IPB

Hogeldiniz ( Giri | Kayt Ol )

> Ara - Gereler

Blm Kurallar

Mazimizde kullandmz ve ou tedavlden kalkan her trl ara ve gere hakkndaki yazlarnz bu blme.

Gzel Paylamlar

Reply to this topicStart new topic
Su Kpleri
elvina
mesaj 12.07.2007, 11:28:05
leti #1

Grup Simge

Grup: Mazi Hocas
leti: 1,123
Katlm: 27.06.2007
Nereden: Istanbul
ye No: 191

eskiden su kpleri vardi....plastik bidonlarda su yerine sucular cam siselerle getirir bu kplere bosaltirldi bizlerde masrapalarla srahileri doldururduk...ii sirli kpler babaannem hala vazgeip atamadi onu hala kullanir...
Go to the top of the pagePM

+Quote Post
Bu iletiye te?ekk?r edenler:
clown
mesaj 12.07.2007, 11:33:22
leti #2

Grup Simge

Grup: Elit Yazar
leti: 663
Katlm: 18.05.2007
Nereden: Ankara
ye No: 28

Bu kpler suyu her daim souk tutabildii iin ok tercih edilirdi. Ayrca ii srl olanlar yosun da yapmazd.

Baz evlerde de bu kplere benim ok komik bulduum bir ekilde giysiler giydirilirdi. Hadi stne rtlen rtler neyse de bir arkadamn evinde bu kpn dantelden elbisesi vard yav blink.gif .....

--------------------
Moketubbe'ye, kendisi lmsz, sanki lanetlenmi canlar - felaketini kuran canllar va lanetleniinin unutkan ortaklar olan ller - tarafndan hzla cehennemden geiriliyormu gibi geliyordu.

William Faulkner - Krmz Yapraklar

+Quote Post
elvina
mesaj 12.07.2007, 11:43:22
leti #3

Grup Simge

Grup: Mazi Hocas
leti: 1,123
Katlm: 27.06.2007
Nereden: Istanbul
ye No: 191

eveett bizimkininde elbisesi vardi kirmizi iekli..hala var smile.gif

+Quote Post
Misafir_*
mesaj 25.08.2007, 20:23:44
leti #4

Misafir Yazar

Babamin teyzesinde hala var bu kplerden gerekten suyu soguk tutarmis...anneannemlerin evindede bunlardan varmis...benim yaramazlik ustasi abim kenarinda oynarken iine dsvermis...boguluyormus nerdeyse....

+Quote Post
okseybilenkiz
mesaj 03.12.2007, 00:21:25
leti #5

Grup Simge

Grup: Moderatr
leti: 8,154
Katlm: 20.10.2007
Nereden: krklareli
ye No: 693
Ruh Halim:

bizde hala var bu kplerden ama simdi tursu kurmak iin kullaniliyorlar teyzem tarafindan

--------------------

+Quote Post
alikusu
mesaj 03.12.2007, 09:43:24
leti #6

Grup Simge

Grup: Moderatr
leti: 2,492
Katlm: 08.07.2007
Nereden: Bakent
ye No: 236

babannecigim vardi bu su kplerinden .. bu kpnde iekli basmadan etekleri firfirli bir elbisesi vardi kapagindada ssl bir rts vardi sapka gibi giydirilmis kapagina..mutfagin bir ksesinde dururdu ..bir gece su imeye kalkmistim lambayi yakamadim boyum yetismiyor mellow.gif karanlikta onu biri sandim ohmy.gif sanki orda kms oturuyor gibi grnmst gzme nasil bagirdiysam ev ahalisi hazirolda mutfak kapisina yigildiydi... dry.gif
babannem, bos bos bi ksede oturan birini grdm, kp kr gibi oturup durma diye krd.. laugh.gif

--------------------

Birinin kp; bu bir kamera akas, kameraya el sallayn demesini bekliyorum .. Hayat, o derece yani !

+Quote Post

Konuya link ver...
Forum iin... (BBCode)
HTML Kullanm...
Direk link...

Reply to this topicStart new topic
1 kullanc bu bal okuyor (1 Misafir ve 0 Gizli Kullanc)
0 ye:

RSS Basit Grnm Tarih : 02.06.2020 - 22:03:12
.: Destekleyenler & Desteklediklerimiz :.
Seksenliyillar.Com | 80ler.Com | sinemabuyusu.com | Kingofcollectors | Seksenler.Forumotion | sekerkizcandy.com | Captano.net