IPB

Hogeldiniz ( Giri | Kayt Ol )

> Ara - Gereler

Blm Kurallar

Mazimizde kullandmz ve ou tedavlden kalkan her trl ara ve gere hakkndaki yazlarnz bu blme.

Gzel Paylamlar

2 Sayfa V   1 2 >  
Reply to this topicStart new topic
Karne
ember
mesaj 25.01.2008, 20:54:39
leti #1

Grup Simge

Grup: Administrator
leti: 5,094
Katlm: 28.05.2007
Nereden: Istanbul
ye No: 60
Ruh Halim:

Bugn okulda karneleri dagitirken aklima geldi.. Eskiden karneler elle yazilirdi.. Bu karneler velilere imzalatilip smestr tatili dns okul idaresine teslim edilirdi.. Simdilerde karneler bilgisayardan ikarildigi iin geri getirilmesi gerekmiyor.. Hatta amasir suyuna batirilan pamukla zayif notlari silip degistiren grencilerin okul idaresince yakalanma riski de yok artik.. 

--------------------
I know what it is to be young..
Go to the top of the pagePM

+Quote Post
Bu iletiye te?ekk?r edenler:
nderrr
mesaj 25.01.2008, 20:58:51
leti #2

Grup Simge

Grup: Yazar
leti: 184
Katlm: 03.12.2007
Nereden: Ankara
ye No: 1,364

ne tesadf.bugn karneleri dagitmadan nce bende ayni seyleri dsnmstm sevgili ember

+Quote Post
alibaba
mesaj 25.01.2008, 21:02:32
leti #3

Grup Simge

Grup: Moderatr
leti: 2,633
Katlm: 20.08.2007
Nereden: Izmir
ye No: 438
Ruh Halim:

Daha nce de diger basliklarda yazmistim. Okulu hi sevemedim. Tm grenim hayatim boyunca sadece bir yil, lise ikinci sinifta zayifim yoktu karnemde. Yine de karnemin zerinde degisiklik yapmadim. Babam ok sert bir insandi ama not yznden beni hi incitmedi. Karne zamani bir sikintili dnemim olurdu. Karnemde her zaman su not olurdu
Biraz daha aba gstermelisin.

--------------------
her mesajm imzamdr

+Quote Post
ARUZKOLIK
mesaj 25.01.2008, 21:41:56
leti #4

Affan dedeye para saydm, Satt bana ocukluumu
Grup Simge

Grup: Mazi Hocas
leti: 1,612
Katlm: 21.07.2007
Nereden: Dzce
ye No: 299
Ruh Halim:

Btn hafta e-okul modlnden karne iktisi aldim...Adini bile duymak istemiyorum...Bir ara aklima anilarim.net adasinda ember hocamin atigi Ingilizce kursu laugh.gif geldi...Hani notlari e-okula gircem diye tutturunca kurs tehlikeye felan girmisti ...Ben bunlari dsnerek kendi kendime siritirken Mdr yardimcisi arkadasimin saskin bakislariyla karsilastim.Kendisi herhalde,btn bir hafta karne basmanin benim ruhsal durumum zerindeki etkilerini birhayli dsnms olacakki; "yav serdar biraz ara ver yoruldun,hatta sen dinlen biraz da ben ikarayim" dedi...

+Quote Post
november76
mesaj 25.01.2008, 21:43:55
leti #5

Grup Simge

leti: 1,591
Katlm: 23.06.2007
Nereden: Giresun
ye No: 170
Ruh Halim:

ok hastayim ama sirf ocuklara karnelerini verebilmek iin gittim bugn, onlarin  bu zel gnde eksik kalmalarini istemedim. Ancak karnelerin eski "agirligi" olmadiginda sizlere katiliyorum.

--------------------
Biz bydk ve kirlendi dnya...

+Quote Post
superisi
mesaj 25.01.2008, 23:10:54
leti #6

Grup Simge

leti: 2,676
Katlm: 17.09.2007
Nereden: izmir
ye No: 532
Ruh Halim:

bizim oralarda karnedeki zayiflara dana denirdi..ka dana getirmis diye sorarlardi. Ben ilk karnemi aldigimda pekiyi iyilerden bisey anlamamis olacagim ki eve gelirken kosarak anne dana var mi karnemde diye bagirdigimi hatirlar glerim smile.gif

karnelerde bir de aliskanliklara not verilirdi..iste orda tek tk iyim olurdu. Arkadaslariyla geim nedense hi pekiyi olmadi :=) nk hepsini dverdim hihihi

--------------------
Geip giden zamanlar bir yerlerde bulsam.. Sonra zlsem.. zldme zlsem..

+Quote Post
karakedi
mesaj 19.02.2008, 09:52:40
leti #7

Grup Simge

Grup: Emektar Mod.
leti: 1,555
Katlm: 29.05.2007
Nereden: Izmir
ye No: 62
Ruh Halim:

Bir ka kere karneleri yazma ii retmenlerim tarafndan bana verilmiti.. Notlarmn hepsini arkadalarmdan 3-4 gn nce renmitim..

retmenlerimiz not defterlerini biz teslim edip karnelerle babaa braktnda ilk iimiz kendi notlarmza bakmak olmutu. yle yarm saat bir saat kadar arkadamla notlarmz deerlendirmitik. Sonra bir hz notlar karnelere aktardk (bu arada bir ka dersten de kaytardk wink.gif )

--------------------
Androidler elektrikli koyun dler mi?

Philip K. Dick

+Quote Post
hayalperest
mesaj 23.02.2008, 14:14:33
leti #8

Grup Simge

Grup: Yazar
leti: 210
Katlm: 19.12.2007
Nereden: Bursa
ye No: 1,575

A4 kadna baslm karneleri elime alp datacam snfa doru giderkenyzm asld,kendi karnelerimi hatrladm...Hala saklyorum ilk okul ikiden beri 1.snf karnem yok nk okula ikinci snftan balamtm...imdi bile 1. snfta neler yapldn merak ettiimi itiraf ediyorum.ve teekkrm olmad lisede son snf hari btnleme ile getim...imdiki rencilere baktmda ,hereye ramen benim zamanmdaki okul gnlei ve karnelerin mkemmel olduunu dnmekteyim...en azndan imdiki ocuklar gibi orta okuldan itibaren snav stresimiz yoktu, retmenlere sayglydk,aklmza esince kp snftan gitmek disipline gnderiilmemize neden olurdu smile.gif

--------------------
WATA NO NAMAE WA L (ERU) DESU...

+Quote Post
el_maquinista
mesaj 08.11.2009, 01:09:55
leti #9

Grup Simge

Grup: Pre Elit Yazar
leti: 426
Katlm: 26.03.2008
Nereden: istanbul
ye No: 2,630

Eski karneler daha bir deerliydi, biz onlara kat paras ya da not izelgesi diye bakmazdk, aldmz andan itibaren bize ait birer eya olurlard, ben hala saklarm btn karnelerimi, ve ne kadar kt olursa olsun elyazsyla hazrlanm bir karne, yazclardan kma karnelerden ok daha iyidir...

--------------------
O gnler bir daha gelmeyecek...

+Quote Post
PROTOSS
mesaj 08.11.2009, 01:21:00
leti #10

Grup Simge

leti: 2,194
Katlm: 25.03.2009
Nereden: Aiur
ye No: 4,771
Ruh Halim:

Ben de ilkokul karnelerimi hala saklarm. Ama u an yazlanlar okuyunca aklma geldi. Ortaokuldayd sanrm ilk dnem notlarnn stne seloteyp bant yaptrlmt deiiklik yaplmasn diye. Ben de sinir olmutum. Madem renciye gvenmiyorsunuz bu mudur yani zm. Art niye gvenmiyorsunuz ? Tam bir ceberrut uygulama. Madem bize gvenmiyorsunuz niye eitiyorsunuz, bu nasl bir eitimdir ?

+Quote Post

Konuya link ver...
Forum iin... (BBCode)
HTML Kullanm...
Direk link...

2 Sayfa V   1 2 >
Reply to this topicStart new topic
1 kullanc bu bal okuyor (1 Misafir ve 0 Gizli Kullanc)
0 ye:

Collapse

> Benzer Ba?l?klar

Balk Yan?tlar Konuyu Ba?latan Okunma Son Faaliyet
No New Posts Ekmek Karnesi
0 sahaf 1,202 21.10.2012 - 19:42:06
G?n: sahaf

RSS Basit Grnm Tarih : 29.05.2020 - 16:02:09
.: Destekleyenler & Desteklediklerimiz :.
Seksenliyillar.Com | 80ler.Com | sinemabuyusu.com | Kingofcollectors | Seksenler.Forumotion | sekerkizcandy.com | Captano.net