IPB

Hogeldiniz ( Giri | Kayt Ol )

> ikayetim Var

Blm Kurallar

Anlarm.Net'te yaadnz herhangi bir sorun hakknda yardm ierikli balk aabilirsiniz.

Gzel Paylamlar..

Closed TopicStart new topic
Vikipedi'den Kopyala Foruma Yaptr?
Beeni 5 V

lifelines
mesaj 21.08.2011, 20:43:52
leti #1

Grup Simge

Grup: Moderatr
leti: 2,400
Katlm: 22.11.2007
Nereden: stanbul
ye No: 1,180
Ruh Halim:

Son zamanlarda Vikipedi'den kopyalayp, foruma yaptma modas balad!
Kendi adma ok rahatszm ve bu tr mesajlara izin verilmesisini rica ediyorum.
Ayrca, o dnemleri yaamayan kiilerin de "yle olmutu, byle olmutu" eklinde baka yerlerden okuduklarn, duyduklarn kendileri yaam gibi anlatmalarn da anlayamyorum.

Ama mesaj saysn artrmaksa bunu da hi anlamyorum.

Forumun bir konsepti ve gzellii var, bu korunmal.
Go to the top of the pagePM

+Quote Post
Bu iletiye te?ekk?r edenler:
Mrbom
mesaj 21.08.2011, 23:14:10
leti #2

Grup Simge

Grup: Administrator
leti: 4,581
Katlm: 26.05.2007
Nereden: stanbul
ye No: 47
Ruh Halim:

Son 1-2 aydr forumda yaplan duyurulara ramen gzle grlr bir karklk olduu aikar,bahsettiiniz konularda ve baz baka konularda gerekli dzenlemeler en ksa srede yaplacaktr.

Ayrca gereksiz vikipedia mesajlarn zaten siliyoruz.

Mesaj says olayna da o kadar taklmayn.Gerekirse daha nce yaptmz gibi forum konseptine uymayan tm mesajlar sileriz.

--------------------
Play it again,Raphael

+Quote Post
sahaf
mesaj 22.08.2011, 11:10:31
leti #3

Grup Simge

Grup: Forum Demirba
leti: 6,121
Katlm: 30.05.2007
Nereden: Zeytinburnu / Vargeller
ye No: 68
Ruh Halim:

Sadece ben rahatsz deilmiim demek ki. Ben rahatszlm yazdm mesajlarmn altnda zaman zaman srtan Vikipedi'yi grdke belirtmitim yapmayn etmeyin diye. Sadece vikipedi deil elbette. Bazen alan konulara anlamszca ve alakasz olan cevaplarda geliyor (ayns bizde vard,izlemedim, spersin, ok gzel anlatmn vb.). Defalarca duyuru yaplmasna ramen anlamsz mesajlar yazlp, birbirinin ayns olan balklarda almaya devam ediyor.Haliyle yazyorsun hemde uzun uzun, bir grsel bulmuun taraycn varsa taryorsun yahut fotorafn ekip ekliyorsun hemde yaz aynda bu iler ile urayorsun ve o kadar emek sarfettiin mesajn altna bana gre anlamsz olan bir cevap geldimide zlyorsun.

En son Bir Zamanlar Bakrky balnda grnce yine byle bir mesaj niye yahu dedim ve altna yazmak zorunda kaldm kendi yorumunuzu yapn diye. Yazmam ile mdahale geldi ve temizlendi. Rahatszlm belirtip yazmasam gzden kaabilirdi belki. Sitede her an ynetici olmayabiliyor.

--------------------
Titresin bir mum alevinde o eski gnler, bir gm ereveden seyret yine maziyi, bir nezaketli ince sz duyar da belki, o sararm resmin hayat bulur yeniden.

+Quote Post
Adore
mesaj 22.08.2011, 11:35:31
leti #4

Grup Simge

Grup: Forum Demirba
leti: 4,581
Katlm: 02.06.2011
ye No: 54,831
Ruh Halim:

Sadece ben rahatsz deilmiim demek ki. Ben rahatszlm yazdm mesajlarmn altnda zaman zaman srtan Vikipedi'yi grdke belirtmitim yapmayn etmeyin diye. Sadece vikipedi deil elbette. Bazen alan konulara anlamszca ve alakasz olan cevaplarda geliyor (ayns bizde vard,izlemedim, spersin, ok gzel anlatmn vb.). Defalarca duyuru yaplmasna ramen anlamsz mesajlar yazlp, birbirinin ayns olan balklarda almaya devam ediyor.Haliyle yazyorsun hemde uzun uzun, bir grsel bulmuun taraycn varsa taryorsun yahut fotorafn ekip ekliyorsun hemde yaz aynda bu iler ile urayorsun ve o kadar emek sarfettiin mesajn altna bana gre anlamsz olan bir cevap geldimide zlyorsun.

En son Bir Zamanlar Bakrky balnda grnce yine byle bir mesaj niye yahu dedim ve altna yazmak zorunda kaldm kendi yorumunuzu yapn diye. Yazmam ile mdahale geldi ve temizlendi. Rahatszlm belirtip yazmasam gzden kaabilirdi belki. Sitede her an ynetici olmayabiliyor.

Balang gnlerinde ben de konuya dalp ktm ama saolsun sahaf beni idare etti.
Belki de bu durumun daha aklayc bir ekilde foruma yeni girenlere aklanmas gerekiyor.
Bence her kes iyiniyetle balyor, ancak renmesi zaman alyor.
Wiki olayna kesin karym, bence ille de olacaksa atfta bulunulmal.
Baz arkadalar link veriyor, bu gzel bir uygulama.
Bu forumdaki ilk yazlarmda glck eklemeyi bile bilmiyordum.
renmeyi seviyorum.

--------------------
Doduum gn yzme bakp glmseyen melek, seni hi unutmadm

+Quote Post
ember
mesaj 22.08.2011, 11:42:45
leti #5

Grup Simge

Grup: Administrator
leti: 5,094
Katlm: 28.05.2007
Nereden: Istanbul
ye No: 60
Ruh Halim:

Siteye girdiimizde hepimiz o gn alan balklar arayp tek tek kontrol ediyoruz.. Ge de olsa grdklerimizi dzenliyor, geri dnme tayor ya da zel mesaj yolu ile yazarlarmz forum kurallar konusunda bilgilendiriyoruz.. Yine de gzden kaanlar olabileceinden yazarlarmzn bu tip uyarlarn doru buluyorum ama ben eski yelerimizden biraz daha sabr ve anlay bekliyorum.. nk sahiden de halledilmeyecek bir sorunumuz yok ve zaten ynetim bu konularn takipisi.. Zamannda ben dahil hepimiz tecrbesizliimizden dolay forum kurallar erevesinde uyarlar aldk.. Herey ok sevdiimiz anlarm mahallesinin devam iin.. Herkese iyi paylamlar diliyorum..

--------------------
I know what it is to be young..

+Quote Post

Konuya link ver...
Forum iin... (BBCode)
HTML Kullanm...
Direk link...

Closed TopicStart new topic
1 kullanc bu bal okuyor (1 Misafir ve 0 Gizli Kullanc)
0 ye:

Collapse

> Benzer Ba?l?klar

Balk Yan?tlar Konuyu Ba?latan Okunma Son Faaliyet
Closed Foruma bir Chat Alan konulabilir
9 oldiesmusic 3,790 09.08.2011 - 19:08:28
G?n: Mrbom

RSS Basit Grnm Tarih : 18.09.2019 - 07:24:22
.: Destekleyenler & Desteklediklerimiz :.
Seksenliyillar.Com | 80ler.Com | sinemabuyusu.com | Kingofcollectors | Seksenler.Forumotion | sekerkizcandy.com | Captano.net