IPB

Hogeldiniz ( Giri | Kayt Ol )

> Sohbet Odas

Blm Kurallar

Bu blmde sohbet edebilir ve geyik yapabilirsiniz. Siyaset, Din, nsanlar krc kelime ve cmle kullanmak yasaktr.

Gzel Paylamlar..

Reply to this topicStart new topic
60lardan Fsltlar...
rainbowbrite
mesaj 22.06.2012, 18:07:13
leti #1

Grup Simge

Grup: Pre Elit Yazar
leti: 384
Katlm: 29.06.2011
Nereden: bi yer ite...
ye No: 58,055

dn iki tatl yalmza misafir olmutum:)
okkk eker iki insan...
biri 43 dieri 36 doumlu...
iki kar koca...
arkada..dost...sevgili..akk...
onlarla baya sohbet ettik.teyzem olduka zarif bi hanmd..amcam da yle;)gemie aldlar bi ara...okul ve kou yllarna gitti teyzem..duvarda asl olan genlik resimlerine baktm uzun uzun,o bana kahve yaparken..(aslnda ben yapmak istedim ama yeni ald kahve makinesi ok houna gidiyomu,tk etti nazik bi tavrla)okkk gzeldi...kumral..masssmavi gzler...boyu da baya uzunmu..imdiki hali ksalm gibi geldi ya bana,yallk tabi...
kou yllar fazla zelmi onun iin.amcam yaadklar yaam mcadelelerinden bahsederken,teyzem kouta,kou yllarnda taklp kalmt...hangisine bakacam armtm bi ara..
baheye kp otururken limonata hazrlamak iin mutfaa gitti teyzem.servis yaparken,tepsinin kenarnda duran,elim byklnde,pembe renkte,ciltli ama terrtemiz bi minik kitap dikkatimi ekti..bana ikramda bulunduktan sonra,kendi de limonatasn alp bahe salncana yneldi..
'al yavrum ordaki defteri,gel'dedi...
oturduk salncaa birlikte..elimden nazike ald defteri..'bu benim koutaki yllarmdan bana kalanlar''hatra defterim''eim duymasn ama bunu bana o zamanlar sevitiimiz gen almt''kendisi asla yazmad ama iine,tek satr bile'..gzleri dolmutu...nasl da dalmt!!dokunmak istemedim ansna...bekledim..biraz sonra glmseyerek hatra defterini at...'bu deftere yazan canlarmla,her gn konuabildiim kadar konuuyorum''yalnz keke resimlerini de yaptrsalard bi yere:(nasl da unutmular bunu...geri ben onlardan almtm ama..defter kkt,albme koydum hepsini'ama albmlerim de nerde,bul bulabilirsen!!!
ilk sayfay at,oku yavrum dedi..ben akn ve ekingen bi tavrla bu isteine uyamyacam hissettirmi olmalym ki,'keke hepsini tm dnyaya okutabilecek imkanm olsayd''insanlara,dostluu,kardelii,sevgiyi,varl,yokluu,acy,hzn,ve daha bi sr duyguyu yeniden hatrlatabilirdim belki'dedi..sonra hznl gzlerle bakt,glmsedi ve 'hadi'dedi...
minik bi deftere koskoca yln sdrabilmiti...hertrl duyguyla...okuduka her satr,yazlanlara hayran olurken,esas hayran olmam gereken hanmefendiye yneldim...kimliini aklamadan,bika sayfay burda sizlerle paylamak isteimden bahsettim..gerekli aklamam yaptm ve imdi onun dileini size sunuyorum...
tmmm sevgisiyle..teyzeme tmmm sevgileriyle fsldyanlardan bika zel sevgili fslt...ama duymayan kalmasn ltfen...hadi birlikte duyalm..niceleri arasndan...

mays.1961
canm. ......'ye
beraber geirdiimiz kou hayatn hatrlamazsan bile,ranza hayatmz hatrlyacandan eminim.
tuttuun yol ve salam karakterin,seni istediin mertebeye ulatracaktr.bundan o kadar ok eminim ki!!
hayatta stn baarlarla gzlerinden perim..
mays.1961

sevgili .....
mrn boyunca saadet iinde yaa,ne'e ve kahkahayla gl(sana beni unutma diyemem)
hatrla..
nisan.1961
sevgili .....
'baktka hatrlamak,hatrladka bakmak'bence en gzel szdr.
sana mektep sralarnda ve hayatnda mesut yllar dilerim..
nisan.1961
sevgili .....'ye
Ay yldz stnde parlyan hilal
ite sana bakyo bu snk hayal.
bakarak anarsan kser o sana.
anarak bakarsan ne mutlu ......a..
ubat.1961
canm .....ciime..
istikbalde almas g olan hayat zorluklarn aarak,krlmas g engel zincirlerini bile krarak,daima mesut ve bahtiyar olman tm kalbimle temenni ederim...
hayat bir deniz
hayalimde her an siz..
gmlrsem ebedi bir suya..
kalsn sana bu snk yazlarm
'HATIRA...'

--------------------
hayal bi admsa,gerek de o aslnda...admsz...tesiz...
Go to the top of the pagePM

+Quote Post
Bu iletiye te?ekk?r edenler:

Konuya link ver...
Forum iin... (BBCode)
HTML Kullanm...
Direk link...

Reply to this topicStart new topic
1 kullanc bu bal okuyor (1 Misafir ve 0 Gizli Kullanc)
0 ye:

RSS Basit Grnm Tarih : 15.11.2019 - 15:19:58
.: Destekleyenler & Desteklediklerimiz :.
Seksenliyillar.Com | 80ler.Com | sinemabuyusu.com | Kingofcollectors | Seksenler.Forumotion | sekerkizcandy.com | Captano.net