IPB

Hogeldiniz ( Giri | Kayt Ol )

> Ara - Gereler

Blm Kurallar

Mazimizde kullandmz ve ou tedavlden kalkan her trl ara ve gere hakkndaki yazlarnz bu blme.

Gzel Paylamlar

Reply to this topicStart new topic
Yapkanl Sinek Kad
ember
mesaj 01.03.2009, 19:24:54
leti #1

Grup Simge

Grup: Administrator
leti: 5,094
Katlm: 28.05.2007
Nereden: Istanbul
ye No: 60
Ruh Halim:

Grnts nedeniyle aklmda kalan iren eylerden biri ama maziye dair.. Yaz gnleri vzr vzr dolanp rahat vermeyen kara sineklerden korunmak iin icat edilmiti.. Bir taraf yapkanl bu katlar, lokantalarda, kamplarda, ay bahelerinde bir taban iinde masalara konur, yemeklere hcum eden sinekler bu katlara dedikleri anda yapp kalrlard.. Sonras, masanzda yemeklerin yannda bir porsiyon da kara sinek wacko.gif

--------------------
I know what it is to be young..
Go to the top of the pagePM

+Quote Post
Bu iletiye te?ekk?r edenler:
okseybilenkiz
mesaj 01.03.2009, 20:01:21
leti #2

Grup Simge

Grup: Moderatr
leti: 8,152
Katlm: 20.10.2007
Nereden: krklareli
ye No: 693
Ruh Halim:

baz yerlerdede bir ip takp tavana aslrd.zeri sinek lsnden grnmez olana kadar da indirilmezdi.
fare yakalamak iinde kullanldn hatrlyorum.yanlz hayvan hemen ldrmez baya bir ikene ektirirdi.byle yakalanm bir farenin lklarn duyduumda (fareleri hi sevmem lp lmemeleride umurumda deildir) o kadar zldmki arkadama gidip bakmasn syledim. minik bir fndk faresiymi gelip grmek istermiymiim.kesinlikle ama lmesinede raz gelmedi iim kurtarsana dedim.iyide nasl hayvan yap yap olmu.aklma dahie bir fikir geldi.fareyi unlucaktk.gercekten ie yarad fikrim ben komutlar verdim.nk ben farenin grnnden bile rkerim(herkesin korktuu bir ey vardr dimi efendim laugh.gif )arkadata ben grmeden fareyi kurtard.baheye saldnda fare bembeyazm.beyaz da olsa sevmem fareleri cool.gif

--------------------
Go to the top of the pagePM

+Quote Post
Bu iletiye te?ekk?r edenler:

Konuya link ver...
Forum iin... (BBCode)
HTML Kullanm...
Direk link...

Reply to this topicStart new topic
1 kullanc bu bal okuyor (1 Misafir ve 0 Gizli Kullanc)
0 ye:

Collapse

> Benzer Ba?l?klar

Balk Yan?tlar Konuyu Ba?latan Okunma Son Faaliyet
No new Sinek Raketi
Sineklik
25 sea1764 6,562 13.08.2017 - 17:32:50
G?n: hazan
Closed Sinekli Bakkal
6 okseybilenkiz 2,317 11.03.2012 - 00:49:15
G?n: dogush
No New Posts Sinek Kk Ama Mide Bulandrr
1 innuendo 1,416 09.09.2007 - 20:24:42
G?n: elvina

RSS Basit Grnm Tarih : 06.12.2019 - 03:33:46
.: Destekleyenler & Desteklediklerimiz :.
Seksenliyillar.Com | 80ler.Com | sinemabuyusu.com | Kingofcollectors | Seksenler.Forumotion | sekerkizcandy.com | Captano.net