IPB

Hogeldiniz ( Giri | Kayt Ol )

> Ara - Gereler

Blm Kurallar

Mazimizde kullandmz ve ou tedavlden kalkan her trl ara ve gere hakkndaki yazlarnz bu blme.

Gzel Paylamlar

Reply to this topicStart new topic
Yeşil Ruj
hale
mesaj 04.07.2007, 11:22:08
leti #1

Grup Simge

Grup: Emektar Mod.
leti: 1,331
Katlm: 08.06.2007
Nereden: Istanbul
ye No: 101

Baktiginizda rengi yesildi, srdgnzde ise cart kirmizi.annenizden sakli gizli syle bir denemek iin srdyseniz hele, yanmistiniz nk bu ruj ikmazdi
Go to the top of the pagePM

+Quote Post
Bu iletiye te?ekk?r edenler:
heaven
mesaj 04.07.2007, 11:38:57
leti #2

UNUTMAYACAIZ
Grup Simge

Grup: Mazi Hocas
leti: 754
Katlm: 26.05.2007
ye No: 51

evet ikmiyoduuuuu...
ya tadi, ya kokusu ktyd ama tam hatirlamiyorum..
bide dudaginda atlama falan olursa annem iyi gelir bunu sr diyodu:)

--------------------
Ds kovalayan...

+Quote Post
ember
mesaj 04.07.2007, 14:12:56
leti #3

Grup Simge

Grup: Administrator
leti: 5,094
Katlm: 28.05.2007
ye No: 60
Ruh Halim:

Vallahi bravo Hale.. Tamamen aklimdan ikmisti ama aslinda hi unutmamam gereken bir sey bu.. Yemyesil rengi hala aklimda.. Srldgnde o yesillik inanilmaz bir pembeye dnsyordu ve hi ikmiyordu.. Artik iinde hangi madde vardi da hem renk degistirip hem de sabit kaliyordu bilmiyorum ama bir dnem kullandim ben de onu.. Sonra zararli olacagini dsnp birakmistim.. Zaten de piyasadan yokoldu gitti (sanirim)..

--------------------
I know what it is to be young..

+Quote Post
alikusu
mesaj 22.08.2007, 23:13:35
leti #4

Grup Simge

Grup: Moderatr
leti: 2,492
Katlm: 08.07.2007
Nereden: Bakent
ye No: 236

Halen  piyasada  oldugu sylenir ama  ben grmedim
ok fenada bir  anim var;
ocukken  ,makyaji  ve  malzemelerini acaip  severdim (halende)  bir  gn halamin  makyaj  antasini alip  yatagin altina  saklanmistim ,
altin  sarisi  kutusundaki  bu yesil  ruj  acayip  ilgimi  ekmisti  sonra  bir  gzel  dudaklarima boca etmistim  ruju  aynada  kendimi seyredip  pek  bir  begenmistim  ama  mutlulugum  kisa srd.
  Silinmiyordu,  ruj  ikmiyordu bir trl dudaklarimdan , orda karyolanin  altinda  yz koyun  uzanmis bir  halde  korkudan gebererek  ne yapacagimi bilemez bir sekilde kalivermistim .
Beni  bulduklarinda  millet  glmekten  yerlere yatmisti aynen bir palyao  dudagi  gibi  kipkirmizi  dudaklarla aglamakli  ben karsilarinda ve  karsimda  bana  glerek  bakan  ev ahalisi ...
Uzun zaman  o  rujlardan  uzak  kaldim

--------------------

Birinin kp; bu bir kamera akas, kameraya el sallayn demesini bekliyorum .. Hayat, o derece yani !

+Quote Post
okseybilenkiz
mesaj 17.12.2007, 01:44:15
leti #5

Grup Simge

Grup: Moderatr
leti: 8,154
Katlm: 20.10.2007
Nereden: krklareli
ye No: 693
Ruh Halim:

demek ikmiyor bilmiyordum.hi kullanmadim.bizim kizlar kullanirdi ve evet hala var en azindan zgln masasinin stnde duruyor bir tane .rengi hep ilgimi ekmistir.

--------------------

+Quote Post
Sah_Mat
mesaj 17.12.2007, 03:13:49
leti #6

Grup Simge

Grup: ye
leti: 95
Katlm: 17.10.2007
ye No: 656

Bizde var bir tane, noltalji olsun diye bir arkadasimiz hediye etmisti bundan 1 yil kadar nce... tabii silinmiyor... Rengi pembe, kirmizilari da vardi... ocuklugumda btn hanimlar o rujlardan kullanirdi...

+Quote Post
hazan
mesaj 17.12.2007, 11:40:21
leti #7

Grup Simge

Grup: Mazi Hocas
leti: 1,370
Katlm: 15.05.2007
Nereden: Antalya
ye No: 13

Evet hatirliyorum, kisa bir sre de olsa kullanmistik o dnemler.Srldgnde ikmiyor olmasi ilgimizi ekmisti kiz arkadaslarimin ve benim.

--------------------
Herey insanlar iin.. Grmek renmek iin, bazen zor da olsa..Herey insanlar iin.. Umut dourmak iin, hayatla sevitim...F

+Quote Post
Sah_Mat
mesaj 27.12.2007, 01:38:16
leti #8

Grup Simge

leti: 95
Katlm: 17.10.2007
ye No: 656

Iste ruj...
Misafirlere Kapal Link. Linkleri Grebilmek in ye Olunuz.

+Quote Post
dafne
mesaj 27.12.2007, 02:19:55
leti #9

Grup Simge

leti: 27
Katlm: 17.12.2007
ye No: 1,531

bende bulmustum o rujdan ancak annem kizdigi iin makyaj yapmama bir kez bende srmek gafletinde bulunmustum:)))) ruj degilde  salarimi kestigimde ok kizmisti annem nk sala yetinmeyip kirpiklerimide idam etmistim benc egzelolmustum am aannemin iglik atmasiydi beni korkutan ...yeni yetme dedikleri dneme grdigimde dnemin modasi permayi denemistim sevinle eve geldim babam koyun gibi olmulsun ne bu hal dedi.. zmanla taramak zor geldiginden(her tarakta iskence ekiyordum)3 e verdirmistim salari babam galiba benden utaniyordu..o yesil rujlardan sryordum:)kiz gibi olayimda salarimi dudaklarimla kapatmak istedim sanirim ama ise yaramadi babam kizim sen halana gitmek ister misin diye sordu halam urfadaydi:)

+Quote Post

Konuya link ver...
Forum iin... (BBCode)
HTML Kullanm...
Direk link...

Reply to this topicStart new topic
1 kullanc bu bal okuyor (1 Misafir ve 0 Gizli Kullanc)
0 ye:

RSS Basit Grnm Tarih : 31.05.2020 - 09:10:22
.: Destekleyenler & Desteklediklerimiz :.
Seksenliyillar.Com | 80ler.Com | sinemabuyusu.com | Kingofcollectors | Seksenler.Forumotion | sekerkizcandy.com | Captano.net