IPB

Hoşgeldiniz ( Giriş | Kayıt Ol )

> Ara - Gereler

Blm Kurallar

Mazimizde kullandmz ve ou tedavlden kalkan her trl ara ve gere hakkndaki yazlarnz bu blme.

Gzel Paylamlar

Reply to this topicStart new topic
Yapışkanlı Sinek Kağıdı
ember
mesaj 01.03.2009, 19:24:54
İleti #1

Grup Simge

Grup: Administrator
Nereden: Istanbul
Üye No: 60
Ruh Halim:

Görüntüsü nedeniyle aklımda kalan iğrenç şeylerden biri ama maziye dair.. Yaz günleri vızır vızır dolanıp rahat vermeyen kara sineklerden korunmak için icat edilmişti.. Bir tarafı yapışkanlı bu kağıtlar, lokantalarda, kamplarda, çay bahçelerinde bir tabağın içinde masalara konur, yemeklere hücum eden sinekler bu kağıtlara değdikleri anda yapışıp kalırlardı.. Sonrası, masanızda yemeklerin yanında bir porsiyon da kara sinek wacko.gif

--------------------
I know what it is to be young..
Go to the top of the pagePM

+Quote Post
Bu iletiye teekkr edenler:
okseybilenkiz
mesaj 01.03.2009, 20:01:21
İleti #2

Grup Simge

Grup: Moderatör
Nereden: krklareli
Üye No: 693
Ruh Halim:

bazı yerlerdede bir ip takıp tavana asılırdı.üzeri sinek ölüsünden görünmez olana kadar da indirilmezdi.
fare yakalamak içinde kullanıldığını hatırlıyorum.yanlız hayvanı hemen öldürmez bayağı bir işkençe çektirirdi.böyle yakalanmış bir farenin çığlıklarını duyduğumda (fareleri hiç sevmem ölüp ölmemeleride umurumda değildir) o kadar üzüldümki arkadaşıma gidip bakmasını söyledim. minik bir fındık faresiymiş gelip görmek istermiymişim.kesinlikle ama ölmesinede razı gelmedi içim kurtarsana dedim.iyide nasıl hayvan yapış yapış olmuş.aklıma dahiçe bir fikir geldi.fareyi unlucaktık.gercekten işe yaradı fikrim ben komutları verdim.çünkü ben farenin görünüşünden bile ürkerim(herkesin korktuğu bir şey vardır dimi efendim laugh.gif )arkadaşta ben görmeden fareyi kurtardı.bahçeye saldığında fare bembeyazmış.beyaz da olsa sevmem fareleri cool.gif

--------------------
Go to the top of the pagePM

+Quote Post
Bu iletiye teekkr edenler:

Konuya link ver...
Forum iin... (BBCode)
HTML Kullanm...
Direk link...

Reply to this topicStart new topic
1 kullanıcı bu başlığı okuyor (1 Misafir ve 0 Gizli Kullanıcı)
0 üye:

Collapse

> Benzer Balklar

Başlık Yantlar Konuyu Balatan Okunma Son Faaliyet
No new Sinek Raketi
Sineklik
25 sea1764 6,543 13.08.2017 - 17:32:49
Gn: hazan
Closed Sinekli Bakkal
6 okseybilenkiz 2,284 11.03.2012 - 00:49:15
Gn: dogush
No New Posts Sinek Küçük Ama Mide Bulandırır
1 innuendo 1,399 09.09.2007 - 20:24:42
Gn: elvina

RSS Basit Görünüm Tarih : 19.08.2019 - 16:37:59
.: Destekleyenler & Desteklediklerimiz :.
Seksenliyillar.Com | 80ler.Com | sinemabuyusu.com | Kingofcollectors | Seksenler.Forumotion | sekerkizcandy.com | Captano.net