IPB

Hogeldiniz ( Giri | Kayt Ol )

> Ara - Gereler

Blm Kurallar

Mazimizde kullandmz ve ou tedavlden kalkan her trl ara ve gere hakkndaki yazlarnz bu blme.

Gzel Paylamlar

Reply to this topicStart new topic
Mangal (Evde Kullanılanlardan)
okseybilenkiz
mesaj 31.12.2007, 13:09:48
leti #1

Grup Simge

Grup: Moderatr
leti: 8,154
Katlm: 20.10.2007
Nereden: krklareli
ye No: 693
Ruh Halim:

babaannem hadi dedi bir gn disari ikiyoruz:iktik  nereye gittigimizi bildigim iin ok sevinliydim. babaannem gnlerden beri kk odaya bir mangal aliam diyordu. bir eskiiye gittik ve mangal aldik.

mangalimiz  gzel degildi ,yuvarlak degildi(ben su meshur duvar halisinda grnen mangal gibi bir sey hayal etmistim)kareydi ama bizim isimizi gryordu. sobada yanan  kor olmus kmr aliyor,mangalda kahve pisiriyor,portakal kabugu yakip  sogan kzlyorduk.

ama bir defa zehirlendik.babaannem ,dedem  ,bykbabam ve semra abla(hemsire idi )oturuyorduk gnlerden cumartesi idi ve zaman tnelini izliyorduk(ok eminim logan'in kaisi olsa hayatta  ikip gitmezdim odadan)ben odadan iktip ve yatagima gidip uzandim(evet ilk ben zehirlenmistim ve belkide lmeye yatmistim)bu digerlerinin dikkatini ekti, semra abla basinin dndgn hissedine babaanneme ''rezzan abla biz zehirleniyoruz'' demis. btn camlar aildi,mangal disari atildi ve bol bol yogurt yendi.

isin tuhaf tarafi  zehirlenen sadece biz mzdk,dedem ve bykbabam hi bir sey hissetmemisler.

bundan sonrada mangal yaktik tabi sulu bizdik mangala kor olmamis kmr biz almistik

--------------------
Go to the top of the pagePM

+Quote Post
ember
mesaj 31.12.2007, 16:44:54
leti #2

Grup Simge

Grup: Administrator
leti: 5,094
Katlm: 28.05.2007
Nereden: Istanbul
ye No: 60
Ruh Halim:

Anneannemde vardi bakir bir mangal.. Her daim evin girisinde yanardi.. Bazen habersiz gidip srpriz yapardik ona.. Kapiyi aip bizi karsisinda grnce "mangalda kl dikildi zaten, anladim geleceginizi" derdi.. Nur iinde yatsin..

--------------------
I know what it is to be young..
Go to the top of the pagePM

+Quote Post

Konuya link ver...
Forum iin... (BBCode)
HTML Kullanm...
Direk link...

Reply to this topicStart new topic
1 kullanc bu bal okuyor (1 Misafir ve 0 Gizli Kullanc)
0 ye:

Collapse

> Benzer Ba?l?klar

Balk Yan?tlar Konuyu Ba?latan Okunma Son Faaliyet
No New Posts Evde Ada Hazrlamak
11 linea 6,094 24.04.2013 - 09:12:23
G?n: sahaf
No New Posts Evde Doumgn Partisi Vermek
4 ember 2,528 23.11.2011 - 20:27:26
G?n: slope
No New Posts Evden karken Koridorun In Ak Brakmak
5 RENK 2,624 10.11.2011 - 13:17:58
G?n: sahaf
No New Posts Evde Yaplan Baklavalar
13 linea 5,075 02.08.2011 - 07:41:23
G?n: loreyeno

RSS Basit Grnm Tarih : 06.06.2020 - 12:16:01
.: Destekleyenler & Desteklediklerimiz :.
Seksenliyillar.Com | 80ler.Com | sinemabuyusu.com | Kingofcollectors | Seksenler.Forumotion | sekerkizcandy.com | Captano.net