IPB

Hogeldiniz ( Giri | Kayt Ol )

> Ara - Gereler

Blm Kurallar

Mazimizde kullandmz ve ou tedavlden kalkan her trl ara ve gere hakkndaki yazlarnz bu blme.

Gzel Paylamlar

Reply to this topicStart new topic
Penaten Piik Kremi
lifelines
mesaj 16.02.2008, 21:56:03
leti #1

Grup Simge

Grup: Moderatr
leti: 2,400
Katlm: 22.11.2007
Nereden: stanbul
ye No: 1,180
Ruh Halim:

"Penaten Piik Kremi" adndan anlalaca gibi bebe kremi idi. Annem, kardeimin piiklerine, bu gzel kokulu kremden srerdi. Kremin reklam slogan "Yavrunuzun koruyucu melei" idi, bir de reklamlarndaki bebelere baylrdm.

Not:Penaten'in el ve vcut bakm kremleri de vard.

Go to the top of the pagePM

+Quote Post
Bu iletiye te?ekk?r edenler:
alikusu
mesaj 06.05.2009, 16:17:26
leti #2

Grup Simge

leti: 2,492
Katlm: 08.07.2007
Nereden: Bakent
ye No: 236

teekkrler lifelines hazine sandndan yine ho bir paray paylamsn.. bu kremi ikiz kardelerimde kullanmaya balamt annem , kokusu gerekden ok farkl ve hodu kendinden pudral bir krem diye hatrlyorum nk baya bi youndu..
ilk frsatta kutusunun ve kokusunun cazibesine dayanamaz ellerime srerdim bir keresinde yzmede boca ettim ama bir trl o koyu younluu yediremedim yzme ve tabii sonu su st yakalandm sleep.gif , annemden bi ton papara yemitim popo kreminin yznde ne ii var diye rolleyes.gif

buda ilk yz kremimin fotosu aynende kutusu byleydi ve ne ilgin hala varm bundan ,nerden bulsam acep tongue.gif

--------------------

Birinin kp; bu bir kamera akas, kameraya el sallayn demesini bekliyorum .. Hayat, o derece yani !

+Quote Post
lifelines
mesaj 26.07.2009, 23:27:56
leti #3

Grup Simge

leti: 2,400
Katlm: 22.11.2007
Nereden: stanbul
ye No: 1,180
Ruh Halim:

70'li yllarn tm Penaten rnleri bir arada. Reklam 1979 ylndan.

+Quote Post
hazan
mesaj 11.11.2016, 15:24:04
leti #4

Grup Simge

Grup: Mazi Hocas
leti: 1,370
Katlm: 15.05.2007
Nereden: Antalya
ye No: 13

Penaten kremi ocukluumdan hatrlarm, eksik olmad ok uzun bir dnem elimizin altndan..ocukken yaptmz yaramazlklar balna m yoksa buraya m yazsam karar verememitim, nihayet buraya yazaym dedim.. Annemin anlattna gre , bir keresinde bir kutu penatn kremi kardeimin yzne olduu gibi svamm. zene, bezene hem de.. O kadar ok itina gstermiim ki, yznde toplu ine ba kadar bile boluk kalmam. Kana, kirpiine kadar. Annem ilk grdnde ani bir aknlk yaam...."Sadece bir ift gz ldyordu karmda" diyor, o da kardeim gzlerini atnda....ok zenmiim canm, ok.. Amacm hi de kt deilmi, kardeimi gzelletirmek istemiim.. O da nasl durmu uslu uslu elimin altnda hayret..

Bu kremin Trkiye'de evremizdeki kiiler tarafndan da beenildiini ve istendiini hatrlarm. Antalya' da pek bulunduunu hatrlamyorum o dnemlerde. Ya da bizim civarlarmzda yoktu.. Bizimkiler Almanya"dan getirirlerdi..Sadece popo-piik iin deil, ele, yze(yzden emin olamadm imdi, ama ben kullanmm ite kardeimde smile.gif )kullanlrd. ok da iyi bir krem olduu sylenirdi..

--------------------
Herey insanlar iin.. Grmek renmek iin, bazen zor da olsa..Herey insanlar iin.. Umut dourmak iin, hayatla sevitim...F

+Quote Post

Konuya link ver...
Forum iin... (BBCode)
HTML Kullanm...
Direk link...

Reply to this topicStart new topic
1 kullanc bu bal okuyor (1 Misafir ve 0 Gizli Kullanc)
0 ye:

RSS Basit Grnm Tarih : 05.06.2020 - 09:28:08
.: Destekleyenler & Desteklediklerimiz :.
Seksenliyillar.Com | 80ler.Com | sinemabuyusu.com | Kingofcollectors | Seksenler.Forumotion | sekerkizcandy.com | Captano.net