriyot breinin tadna doyum olmaz.
Ne gzel bir unutulmaz hatra.

Fakat ben kedi konusuna takldm.

Kedi her iftleme iin farkl gebelik yaar.

3 tane dourmusa, 3 iliki yaam.

Eer yavrular farkl karakterdeyse, kedi farkl erkeklerle birlikte olmu.

--------------------
Doduum gn yzme bakp glmseyen melek, seni hi unutmadm

+Quote Post

Konuya link ver...
Forum iin... (BBCode)
HTML Kullanm...
Direk link...

Reply to this topicStart new topic
1 kullanc bu bal okuyor (1 Misafir ve 0 Gizli Kullanc)
0 ye:

RSS Basit Grnm Tarih : 06.06.2020 - 19:40:28
.: Destekleyenler & Desteklediklerimiz :.
Seksenliyillar.Com | 80ler.Com | sinemabuyusu.com | Kingofcollectors | Seksenler.Forumotion | sekerkizcandy.com | Captano.net