IPB

Hogeldiniz ( Giri | Kayt Ol )

> Maziden Kalan Pazar

Blm Kurallar

Bu blmde elinizdeki maziye ait rnleri satabilir ve dei tokuunu yapabilirsiniz

Gzel Paylamlar

Reply to this topicStart new topic
Klasik tra takm aryorum
ayvaz
mesaj 09.08.2017, 09:32:37
leti #1

Grup Simge

Grup: ye
leti: 4
Katlm: 07.08.2017
ye No: 140,146

Selamlar arkadalar,

Biraz maziyi seven bir insanm, tra olurken de otomatik makinalar kullanmak ya da bakl oynar balkl falan jiletler kullanmak houma gitmiyor akas, cildimi de tahri ettiine inanyorum. Eski tarz fral sabunlu tra setlerini nereden alabilirim? Eskiden berberdekiler bile kaliteli olurdu ama imdi ne talep var ne arz, dolaysyla bir iki rn belki oluyor, bir haftay kartamadan fras sap bozuluyor
Go to the top of the pagePM

+Quote Post
Bu iletiye te?ekk?r edenler:
hazan
mesaj 13.08.2017, 14:38:44
leti #2

Grup Simge

Grup: Mazi Hocas
leti: 1,343
Katlm: 15.05.2007
Nereden: Antalya
ye No: 13

nternette aratrabilirsiniz, istediiniz zellikteki tra takmlarn..Bulabileceinizi dnyorum. nk eitli kalite ve fiyat seenekleriyle neredeyse her aradnz bulabilmek mmkn..Marka olarak sa, varsa berberiniz fikir verebilir sanrm..Onlarn bu gibi konularda bilgi sahibi olabileceklerini dndm..Ukalalk etmedim umarm.. Ho geldiniz bu arada.smile.gif

--------------------
Herey insanlar iin.. Grmek renmek iin, bazen zor da olsa..Herey insanlar iin.. Umut dourmak iin, hayatla sevitim...F

+Quote Post
Lokman irin
mesaj 17.08.2017, 11:05:35
leti #3

Grup Simge

Grup: ye
leti: 2
Katlm: 07.08.2017
ye No: 140,147

Selamlar arkadalar,

Biraz maziyi seven bir insanm, tra olurken de otomatik makinalar kullanmak ya da bakl oynar balkl falan jiletler kullanmak houma gitmiyor akas, cildimi de tahri ettiine inanyorum. Eski tarz fral sabunlu tra setlerini nereden alabilirim? Eskiden berberdekiler bile kaliteli olurdu ama imdi ne talep var ne arz, dolaysyla bir iki rn belki oluyor, bir haftay kartamadan fras sap bozuluyor

Byle nostalji seven ve eski tra deneyimlerini arayanlar iin zel marka ve firmalar var, ayn bahsettiiniz tra setlerinin fralarnn falan satlar yaplyor. "tra seti" ya da "tra takm" eklinde aratrsan kar m bilmiyorum, ben buldum bir tane istediin gibi Misafirlere Kapal Link. Linkleri Grebilmek in ye Olunuz.

+Quote Post

Konuya link ver...
Forum iin... (BBCode)
HTML Kullanm...
Direk link...

Reply to this topicStart new topic
1 kullanc bu bal okuyor (1 Misafir ve 0 Gizli Kullanc)
0 ye:

Collapse

> Benzer Ba?l?klar

Balk Yan?tlar Konuyu Ba?latan Okunma Son Faaliyet
No New Posts Takma Diler
1 Adore 927 04.08.2011 - 16:21:34
G?n: rainbowhatsunny19
No New Posts Klasik Arabalar
0 okseybilenkiz 916 06.10.2009 - 21:56:22
G?n: okseybilenkiz
No New Posts Klasiklerden
0 ember 705 07.11.2008 - 21:40:22
G?n: cember
No New Posts Takma Yaka
0 okseybilenkiz 1,218 23.01.2008 - 21:22:08
G?n: okseybilenkiz

RSS Basit Grnm Tarih : 11.12.2017 - 23:04:47
.: Destekleyenler & Desteklediklerimiz :.
Seksenliyillar.Com | 80ler.Com | sinemabuyusu.com | Kingofcollectors | Seksenler.Forumotion | sekerkizcandy.com | Captano.net