IPB

Hogeldiniz ( Giri | Kayt Ol )

> Dier Kalanlar

Blm Kurallar

Maziden kalan dier hereyi buraya yazabilirsiniz.

Gzel Paylamlar

3 Sayfa V   1 2 3 >  
Reply to this topicStart new topic
Gazeteden Kupon Biriktirmek
sea1764
mesaj 12.07.2007, 21:42:43
leti #1

Grup Simge

Grup: Pre Elit Yazar
leti: 384
Katlm: 20.06.2007
Nereden: Istanbul
ye No: 152

Eskiden gazeteler kupon verirdi ekilisle bir kisiye 0km. Murat 124,5 kisiye renkli televizyon falan verirlerdi.evremde hi byle araba vs. gibi byk hediye kazanan olmadi ama annem bir fn makinasi kazanmisti.Sonralari isi pazarlamaya dktler herseyi gnlk taksitlerle vermeye basladilar.

--------------------
Go to the top of the pagePM

+Quote Post
Bu iletiye te?ekk?r edenler:
elvina
mesaj 12.07.2007, 21:45:21
leti #2

Grup Simge

Grup: Mazi Hocas
leti: 1,123
Katlm: 27.06.2007
ye No: 191

eveeet  o da bir zamanlar furyaydi..kupon biriktirip neler neler almistik...hala durur...isildak,piknik seti hesap makinesi  ve bunun gibi birsr  seyim var kuponlarla aldigim...

+Quote Post
muratuas
mesaj 13.07.2007, 08:56:16
leti #3

Grup Simge

leti: 971
Katlm: 15.05.2007
ye No: 10

kuponla mutfak robotu,t,stres bilezigi masaj yastigi kaset alar falan almistik...
hatta son dnemde 1 gazete tv verecem diye yaygara yapmisti. sayelerinde btn gazetelerin bombasi patladi..

+Quote Post
sahaf
mesaj 13.07.2007, 09:29:12
leti #4

Grup Simge

Grup: Forum Demirba
leti: 6,121
Katlm: 30.05.2007
Nereden: Zeytinburnu / Vargeller
ye No: 68
Ruh Halim:

Size ok ilgin gelecektir ama paylasmadan edemiyecegim.80 li yillarin Baslarinda eve devamli Gnaydin Gazetesi alinirdi.Gazete yilbasi ekilisi kampanyasi yapmis ve 999 Aileye ekilisle Kuzu huh.gif verecegini duyurmustu.bizimkilerde kuponlari toplamis ve gazeteye yollamisti.ve sonu tahmin edeceginiz gibi oldu 999 sansli aileden biri biz olmustuk.bakirkyde kuzularindagitim yeri vardi Babam ile tuttuk yolunu ve ben yolda hayal kuruyorum kuzuyu kestirmem bakar bytrm diye.
Dagitim yerine geldigimizde ise hsrana ugradim Byk bir tir'da kuzulari dagitiyorlardiyani kesilmis kuzu dagitiyorlardi bizde babam ile sirtladik geldik kuzuyu ve o yilbasina Kuzu yiyerek girdik. biggrin.gif

--------------------
Titresin bir mum alevinde o eski gnler, bir gm ereveden seyret yine maziyi, bir nezaketli ince sz duyar da belki, o sararm resmin hayat bulur yeniden.

+Quote Post
mesaj 13.07.2007, 09:31:10
leti #5

Grup:
leti: 0
Katlm: --
ye No: 0

Ahh ah neler vermedi bu gazteler kuponla, tencere , tava, tabak anak, elektrik sprgesi, yorgan yatak takimi..

Ama biz bu yazdiklarimdan bir tane bile alamadik..

Aldiklarimiz Meydan Larus (24 cilt), Golden Dictionary (12 cilt), Databank(bir ise yaramiyoomus) birde dedem iin stres bilezigi(onuda bir ise yarayip yaramadigini hii anlamadik)..

Yazik annecim ne ok istedi o arcopal yemek takimindan almayi ama nayir nolamaz babam ,varsa yoksa kitap ve ne ise yaramadigini anlamadigiz zimbirtilardan aldi..

Simdi ev ktphane gibi , annemde ben ev hanimi degilim ktphane mdrym diyor

+Quote Post
jetfire77
mesaj 13.07.2007, 09:34:10
leti #6

Grup Simge

leti: 900
Katlm: 17.05.2007
ye No: 23

gazeteden kupon birktirmeden sz ailmisken eski gnes ve gnaydin gazeteleri aklima geliyor kuponla her konuda dergi roman ve birok yayinlari kuponla veren en ok bu gazatelerdi evde ktphanemde onlarin verdikleri dergiler kitaplar hala duruyor

--------------------
Emekli Yazar

+Quote Post
karakedi
mesaj 13.07.2007, 09:48:43
leti #7

Grup Simge

Grup: Emektar Mod.
leti: 1,555
Katlm: 29.05.2007
Nereden: Izmir
ye No: 62
Ruh Halim:

Benim dedem Bulvar ve Tan gazetelerinden ikiser ikiser aliyordu, daha dogrusu bize aldiriyordu.. Acayip utaniyordum aik seik resimlerin oldugu gazetelerden almaya hem de ikiser ikiser. Dedeme de ok kiziyordum, bu yasta tvbe tvbe.. Neyse isin asli ninem kupon biriktiriyormus onun iin gazeteler ifter ifter aliniyormus .. Dedemin gnahini almisim yaw..

--------------------
Androidler elektrikli koyun dler mi?

Philip K. Dick

+Quote Post
soner1971
mesaj 13.07.2007, 10:09:12
leti #8

Grup Simge

leti: 752
Katlm: 26.06.2007
Nereden: Mersin
ye No: 181

Isin en garip yanida , biz 15 gnmz veririz, aman bitmesin diye sabahin krnde bayilerin ailmasini beklerim. ama gel gelelim, bir bakarsiniz bir sper kupon verirler. Bu ilk 15 kupon degerindeymis. Sen bekle bekle gnlerce biriktir kuponlari, adam gitsin 15. gnde sper kuponla bu isi halletsin.

Bizde baya bir ansiklopedi ve kitap biriktirmistik. Hatta bir zamanlar iki gazetenin kapismasi hala kulaklarimda. Biri yok efendim, eski bilgileri vermis bu ansiklopedi, biri ince kagitliymis, biri kuse kagitliymis.......Falanda filan

Kisaca vatandasi iyi smrdler.

--------------------
Zaman her seyi gtrse de hayallerimizi asla...

+Quote Post
ember
mesaj 13.07.2007, 10:20:12
leti #9

Grup Simge

Grup: Administrator
leti: 5,094
Katlm: 28.05.2007
ye No: 60
Ruh Halim:

1983 ya da 1984 yiliydi, renkli televizyon yeni ikmisti..O zamanki Gnes gazetesi Sanyo marka renkli televizyon vermisti kupon biriktirene.. Bayagi iyi bir kampanyaydi dogrusu..
Daha yakin zamanlarda Milliyet gazetesinin kuponla bavul kampanyasi olmustu.. O kadar ok kisi almisti ki bu 3'l set bavullardan, yolculuklarda herkesin bavulu birbirine karisacak diye ciddi ciddi endiselenmistik..

--------------------
I know what it is to be young..

+Quote Post
semavi
mesaj 21.07.2007, 13:14:10
leti #10

Grup Simge

Grup: Elit Yazar
leti: 542
Katlm: 20.07.2007
ye No: 290

gnes isimli bir gazete vardi. diger gazetelerin ikiser er araba, hatta uak vermelerine cevap olsun diye otobs verecegini sylemisti. tabii biriktirip yolladim kuponlari. ekilis gn geldi atti gazeteyi srekli takip ediyorum tabii.
yazdi birgn gazete. ekilis yapildi kazanan talihli yarin aiklanacak diye. yarin oldu aldim gazeteyi. koymuslar bir kseye bir otobs resmi nnde de birisi poz vermis. iste otobs kazanan talihli diye yayinladilar.
yalandi tabii. dolandiricilikti ama kimse neden stne gitmedi anlayamamistim

--------------------
Bir zamanlar fkir ama gururlu hayatlar vard hani....

+Quote Post

Konuya link ver...
Forum iin... (BBCode)
HTML Kullanm...
Direk link...

3 Sayfa V   1 2 3 >
Reply to this topicStart new topic
1 kullanc bu bal okuyor (1 Misafir ve 0 Gizli Kullanc)
0 ye:

Collapse

> Benzer Ba?l?klar

Balk Yan?tlar Konuyu Ba?latan Okunma Son Faaliyet
No New Posts Gazeteden Ansiklopedi Biriktirmek
6 semavi 2,957 07.08.2009 - 21:34:36
G?n: raymond

RSS Basit Grnm Tarih : 16.09.2019 - 06:22:31
.: Destekleyenler & Desteklediklerimiz :.
Seksenliyillar.Com | 80ler.Com | sinemabuyusu.com | Kingofcollectors | Seksenler.Forumotion | sekerkizcandy.com | Captano.net