IPB

Hogeldiniz ( Giri | Kayt Ol )

> Ara - Gereler

Blm Kurallar

Mazimizde kullandmz ve ou tedavlden kalkan her trl ara ve gere hakkndaki yazlarnz bu blme.

Gzel Paylamlar

Reply to this topicStart new topic
Mrekkep Kurutma Aleti ve Kad
lifelines
mesaj 01.04.2008, 23:05:03
leti #1

Grup Simge

Grup: Moderatr
leti: 2,400
Katlm: 22.11.2007
Nereden: stanbul
ye No: 1,180
Ruh Halim:

"Mrekkep Kurutma Aleti ve Kad" eskilerde kald ama bazan televizyon haberlerinde bu aletin kullanldn gryorum.Bakanlarn,yabanc devlet adamlar ile karlkl imza attklarnda yardmclar hemen bu kurutma aletini imzalarn zerine bastryorlar.
ocukken okulda gzel yaz yazma derslerinde mrekkebi kurutmak iin hafif ptrl,pembemsi kurutma kad kullanrdk,onlar aadaki resimdeki gibi reklaml deillerdi.

Not:Aaki resimlerdeki kurutma katlar reklaml olanlardan.Yani sabun reklaml olan katta aslnda "Mrekkep Kurutma Kad"

Misafirlere Kapal Link. Linkleri Grebilmek in ye Olunuz. Misafirlere Kapal Link. Linkleri Grebilmek in ye Olunuz. Misafirlere Kapal Link. Linkleri Grebilmek in ye Olunuz. Misafirlere Kapal Link. Linkleri Grebilmek in ye Olunuz.
Go to the top of the pagePM

+Quote Post
alibaba
mesaj 02.04.2008, 02:02:46
leti #2

Grup Simge

leti: 2,635
Katlm: 20.08.2007
Nereden: Izmir
ye No: 438
Ruh Halim:

Mrekkep kurutma kad ile mnasebetim sadece verilen divitle yaz yazma deviyle snrldr. zaten elime yzme buatrdm bir iti. neresinden tutsam elimde kalrd. Ben ilk nce yanl yazdm yerlerdeki tm mrekkebi emip silecek zannediyordum. tabi ki sonu hsran oldu. bu durumda klorak devreye girerdi. ama o da sar bir iz brakrd.
yazmazsam atlarm bir detay daha var. u bizim mehur sefiller romannda Kozet Marius'a gizli gizli mektuplar yazarken, mektuplar saklyor ama kurutma katlarn gizlemek aklna gelmiyor. bizim Jeanveljan da bu kurutma katlarn tersten okuyarak durumdan haberdar oluyor. evet farkndaym ne gereksiz bir detay.

--------------------
her mesajm imzamdr

+Quote Post
ember
mesaj 02.04.2008, 20:50:06
leti #3

Grup Simge

Grup: Administrator
leti: 5,094
Katlm: 28.05.2007
Nereden: Istanbul
ye No: 60
Ruh Halim:

Pilot kalemler henz piyasaya kmadan nce resmi evrakta dolma kalemin kullanld dnemlerde ok yaygnd..
Bir de kurutma tozu hatrlyorum ben ama sadece isim olarak.. Belki okuduum bir kitaptan aklmda kalm olabilir, gzmn nnde grnts yok nk..

--------------------
I know what it is to be young..

+Quote Post
alibaba
mesaj 02.04.2008, 21:36:44
leti #4

Grup Simge

leti: 2,635
Katlm: 20.08.2007
Nereden: Izmir
ye No: 438
Ruh Halim:

ben de mrekkep kurutma tozunun adna sadece bulmacalarda denk gelirdim. soldan saa harfli Cevab da RIH . hi grmedim. bir eit ince kum olarak ek aklama yazard. sanrm yeni yazlm yaznn stne bu toz serpilerek kurumas salanyordu.

--------------------
her mesajm imzamdr

+Quote Post

Konuya link ver...
Forum iin... (BBCode)
HTML Kullanm...
Direk link...

Reply to this topicStart new topic
1 kullanc bu bal okuyor (1 Misafir ve 0 Gizli Kullanc)
0 ye:

RSS Basit Grnm Tarih : 06.06.2020 - 19:53:02
.: Destekleyenler & Desteklediklerimiz :.
Seksenliyillar.Com | 80ler.Com | sinemabuyusu.com | Kingofcollectors | Seksenler.Forumotion | sekerkizcandy.com | Captano.net