IPB

Hogeldiniz ( Giri | Kayt Ol )

> Oyuncaklar - Oyunlar

Blm Kurallar

ocukluumuzun tm anlam oyunlarmz ve oyuncaklarmz bu balk altna.

Gzel Paylamlar

Reply to this topicStart new topic
Uhu
hale
mesaj 18.10.2007, 08:54:36
leti #1

Grup Simge

Grup: Emektar Mod.
leti: 1,331
Katlm: 08.06.2007
Nereden: Istanbul
ye No: 101

uhunun nesi oyuncak demeyin..80 lerin yaratici ve fazla oyuncagi olmayan ama zeki ocuklari her nesneden kendilerine oyuncak yaratmasini bilmislerdir..

hani uhunun kapagi tam kapanmaz da kenarindan sizar ve bir mddet sonra o sizinti plastik bir oyun hamuru haline dnsr ya.. elinizde , parmaklarinizin arasinda ezerken ,iinde kalan hava kabarciklari  itir itir pitirdar ya.. ne zevklidir o..siz de oynamaz miydiniz?
Go to the top of the pagePM

+Quote Post
alikusu
mesaj 18.10.2007, 12:23:18
leti #2

Grup Simge

Grup: Moderatr
leti: 2,492
Katlm: 08.07.2007
Nereden: Bakent
ye No: 236

hale  nasil  oynanmazdi  onunla hakket  oyun hamuru  kivaminda  bir sey  olurdu ..
Simdi  yazacagim sey igren  ama yazmazsam  iimde  kalacak.
biz bu  yumusak  vicir vicir maddeyi  alir  tam  burnumuzun  kenarina  yapistirirdik sonrada  hi bisi  yokmus gibi  beklerdik  hele de  biraz kirlenmis  rengide hafif  grimsi  olmussa  oh oh 
..grenin,
 -- ayyy  one burnundaki  diye  tiksin  yaklasimlarina,
--  aa  ne  varki bisimi  var  diye  umursamaz  bir  sekilde  cevap  verirdik..  bazisida  hi  bisi  diyemez  yzn burusturarak bakardi...
simdi  olsa  ble bisi  yaparmiyim, avat  yaparim

--------------------

Birinin kp; bu bir kamera akas, kameraya el sallayn demesini bekliyorum .. Hayat, o derece yani !

+Quote Post
redline
mesaj 18.10.2007, 22:00:15
leti #3

Grup Simge

Grup: Emektar Mod.
leti: 274
Katlm: 14.06.2007
ye No: 136

Ilahi alikusu,ok gldm valla.... Burnun kenarinda durmasi gerekten fenaa...Ben uhunun arka kismini toplu igne ile delip,ortadan bastirip iindeki solsyonu akitirdim...ok degisik bir kokusu vardi...Birde fazla egip bknce disindaki sari boyasi elimize yapisirdi...

--------------------
" Bilmeden yeilliine dm birdamlaym ben , tm dnyann kknde hereyin kayna sen..."

+Quote Post
spring
mesaj 23.11.2007, 17:10:22
leti #4

Grup Simge

Grup: ye
leti: 51
Katlm: 16.08.2007
ye No: 421

QUOTE(hale)
hani uhunun kapagi tam kapanmaz da kenarindan sizar ve bir mddet sonra o sizinti plastik bir oyun hamuru haline dnsr ya.. elinizde , parmaklarinizin arasinda ezerken ,iinde kalan hava kabarciklari itir itir pitirdar ya.. ne zevklidir o..siz de oynamaz miydiniz?

oynamaz olur muyum .Ben zel olarak en byk boy uhuyu alir, masanin zerine bolca dker , o saydam yapiskan yigini alir, zeri biraz kurur ama ii yumusacik olurdu, istedigim kivama gelene kadar evirip evirip sonra da parmaklarimla ezerken itirdamasina bayilirdim. Bir de parmaklarimin zerine ince bir tabaka srer, onu kuruduktan sonra yavas yavas soymaya bayilirdim

--------------------
"...zaman herseyi sil(m)iyor..."

+Quote Post
cedrus
mesaj 07.02.2008, 22:53:18
leti #5

Grup Simge

Grup: Yazar
leti: 108
Katlm: 25.01.2008
ye No: 2,121

elimizin stne dkp biraz beklerdik sonra dktmz yerrdeki derinin iki ucunu birbirine yaptrrdk. sanki kesilmi de diki atlm gibi bir grnt alrd. byle annelerimizi korkuturduk. Ne kadar muzurmuz !!!!!!!!!!!!

+Quote Post
Misafirufuk cingay dmbll_*
mesaj 23.03.2008, 10:44:16
leti #6

Misafir Yazar

uhunun nesi oyuncak demeyin..80 lerin yaratici ve fazla oyuncagi olmayan ama zeki ocuklari her nesneden kendilerine oyuncak yaratmasini bilmislerdir..

hani uhunun kapagi tam kapanmaz da kenarindan sizar ve bir mddet sonra o sizinti plastik bir oyun hamuru haline dnsr ya.. elinizde , parmaklarinizin arasinda ezerken ,iinde kalan hava kabarciklari itir itir pitirdar ya.. ne zevklidir o..siz de oynamaz miydiniz?

yide biz onu snf arkalarmza pis akalar olarak yapardk genelde kzlarn oturduklar sralara yaparlard biggrin.gif

+Quote Post
Candy
mesaj 25.03.2008, 16:09:03
leti #7

Grup Simge

Grup: Forum Demirba
leti: 3,591
Katlm: 14.12.2007
Nereden: Ankara
ye No: 1,499
Ruh Halim:

Uhu..ah,evet..o koku.. rolleyes.gif al sana bir tuhaflk daha..baylrdm kokusuna.. rolleyes.gif tamam bana yle baliciymiim gibi bakmayn ltfen.. tongue.gif birde naftalin kokusuna hastaymdr bu ekilde..varm onunla ilgili bir blm..?

Uhu'yu bende elime srer sonrada byk bir zevkle soyardm ve haklsnz gerek amacnn dnda hemen her ekilde kullanlyordu.. tongue.gif

--------------------
Uzun yrmelerden
Sonra bitkin derek
Bu bir ocuk oyunu:
Ben seni ektim ekerek
imdi hangi kitaplardan
reneceksiniz onu,
Gelmiyorsa baz eyler
ocukluktan geerek
.
.

+Quote Post
RENK
mesaj 27.03.2008, 15:52:19
leti #8

Grup Simge

Grup: Mazi Hocas
leti: 824
Katlm: 17.03.2008
Nereden: izmit
ye No: 2,505

Ben 404 tercih ediyodum , kokusu daha bi keskin smile.gif
Sonra Prit kt , mertlik bozuldu ...
Nerdee o gzelimm kokulu uhular ...

--------------------
Ah ne kahraman ne cesur ne gzel ocuklardk
Her yeni gn mitle nasl kucaklardk
Ah kaldrmlar biliyor bi devir muhteemdik
Gz gneinden hznl ilk yazdan endik

+Quote Post
vertigo
mesaj 27.03.2008, 23:12:05
leti #9

Grup Simge

Grup: Pre Elit Yazar
leti: 274
Katlm: 12.11.2007
Nereden: uzay
ye No: 1,033

benim favorimde 404 t..parmaklarmz birbirine yaptrrdk onunla..bunu japon yaptrcsyla denemek gibi bi gaflette de bulunmutum bi zamanlar smile.gif kokusunu uzun uzun iimize ektiimiz,elii katlarnn sevgilisi..kokusuz,deiik deiik marklar var imdi ama onun yeri hep ayr..bizi bunaltan tiplere 'uff 404 gibi yaptn sende' derdik bi de smile.gif

--------------------
TANIRSAN OCUK GLSMDEN TANIRSIN BENI..O DA HI DNMEYECEK..

+Quote Post

Konuya link ver...
Forum iin... (BBCode)
HTML Kullanm...
Direk link...

Reply to this topicStart new topic
1 kullanc bu bal okuyor (1 Misafir ve 0 Gizli Kullanc)
0 ye:

RSS Basit Grnm Tarih : 20.07.2019 - 06:59:10
.: Destekleyenler & Desteklediklerimiz :.
Seksenliyillar.Com | 80ler.Com | sinemabuyusu.com | Kingofcollectors | Seksenler.Forumotion | sekerkizcandy.com | Captano.net