IPB

Hogeldiniz ( Giri | Kayt Ol )

> Sanatilar - nller

Blm Kurallar

Mazimizin sanat ve nlleri hakkndaki yazlar bu balk altna.

Gzel Paylamlar

2 Sayfa V   1 2 >  
Reply to this topicStart new topic
brahim Tatlses
duman
mesaj 25.08.2007, 11:32:06
leti #1

Grup Simge

Grup: ye
leti: 92
Katlm: 23.08.2007
ye No: 445

Ben Ibrahim Tatlisesi ok severim.Aradim taradim onunla ilgili bir forum bulamadim.Kendim amaya karar verdim.Severim derken sarkilarini ve sesini ok severim.Hatta grencilerimle yesillik olsun diye bir klip ekip YouTube yolladik.

Gnn Olayi Agri Dagi yazdiginizda Ibo'yla muhtesem detimi izleyebilirsiniz.

--------------------
hergn birgn gemeyor.
Go to the top of the pagePM

+Quote Post
Bu iletiye te?ekk?r edenler:
emrahuytun
mesaj 12.12.2007, 12:13:11
leti #2

Grup: Emektar Ynetici
leti: 2,734
Katlm: 02.06.2007
Nereden: Ankara
ye No: 76

brahim Tatlses'ten Ayanda Kundura, TRT arivinden...
Misafirlere Kapal Link. Linkleri Grebilmek in ye Olunuz.
Yine brahim Tatlses'ten Trk Halk Mzii, TRT arivinden...
Misafirlere Kapal Link. Linkleri Grebilmek in ye Olunuz. Misafirlere Kapal Link. Linkleri Grebilmek in ye Olunuz.

--------------------

te dndm, burdaym;
Ben bu ite ustaym :)

+Quote Post
leventveziroglu
mesaj 17.01.2008, 15:43:26
leti #3

Grup Simge

Grup: Moderatr
leti: 1,005
Katlm: 06.01.2008
Nereden: Izmir
ye No: 1,854

Ibrahim Tatlises in yaptigi mzik tr n bilmem..1992 yada 1993 yilinin 6 ekim gn(Gnn iyi hatirliyorum dogum gnmd),TV de Ibrahim Tatlises Konseri vardi,merak ettim,bu kadar kendisinden bahsedilen kisi nicedir diye..Dedigim gibi tarzi bana gre olmasada meraktan sonuna kadar seyredip dinledim..Canli konserdi..Halk ildirmis gibiydi..Konserin sonunda,halk alkisladika Ibrahim Tatlises nce ceketini ikardi ve kendisini alkislayan halka atti,sonra kravatini ve gmlegini.Sonra hizini alamamis olucakki ayakkabilarini ikardi,ve inanmayacaksiniz ayaklarindan ikardigi oraplari o halka atti.Halkda memnuniyetle alkisa devam etti..Burda bir yorum yapmak istemiyorum ama son seyredisim oldu.O gn bugndr karsima iktiginda kanal degistiririm..

--------------------

+Quote Post
ember
mesaj 01.04.2009, 09:56:18
leti #4

Grup Simge

Grup: Administrator
leti: 5,094
Katlm: 28.05.2007
Nereden: Istanbul
ye No: 60
Ruh Halim:

70'li yllarn sonlarna doruydu.. Yaadm ilede bir restaurantta yemekli bir toplantdaydk.. ''Sesi ok gzel, henz kefedilmemi biri var, onu getirttik'' dediler.. Esmer, kvrck sal, zayf, bykl bir adam ekingen ekingen geldi, yerde bada kurdu ve Ayanda Kundura'y sylemeye balad.. nce garipsedik bu yerlere oturan adam sonra atal-bak sesleri bir anda durdu, herkes can kula ile dinlemeye balad.. Trk i szlatan bir trk, ses ondan daha i szlatan yank bir sesti.. Ad neymi, kimmi bu adam sorular balad sonra.. Yaknda kasedi kacak dediler.. Bir ka ay sonra Ayanda Kundura ile brahim Tatlses Trkiye'nin dilindeydi..

--------------------
I know what it is to be young..

+Quote Post
mavi
mesaj 01.04.2009, 15:31:13
leti #5

Grup Simge

Grup: Mazi Hocas
leti: 1,131
Katlm: 19.10.2007
Nereden: Izmir
ye No: 673
Ruh Halim:

Her halde mzik camiasnda en fazla kendisinden haz etmem sevmediim bir isim. arklarn ise hi dinlemedim desem yeri var tabi otbs, sokak ve baz sevenlerinin yannda deilsem mecburen yani...

--------------------
mavi

Kaybedeceini bile bile neden mcadele ediyorsun? dedi. leceini bile bile yaadn unutmutu o an...Bozmadm

+Quote Post
okseybilenkiz
mesaj 05.04.2009, 17:58:33
leti #6

Grup Simge

leti: 8,128
Katlm: 20.10.2007
Nereden: krklareli
ye No: 693
Ruh Halim:

ses'ine bir ey sylemek hata olur ama ben ibrahim tatlses diyince hep perihan sava hatrlarm. kk bir ocuktum ama gen kadn'n dayaktan mosmor olmu yz hala gzmn nndedir.insan dven bir sanat ne duygusal sad.gif

--------------------

+Quote Post
PROTOSS
mesaj 05.04.2009, 19:49:09
leti #7

Grup Simge

leti: 2,152
Katlm: 25.03.2009
Nereden: Aiur
ye No: 4,771
Ruh Halim:

Her ey bir yana ok byk bir ses.
Genelde medyada, basnda, hatta ve hatta kendi aramzdaki sohbetlerde hep yle denir. Adama bak nereden nereye geldi. Maarada dodu, imdi nerde yayor. Kanmca bu sz hem doru hem yanl. brahim Tatlsesin yaptklarn grnce aslnda hi bir zaman stanbula gelmediini doduu topraklardan kopamadn, ayrlmadn gryorsunuz. Bir bykehirde domu olsayd, iyi bir de aile terbiyesi ve imkanlaryla donatlsayd acaba u an olduu konumda m olurdu diye sormak lazm. Yoksa Her sene 3 ay boyunca dnya turuna kan, dnyann en nl orkestralaryla alan, sadece ortadou corafyasnda deil tm dnyaca bilinen bir sanat olmaz myd ? Kiiliimiz kaderimizdir. Bazen beni rpertse de doru bir sz sanrm. En azndan bu sz geersiz klmak ok zor.

+Quote Post
Mrbom
mesaj 06.04.2009, 01:42:47
leti #8

Grup Simge

Grup: Administrator
leti: 4,581
Katlm: 26.05.2007
Nereden: stanbul
ye No: 47
Ruh Halim:

Bi yerde biri yazsa ''ben Bar Mano'yu sevmem''...Yazana sorarlar neden diye...Ama brahim Tatlses'i sevmem deyince kimse sormaz...Yani neden sevilmedii herkez tarafndan bilinen insanlar vardr ya,bu ahsta yle...Ha sanatmdr?evet..Hemde iinin en iyisidir...

--------------------
Play it again,Raphael

+Quote Post
alikusu
mesaj 06.04.2009, 08:53:02
leti #9

Grup Simge

leti: 2,483
Katlm: 08.07.2007
Nereden: Bakent
ye No: 236

uzun havalarda ve trklerde muhteem , zaten tatlses trkleriyle tatlses oldu .sonras flash flash olaylar laugh.gif ..
heleki sabuha ne trkyd bea huh.gif
ortaokulda ocuun teki habire bu trky sylerdi uyuz olurdum dry.gif meersem bana sylyormu blink.gif

--------------------

Birinin kp; bu bir kamera akas, kameraya el sallayn demesini bekliyorum .. Hayat, o derece yani !

+Quote Post
RENK
mesaj 07.04.2009, 07:58:11
leti #10

Grup Simge

leti: 824
Katlm: 17.03.2008
Nereden: izmit
ye No: 2,505

Kiiliini sevmesem de adamda ses var kabul etmek lazm , bir de u sahne performans denilen ey , ite o da var kendisinde...

Yani seyirciyi olaya dahil ediyor , bu var...

Sylemeden geemeyeceim bir ok arkcnn nceden syledii arklara da yorum katabiliyor ...

Mesela Kayahan'n '' Seni versinler ellere '' adl arksn ok iyi yorumladn dnyorum ben o arky Kayahan'dan dinlediimde ayn etkiyi yaratmamt bende...

--------------------
Ah ne kahraman ne cesur ne gzel ocuklardk
Her yeni gn mitle nasl kucaklardk
Ah kaldrmlar biliyor bi devir muhteemdik
Gz gneinden hznl ilk yazdan endik

+Quote Post

Konuya link ver...
Forum iin... (BBCode)
HTML Kullanm...
Direk link...

2 Sayfa V   1 2 >
Reply to this topicStart new topic
1 kullanc bu bal okuyor (1 Misafir ve 0 Gizli Kullanc)
0 ye:

RSS Basit Grnm Tarih : 22.08.2017 - 11:07:03
.: Destekleyenler & Desteklediklerimiz :.
Seksenliyillar.Com | 80ler.Com | sinemabuyusu.com | Kingofcollectors | Seksenler.Forumotion | sekerkizcandy.com | Captano.net