IPB

Hogeldiniz ( Giri | Kayt Ol )

> Ara - Gereler

Blm Kurallar

Mazimizde kullandmz ve ou tedavlden kalkan her trl ara ve gere hakkndaki yazlarnz bu blme.

Gzel Paylamlar

Reply to this topicStart new topic
Mercedes Arabalarn nndeki Yldz...
redline
mesaj 23.03.2008, 09:47:14
leti #1

Grup Simge

Grup: Emektar Mod.
leti: 274
Katlm: 14.06.2007
Nereden: Istanbul
ye No: 136

Bu yaptmz aslnda ok yanl bir hareket ama ocukluk ite... smile.gif 80'lerin ortalar...Mercedes arabalarn en popler olduu dnem, arabann n ksmnda demirden, yuvarlak halka iinde Mercedes amblemi... Biz onu oradan koparp dndaki halkay kardktan sonra, ninja yldz yapp aaca saplardk. Sper zevkli olurdu...Belkide o dnemdeki Mercedeslerin nndeki logonun olmaynn sebebi bizim gibi yaramaz ocuklardr... tongue.gif imdilerde bile rastlamak mmkn...

--------------------
" Bilmeden yeilliine dm birdamlaym ben , tm dnyann kknde hereyin kayna sen..."
Go to the top of the pagePM

+Quote Post
Bu iletiye te?ekk?r edenler:
Misafirufuk cingay dmbll_*
mesaj 23.03.2008, 09:54:09
leti #2

Misafir Yazar

QUOTE(redline @ 23.03.2008, 09:47:14) Misafirlere Kapal Link. Linkleri Grebilmek in ye Olunuz.
Bu yaptmz aslnda ok yanl bir hareket ama ocukluk ite... smile.gif 80'lerin ortalar...Mercedes arabalarn en popler olduu dnem, arabann n ksmnda demirden, yuvarlak halka iinde Mercedes amblemi... Biz onu oradan koparp dndaki halkay kardktan sonra, ninja yldz yapp aaca saplardk. Sper zevkli olurdu...Belkide o dnemdeki Mercedeslerin nndeki logonun olmaynn sebebi bizim gibi yaramaz ocuklardr... tongue.gif imdilerde bile rastlamak mmkn...

ok gzel bir konuya deyinmisin ayn eyi biz (daha dorusu mahallenin ocuklar imdilerde koca koca adamlar olduk oluk cocuga kartk tabi) abartmtk leventten taksime n yapmt bizim mahallenin ocuklar etenin eleba ben ve doyuran lokantalarnn sahibi aret doyudand mahallenin ocuklar o logolar sker aretin evindeki kutunun iinde toplanrd smile.gif

+Quote Post
okseybilenkiz
mesaj 23.03.2008, 11:08:26
leti #3

Grup Simge

Grup: Moderatr
leti: 8,154
Katlm: 20.10.2007
Nereden: krklareli
ye No: 693
Ruh Halim:

yldzdan ok yldzn yks houma giderdi.geri bunlar yazmadan nce nette baktm.ite benim sandgm gibi deilmi ama olsun ben o yldzn yksn yle biliyordum.''carl benz''ailesinden uzak ''mersedes'' iin alrken ailesine nerde altgn gstermek iin bir kart yollar.ehir manzaral bu kart'ta altg yeri iaretlemek iin mersedesin yldz 'n izer stne kartn.ben byle biliyordum cocukluumdan beri laugh.gif

--------------------

+Quote Post
Adore
mesaj 04.07.2011, 07:22:29
leti #4

Grup Simge

Grup: Forum Demirba
leti: 4,581
Katlm: 02.06.2011
ye No: 54,831
Ruh Halim:

QUOTE(okseybilenkiz @ 23.03.2008, 12:08:26) Misafirlere Kapal Link. Linkleri Grebilmek in ye Olunuz.
yldzdan ok yldzn yks houma giderdi.geri bunlar yazmadan nce nette baktm.ite benim sandgm gibi deilmi ama olsun ben o yldzn yksn yle biliyordum.''carl benz''ailesinden uzak ''mersedes'' iin alrken ailesine nerde altgn gstermek iin bir kart yollar.ehir manzaral bu kart'ta altg yeri iaretlemek iin mersedesin yldz 'n izer stne kartn.ben byle biliyordum cocukluumdan beri laugh.gif

Mercedes 70'li yllara kadar arabann iinde zel deri eldiven de hediye ediyordu..

--------------------
Doduum gn yzme bakp glmseyen melek, seni hi unutmadm

+Quote Post
sahaf
mesaj 04.07.2011, 07:43:25
leti #5

Grup Simge

Grup: Forum Demirba
leti: 6,161
Katlm: 30.05.2007
Nereden: Zeytinburnu / Vargeller
ye No: 68
Ruh Halim:

Bizim mahalleye olurda mercedes'li bir alamanc (almanc deil) gelirse ara ilk grnd andan itibaren mahallenin ocuklar pusuya yatar, o yldz ilk frsat'da koparlrd. Gurbeti vatandamzda gider yenikap'da bulunan paraclarn yolunu tutard biggrin.gif

Ayrca bkz: Fikrimin nce Gl / Sar Mercedes wink.gif

--------------------
Titresin bir mum alevinde o eski gnler, bir gm ereveden seyret yine maziyi, bir nezaketli ince sz duyar da belki, o sararm resmin hayat bulur yeniden.

+Quote Post

Konuya link ver...
Forum iin... (BBCode)
HTML Kullanm...
Direk link...

Reply to this topicStart new topic
1 kullanc bu bal okuyor (1 Misafir ve 0 Gizli Kullanc)
0 ye:

Collapse

> Benzer Ba?l?klar

Balk Yan?tlar Konuyu Ba?latan Okunma Son Faaliyet
No New Posts Mercedes 190
6 bakan 2,874 03.08.2010 - 12:01:16
G?n: 1980

RSS Basit Grnm Tarih : 02.06.2020 - 22:15:35
.: Destekleyenler & Desteklediklerimiz :.
Seksenliyillar.Com | 80ler.Com | sinemabuyusu.com | Kingofcollectors | Seksenler.Forumotion | sekerkizcandy.com | Captano.net