IPB

Hogeldiniz ( Giri | Kayt Ol )

15 Sayfa V  < 1 2 3 4 > »   
Reply to this topicStart new topic
Akla Zarar Filmler :)
Beeni 5 V

okseybilenkiz
mesaj 04.02.2011, 23:13:41
leti #11

Grup Simge

Grup: Moderatr
leti: 8,152
Katlm: 20.10.2007
Nereden: krklareli
ye No: 693
Ruh Halim:

ok konumayacam
az ve z:verieksin bu ibilliyetsize odunu bakalm bir daha masum kadnlar korkutabiliyor mu ?

The Astro Zombies 1968

--------------------
Go to the top of the pagePM

+Quote Post
Bu iletiye te?ekk?r edenler:
okseybilenkiz
mesaj 07.02.2011, 23:26:49
leti #12

Grup Simge

Ruh Halim:

Tura Satana ( 10 temmuz1935- 4 ubat 2011)iin

Faster, Pussycat! Kill! Kill! (1965)

4 ubatta lm.o gn onun filmlerinden biri olan astro zombies'i eklemiim,
tesadf ite.topra bol olsun

--------------------

+Quote Post
okseybilenkiz
mesaj 08.02.2011, 23:31:55
leti #13

Grup Simge

Ruh Halim:

deerli arkadalarm ,bizim gibi olmayan
baz sorumsuz vede dikkatsiz insanlar plerini saa sola atyor evreye verebileekleri zarara hi ama hi dikkat etmiyor.halbuki bunun sonuunun ne kadar vahim olduunu bir bilseler.....ah bir bilseler.saa sola atlan plerden neler kyor bir grseler.ite filmimiz bunu anlatyor(bu filmede evrei bir misyon ykledim ya tongue.gif kendimden utanyorum biggrin.gif )

The Garbage Pail Kids Movie (1987)

birde gereksizin gereksizi bilgi vereyim :tim burton mars attacks filmini ekene kadar ikletlerden kan takas kartlarndan uyarlanm tek film buydu laugh.gif

--------------------

+Quote Post
okseybilenkiz
mesaj 09.02.2011, 22:23:01
leti #14

Grup Simge

Ruh Halim:

Misafirlere Kapal Link. Linkleri Grebilmek in ye Olunuz.

gnlerden beri forumda bir sakall bebektir gidiyor,nedir ?ufak bir bebek ''kyamet kopuak ''dedikten sonra ruhunu teslim etmi.neymi sakallar varm,dileri olmadna dua edin laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif ok afedersiniz kendimi tutamadmda gldm halbuki bu ok ciddi bir konu.hamile iken ar hap kullanmnn sebebleri ve zc yan etkileri zerine yar belgesel gretii bir filmden bahsetmek istiyordum yoksa tongue.gif
yle bir film ki bu daha sonra iki devam filminede ilham vermi

IT'S ALIVE 1974

uyar:bebek bekleyen hanmlar izlemesin huh.gif !

--------------------

+Quote Post
okseybilenkiz
mesaj 11.02.2011, 22:58:27
leti #15

Grup Simge

Ruh Halim:

aadaki filmden almamz gereken ders:
bir kadnn onuru ve gururu ile oynamak ok tehlikelidir, beylerin bundan mmkn mertebe saknmas gerekir.yoksa balarna 1979 yl yapm bu endanozya filmindeki gibi eyler gelebilir.
gelenleri zaten fragman izlediiniz zaman greceksiniz ben ksaca bu grdnz olaylarn sebebini anlataym.esas kzmz murni sevdii erkek tarafndan zengin bir kzla evlenmek iin terkedilir.ama dn gn olan bir ka uursuzluktan zavall murni sorumlu tutularak evi yaklr,annesi ldrlr ve kendiside derin bir yardan ormana atlr.burda bir kara by rahibi ile karlaan kahramanmz adam tarafndan intikamn almas iin zorlanr.sonunda bir kara by rahibesi olmay grenen kahramanmz intikam iin tekrar insanlarn arasna dner.

Queen of Black Magic (1979)

--------------------

+Quote Post
alpino
mesaj 11.02.2011, 23:19:29
leti #16

Grup Simge

Grup: Administrator
leti: 5,589
Katlm: 21.05.2007
Nereden: Eternia/Castle Grayskull
ye No: 41
Ruh Halim:

Vay biggrin.gif Bu film harbi iyi. Sinirlari zorlamak diye buna derim ben iste. Herseyden var filmde biggrin.gif biggrin.gif Hemen arastirip bulmali, izlemeli. Ne yani? Ben size dedim. Kotu filmlere bayilirim ( aman Hint filmi olmasinda laugh.gif ).

--------------------

Islerimin yogunlugundan ve bazi ozel sorunlar sebebi ile her turlu gorsel paylasimlarima suresiz ara verdigimden dolayi forum uzerinden veya ozel mesaj sistemi ile talepte bulunulmamasini rica ediyorum.

Anlayisiniz icin tesekkur ederim.

http://kingofcollectors.blogspot.com/ http://turkcevideomuzik.blogspot.com/

http://cokcomix.blogspot.com/ http://tvdizisi.blogspot.com/

http://anilarimnetvideokulubu.blogspot.com/

Ilkokul: Sehremini - Istanbul Ibrahim Alaettin Govsa, 1979-1984 Donemi ( Sinif Ogretmeni: Yurdanur Deniz )

+Quote Post
okseybilenkiz
mesaj 12.02.2011, 22:42:23
leti #17

Grup Simge

Ruh Halim:

gecen gnlerin birinde baktm iyerinde bizim kzlar gle tatilinde birbirlerine bilgi aktarmnda bulunuyorlar.elebalarda benim yeen laugh.gif
konu ok mhim televizyon doktorlarndan (tv ye kan doktorlara byle diyoruz tongue.gif ) biri yediiniz hereyi yznze srebilirsiniz demi.bunun zerine konuuyorlar.kaysnn ya cildi parlak gsterirmi,zm ekirdeinin ya gzaltndaki morluklara iyi gelirmi,ylan ya salar glendirirmi mi mi mi.
biliyorsunuz daha nce kendine kobra zehri enjekte eden gene neler oldugunu grmtk.burdan yola karak hanm arkadalarma uyar niteliinde bir filmi tantmak istiyorum ve diyorum ki herey yze srlmez nono.gif

The Wasp Woman (1959)

--------------------

+Quote Post
okseybilenkiz
mesaj 13.02.2011, 16:03:44
leti #18

Grup Simge

Ruh Halim:

mantar severmisiniz ? smile.gif
bu soruyu burda sorduuma gre altnda bir muzurluk arayabilirsiniz vede haklsnz laugh.gif
her mantar yenmez.
bunuda en iyi kahramanlarmz 1963 yl yapm japon filmi mantar insanlarn saldrs filminde greniyorlar bir frtnaya yakalanyor ve ssz bir adaya kyor,adada terk edilmi bir gemi buluyorlar peki gemidekiler nerde,bunu daha sonra anlyorlar mantar kafal adamlarn saldrsna uradklar zaman wacko.gif

Matango (1963)

eer ssz bir adaya giderseniz balk tutmay deneyin mantar yemeyi deil laugh.gif

--------------------

+Quote Post
okseybilenkiz
mesaj 14.02.2011, 22:39:19
leti #19

Grup Simge

Ruh Halim:

zagor'un bir macerasnda (adn bilmiyorum)kzlderili efi tarafndan ba bir panter bana evrilmi bir gen adam vardr.vcudu bildiimiz insandr ama duygular ve ba bir panter'e aittir.zengin babas olunun yine eskisi gibi olmasn ister.
ayn konu 1959 yapm Terror is a Man-terr bir erkektir isimli filipin filmindede vardr .
yine ssz bir ada,ssz adaya dm uygar dnyadan bir insan ve adada yaayan ve antin kuntin iler peinde bir doktorun bir panter insan yaratmasn anlatr bu film

TERROR IS A MAN (1959)

--------------------

+Quote Post
alpino
mesaj 15.02.2011, 00:53:22
leti #20

Grup Simge

Grup: Administrator
leti: 5,589
Katlm: 21.05.2007
Nereden: Eternia/Castle Grayskull
ye No: 41
Ruh Halim:

QUOTE(okseybilenkiz @ 14.02.2011, 22:39:19) Misafirlere Kapal Link. Linkleri Grebilmek in ye Olunuz.
zagor'un bir macerasnda (adn bilmiyorum)kzlderili efi tarafndan ba bir panter bana evrilmi bir gen adam vardr.vcudu bildiimiz insandr ama duygular ve ba bir panter'e aittir.zengin babas olunun yine eskisi gibi olmasn ister.

Bahsettigin macera Turkiye'de Tay Yayinlarinda yayinlanan fasikullerde ( daha sonra 350'lik cilt serisinde de tekrarlanmisti ) Kaplan isimli macera ile baslar. Zengin bir isadami ve ayni zamanda avci olan Kellog, Hindistan'da yasadigi yillarda kardesi Hintlilerin kutsal saydigi beyaz kaplan'i oldurur. Bu duruma cok ofkelenen Hintli bir zengin ve cok guclu bir adam Kellog'un kardesinden intikamini buyucusune yaptirdigi bir kara buyu ile alir. Avci artik av olacaktir. Yani Kellog'un kardesi bir kaplana donusecektir. Basi kaplan vucudu insan ama beyni ve duygulari tamami ile hayvana donusen bu gencin talihsiz sonu, Zagor ve Ciko'nun tum ugraslarina ragmen kacinilmaz olacaktir. Kardesi ile birlikte abisi de bu mucadeleden sag cikamayactir.

Zagor'un ozellikle 1970'li yillardaki fantastik maceralarinin tamamina yakini bilim kurgu ve korku filmlerinden cizgi romana adapte edilmistir. Kurt Adam, Drakula, Bataklik Canavari, Kaplan, Zamani Durduran Adam ve tamami ile bilim kurgu filmlerin muhtesem karisimi unutulmaz Zagor maceralarindan biri olan dunyayi istila etmeye calisan uzaylilarin yer aldigi maceralar gibi.

Bu sirada Terror is a Man fragman degil filmin tamami smile.gif Izlemek isteyenlere iyi seyirler biggrin.gif Cokseybilenkiz'a tesekkurler wink.gif

--------------------

Islerimin yogunlugundan ve bazi ozel sorunlar sebebi ile her turlu gorsel paylasimlarima suresiz ara verdigimden dolayi forum uzerinden veya ozel mesaj sistemi ile talepte bulunulmamasini rica ediyorum.

Anlayisiniz icin tesekkur ederim.

http://kingofcollectors.blogspot.com/ http://turkcevideomuzik.blogspot.com/

http://cokcomix.blogspot.com/ http://tvdizisi.blogspot.com/

http://anilarimnetvideokulubu.blogspot.com/

Ilkokul: Sehremini - Istanbul Ibrahim Alaettin Govsa, 1979-1984 Donemi ( Sinif Ogretmeni: Yurdanur Deniz )

+Quote Post

Konuya link ver...
Forum iin... (BBCode)
HTML Kullanm...
Direk link...

15 Sayfa V  < 1 2 3 4 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 kullanc bu bal okuyor (1 Misafir ve 0 Gizli Kullanc)
0 ye:

Collapse

> Benzer Ba?l?klar

Balk Yan?tlar Konuyu Ba?latan Okunma Son Faaliyet
No New Posts Akla Zarar Bir Site.. 80's Video Klipler
1 alikusu 1,901 04.08.2009 - 10:44:35
G?n: setua

RSS Basit Grnm Tarih : 17.10.2019 - 20:21:39
.: Destekleyenler & Desteklediklerimiz :.
Seksenliyillar.Com | 80ler.Com | sinemabuyusu.com | Kingofcollectors | Seksenler.Forumotion | sekerkizcandy.com | Captano.net