IPB

Hogeldiniz ( Giri | Kayt Ol )

> Ara - Gereler

Blm Kurallar

Mazimizde kullandmz ve ou tedavlden kalkan her trl ara ve gere hakkndaki yazlarnz bu blme.

Gzel Paylamlar

Reply to this topicStart new topic
Hastane Koridorlarnda Asl Duran Resim
redline
mesaj 11.10.2007, 07:13:40
leti #1

Grup Simge

Grup: Emektar Mod.
leti: 274
Katlm: 14.06.2007
Nereden: Istanbul
ye No: 136

Kkken zorla,binbir nazla gittigimyerlerden biridir hastane ortamlari...Ieride aglama sesleri,kosusturmalar,ila kokusu...Ve her gittigimde duvarda gzel bir ablanin resmi " sus " isareti yapmis...Hi unutmuyorum altinda "yurtoglu" yaziyordu...Nedense o resim ok tuhafima giderdi...Simdi pek rastlamak mmkn olmadi...Belki grsem yine ayni korku ve tuhaf duygular kaplardi heryanimi...

--------------------
" Bilmeden yeilliine dm birdamlaym ben , tm dnyann kknde hereyin kayna sen..."
Go to the top of the pagePM

+Quote Post
Bu iletiye te?ekk?r edenler:
linea
mesaj 11.10.2007, 07:19:24
leti #2

Grup: Emektar Ynetici
leti: 1,717
Katlm: 19.05.2007
ye No: 36
Ruh Halim:

--------------------
Nen var kuzum ?

+Quote Post
okseybilenkiz
mesaj 03.01.2008, 22:56:13
leti #3

Grup Simge

Grup: Moderatr
leti: 8,154
Katlm: 20.10.2007
Nereden: krklareli
ye No: 693
Ruh Halim:

sarn bayann ad diLekmi yle sylemilerdi banaadam yani.
semra abla hastaneden bana bir tane getirmisti dilek hemsirenin fotografn

--------------------

+Quote Post
okseybilenkiz
mesaj 19.10.2014, 20:54:24
leti #4

Grup Simge

Grup: Moderatr
leti: 8,154
Katlm: 20.10.2007
Nereden: krklareli
ye No: 693
Ruh Halim:

OT dergisinin dilek tunca ile yapt syleiden bir ksm .
fotoraf iin nasl seildiinide anlatyor

Hi unutmuyorum, 1976 senesinin yazyd.

urizm iimle ilgili Almanyadan dndm gn annem syledi Seni ajanstan aradlar diye. stanbul Reklam Ajansyd, Caalolunde. imdi kapand tabii. Hatta dndmn ertesi gn ekildi o fotoraf. ilide yayordum. Babam Subay emeklisi, annem terziydi.

O dnem Turizmciydim, ayn zamanda mankenlik yapyordum. imdiki kadar ok manken yoktu. Biz 10-12 kii kadardk. Simla Kantarcolu, Baak Grsoy, Fato Altnkumlar filan. Ertesi gn hemen gittim ajansa. Yurtolu ila firmas, hastanelere Sus Pankart yaptrmak istiyormu. Firma beni semi. O zamanlar kast ajans diye bir ey yoktu. Reklam ajanslar birbirine haber verirdi. Bal olduumuz bir ajans da yoktu. Hepimiz birbirimizi tanrdk. Ekspozisyonlara 1-2 kii kardk. Rozet Konfeksiyon iin hep beraber ektirdiimiz fotoraflarmzda vardr.

DOKTORLARIN GZ ISIRIYOR AMA

Ben hastanelere gittiimde doktorlar ve hemireler nce bakyorlar bana, onlara her seferinde tandk geliyorum. Yakn davranyorlar. lk kez karlamz aslnda ama yllarca fotorafma bakmlar, ainalar bana. Bu duruma ok glyorum. Bir gn gz doktoruna gittim. Kzcaz bana bakp Yznz hi yabanc gelmiyor dedi glerek, halbuki tam arkasnda benim hemire pozum asl. Ben hi aktrmayp glyorum Olabilir tabii diyorum. Sylemiyorum da. nk gzme makyaj fras batmt, canm yanyor. ktm oradan, sonradan kendi bulsun diye.

Genelde sylemem o kadnn ben olduumu. Bir keresinde anjiyo oluyorum, hastaneye birlikte gittiim arkadam sylemi doktorlara, bana gelip Ak olsun niye sylemiyorsunuz o olduunuzu? dediler. Siz bir an evvel bitirin iinizi, oradaki benim ite! dedim. Hatta sonra beni zel odaya aldlar, ok houma gitti. Doktorlarla aktrmadan da olsa samimi bir ilikim var.

'YOKSA SZ MSNZ?'

Almanyada bir dii polikliniine gittim, poliklinikte de bir Trk varm. Odaya girdim, duvarda benim fotorafm asl. Nereden buldunuz bu fotoraf? dedim, doktor Aaa, ben onu ok seviyorum, baylyorum, am o hanma dedi. Ben kaldm. Hibir ey syleyemiyorum. Bir bakt Yoksa siz misiniz? dedi. Yok o benim kardeim dedim. Hadi canm, kandrmayn. Sizsiniz ite dedi, gldk.

Sonra bir gn Tekirdaa gidiyorum, seim zamanyd. Bir otobs grdm. Bir baktm, otobsn bir yannda Ecevitin, dier yannda benim fotorafm var. Ne alaka yahu! diye dndm. Kime sus diyorlar anlamadm hi.

Bayan Susun ayr bir yeri daha vard, nk Atatrkten sonra duvardan inmeyen fotoraf benimkiydi. Herkes geldi gitti, ben duvarda Bayan Sus olarak kaldm.

ALINTI : Kaynak: NTV msnbc / OT dergisi ( alkislarlayasiyorum.comdan alntdr)

--------------------

+Quote Post
Adore
mesaj 21.10.2014, 15:56:32
leti #5

Grup Simge

Grup: Forum Demirba
leti: 4,581
Katlm: 02.06.2011
ye No: 54,831
Ruh Halim:

Bu bayan yakn zamanda "Beyaz Show"a km ve fotorafn hikayesini anlatmt..
Kiiyi ne kadar grseniz de, yz hatlar ve baklar tam olarak hafzanzda kalmayabilir.
Oysa bir fotoraf karesi yllar boyu hafzanzdan kmaz.
Fotoraflar bu nedenle nemli.

Bu vesileyle, herkese iinde saklad fotoraf karesinin deerini bilmeye davet ediyorum rolleyes.gif

--------------------
Doduum gn yzme bakp glmseyen melek, seni hi unutmadm

+Quote Post

Konuya link ver...
Forum iin... (BBCode)
HTML Kullanm...
Direk link...

Reply to this topicStart new topic
2 kullanc bu bal okuyor (2 Misafir ve 0 Gizli Kullanc)
0 ye:

Collapse

> Benzer Ba?l?klar

Balk Yan?tlar Konuyu Ba?latan Okunma Son Faaliyet
No new Resim Sevinci
26 emrahuytun 16,288 11.02.2020 - 08:52:47
G?n: alibaba
No new Topic has attachmentsResim Gsteren Makineler/Stereoskop
17 elvina 6,284 20.05.2015 - 14:15:06
G?n: sahaf
No New Posts Resimli Cep Aynas
1 okseybilenkiz 1,613 12.01.2015 - 23:29:39
G?n: okseybilenkiz
No New Posts Resimlerle nsanlk Tarihi Ansiklopedisi
1 canertaner 2,495 27.06.2013 - 18:46:19
G?n: canertaner
No New Posts Resimdeki izgi Filmlerin simleri Nedir?
7 bilgehan 3,164 25.11.2012 - 23:55:15
G?n: melihsah77

RSS Basit Grnm Tarih : 02.06.2020 - 23:00:29
.: Destekleyenler & Desteklediklerimiz :.
Seksenliyillar.Com | 80ler.Com | sinemabuyusu.com | Kingofcollectors | Seksenler.Forumotion | sekerkizcandy.com | Captano.net