IPB

Hogeldiniz ( Giri | Kayt Ol )

> Dier Kalanlar

Blm Kurallar

Maziden kalan dier hereyi buraya yazabilirsiniz.

Gzel Paylamlar

Reply to this topicStart new topic
Gemise Dair zrler
mesaj 08.06.2007, 12:43:11
leti #1

Grup:
leti: 0
Katlm: --
ye No: 0

Sizinde byle dsndke iinizi burkan ve keske yapmasaydim en azindan zr dileseydim dediginiz anlariniz var midir? Mesela benim dsnp hep "ok zgnm affet beni Isil "demek istedigim bir anim var.
Olay ben orta 2 deyken ceryan ediyor. Sene sonu gelmis karne alacagimiz hafta dersler lay lay lom geiyor. Ders islemiyor sarki syleyip, fikra anlatiyoruz. O zamanlar yle bir adet vardi okulun son haftasi derslerde sarki syleyim fikra anlatirdik. Neyse gelelim konumuza Ders Fen Bilimleri. Hocamiz sesi gzel olan arkadaslarimizdan sarki sylemek isteyenler varsa sarki sylesin dedi. Sinifin artizzleri parmak kaldirip basladilar tingirdatmaya. Ben ve sira arkadasim ;iki akil fukarasi biz, nmzde oturan deli dolu ama biraz da safca Isil'a sarki sylemesi iin bin israr edip sesinin ok gzel oldugu gazini verdik ve Isil'in onayini beklemeden"hocam Isil sarki sylemek istiyor" diye bagirdik. Garibim naapsin basladi sarki sylemeye.. Allahiiim nasil felaket sylyor, korkun bir ses.. Sinif koptu yikiliyor , glmeler yuhlamalar.. . Isil'cik kipkirmizi oldu kapandi siraya basladi aglamaya hikira hikira.. Gzmn nnden gitmiyor. Sinifin nnde rezil olmak ok fena bisi yaa..
zr dilerim Isil, o gn yaptigimizin senin ocuk psikolojinde ne etki yaratacagini bilemedik.. Hala pismanim affet

Not: Yazinin uzunlugu iin oook zr dilerim.
Go to the top of the pagePM

+Quote Post
Bu iletiye te?ekk?r edenler:
Mrbom
mesaj 10.06.2007, 00:09:51
leti #2

Grup Simge

Grup: Administrator
leti: 4,581
Katlm: 26.05.2007
Nereden: stanbul
ye No: 47
Ruh Halim:

isil seni affetse bile tarih affetmiyecek biggrin.gif ...

bende tm lisedeki hocalarimdan ayri ayri zr dilerim...geri beni tanidiklari gne lanet etmislerdir ama genlik iste...

--------------------
Play it again,Raphael

+Quote Post
mesaj 11.06.2007, 12:25:15
leti #3

Grup:
leti: 0
Katlm: --
ye No: 0

QUOTE(mrbom)
isil seni affetse bile tarih affetmiyecek...

Valla Isil'in da beni hi affettigini sanmiyorum. Bu yasimdayim ama hala topluluk nnde konusurken ellerim titrer ,sesimin tonu ayarsiz ikar.. Nedense bunu hep Isil'in bedduasi diye dsnrm.. Etmisse iyi etmis oh olmus bana mstehaktir ne de olsa Seytan azapta gerek

+Quote Post
darko
mesaj 09.07.2007, 11:58:20
leti #4

Grup Simge

Grup: Mazi Hocas
leti: 1,159
Katlm: 24.05.2007
Nereden: Istanbul
ye No: 44

Ben ortaokul resim hocalarimdan birinden zr dilerim.Kadincagiz yillarca beni mthis resim yapiyor zannediyordu.Ama malesef resimlerimi annem yapiyordu.
 stelik yillar sonra bir gn sokakta karsilasdigimizda "ne yaptin resmini ilerlettin mi" diye sordugunda "yok hocam isletme okudum" demistim" O da Bana "olsun sen gene de birakma devam et izmeye demisti.Yillar sonra bile itiraf edememistim.

--------------------
MAZINDE BIR TARIH YATAR

+Quote Post
muratuas
mesaj 14.08.2007, 20:38:28
leti #5

Grup Simge

leti: 971
Katlm: 15.05.2007
ye No: 10

evet bende hocalarimdan zr dilerim bu arada ..
ayrica amatr top oynadigim takimin hocasindanda zr dilerim ..
zaten ben futbolu degil futbol beni birakti...
ben tribn setim orasi daha rahat geri kapalida bazen oyunculardan ok efor sarfetsekte

birde ondan zr diliyorum yillarca garip benim hangi sehirde oldugumu tahmin edebilmek iin cebinde lig fikstryle dolasti
hepinizden zr diliyorum....

+Quote Post
Misafir_*
mesaj 19.08.2007, 23:23:36
leti #6

Misafir Yazar

Bende ortaokul arkadasim mitten zr diliyorum.sira arkadasimdi kendisi.Iyi anlasirdik.Birgn trke dersinde yine basladik konusmaya hoca gzmn iine bakiyor susuyoruz, arkasini dnnce yine basliyoruz konusmaya.Adam bize sinir olmustu bikere 'dersten sonra yanima gelin 'dedi.mit gitti ama ben gitmedim yanina ekindim hocadan.Bir sonraki derste adam bana olan sinirinden arkadasimi tahtaya kaldirdi ve uzun tahta sinif cetveliyle vurdu ocugun ellerine...banada birka asagilayici cmle syledi...sonra pisman oldum hocanin yanina gitmedigime....benim yzmden dayak yemisti resmen.yle zlms ve utanmistimki zr bile dileyememistim mitten....canim biraz ge oldu ama zr dilerim.

+Quote Post
clown
mesaj 01.09.2007, 13:49:47
leti #7

Grup Simge

Grup: Elit Yazar
leti: 663
Katlm: 18.05.2007
Nereden: Ankara
ye No: 28

Kimlerden ne zrler dilememiz lazm bir bakalm... fff ne uzun liste.. Bir ka tanesinden hala ok pimanm hatta buraya yazp sizlerle paylaamayacak kadar ... Zaten "zr" bunlar iin are de deil. Onlar beni affetse ne olur, ben kendimi affetmedikten sonra. Ben bir insana verilecek en byk cezann vicdan azab olduuna inanrm. Hani nceleri aklna geldike insanin yreini demir mengeneler ikar, yllar gese bile her hatrlay insanin iini ince ince szlatr ye ite o ceza... u yeryznde "keske" szcgnden daha can skc bir szck var mdr acaba? Ben hi beddua etmem, ktlk yapan bir insan iin Tanr'dan yalnz tek bir ceza dilerim o da pimanln ateinin iini yakmasdr... nann bu ayn eyin bana gelmesinden ok daha ykc bir sona gtrr insan...

Evet sevgili ocukluk arkadam Hseyin senden zr diliyorum, bilerek doldurmutum o suyu kulana, ama bil ki zr bile dilesem sen hak etmitin. Sen Almanya'dan gelmi, benim mahalledeki otoritemi sarsm, mark, edepsiz ve grgsz bir ocuktun... Sen bbrl bbrl dolayordun o k elbiselerinle, yabanc marka spor ayakkablarnla ama biliyor musun herkes annenin ingene olduunu sylyordu... ( Ne yapyorum ben yahu? zr dilemeyecek miydim ben? huh.gif ) O yakantop oyununda can tutmak ve bu can sana vermek zorunda olduumu nereden karmtn bilmiyorum. Vurulmasaydn!!! Ben vuruldum mu son dakikaya kadar. Can tutupta sana veremedim diye onca ocuun nnde bana hakaret edip yzme tkrmekte neyin nesi oluyordu? O okkal tkrn yzmden kayarak inerken, nasl utanmtm, nasl incinmitim biliyor musun? Kk drmtn beni ama, alamadm. Alamak bana yakmazd, deyecektin. angry.gif Bir ka gn sonra seni balkona arpta " bak u hortumu kulana sok ben br ucundan konuacam, ses ne garip geliyor, ok aracaksn" dediimde elbet biliyordum hortumun suyla dolu olduunu, nereden mi biliyordum? Ben doldurmutum da ondan.. Sen hortumu kulana soktuunda yreim naslda heyecanla arpmt. Cierlerime doldurabildiim kadar havay doldurupta btn gcmle flediimde baylacaktm neredeyse... O ana kadar herey nasl da plana uygun gitmiti. Ama sen ac iinde haykrnca, yerlerde kvranmaya balaynca........ Offfffffff, henz piman deildim, sadece korkmutum. Sen gnlerce doktora gidip gelince, yar duymaz olunca piman oldum sad.gif ...

Bir de sevgili babacm senden zr dilerim. Hseyin'in ingene denen annesi kapmza dayandnda inanarak var gcnle savunmutun ya beni "ocuk ne bilsin iinde su olduunu, annesi balkonu ykayp brakm ite" diye, ben biliyordum babacm affet unsure.gif ...

--------------------
Moketubbe'ye, kendisi lmsz, sanki lanetlenmi canlar - felaketini kuran canllar va lanetleniinin unutkan ortaklar olan ller - tarafndan hzla cehennemden geiriliyormu gibi geliyordu.

William Faulkner - Krmz Yapraklar

+Quote Post
jetfire77
mesaj 01.09.2007, 13:53:10
leti #8

Grup Simge

leti: 900
Katlm: 17.05.2007
ye No: 23

ayni orta okulda okudugum arkadasim aydindan zr diliyorum onunla grsmeyi kestigim iin 1991 yilindan beri gremiyorum umarim beni bagislamistir

--------------------
Emekli Yazar

+Quote Post
oguz123
mesaj 07.09.2007, 21:48:32
leti #9

Grup Simge

Grup: ye
leti: 27
Katlm: 14.05.2007
Nereden: Konya
ye No: 8

Sene 1987 veya 1988. 7 veya 8 yasindaydim. Mahallemizde Meryem adinda bir kiz vardi. Bana asikmis ama ben bilmiyordum. Bir gn bana kalbimin sahibi sensin dedi. O zaman sinirlenerek yumruk atmistim. ocukluk iste.

zr Dilerim Meryem. I'm so Sorry.

+Quote Post

Konuya link ver...
Forum iin... (BBCode)
HTML Kullanm...
Direk link...

Reply to this topicStart new topic
1 kullanc bu bal okuyor (1 Misafir ve 0 Gizli Kullanc)
0 ye:

RSS Basit Grnm Tarih : 15.09.2019 - 11:54:12
.: Destekleyenler & Desteklediklerimiz :.
Seksenliyillar.Com | 80ler.Com | sinemabuyusu.com | Kingofcollectors | Seksenler.Forumotion | sekerkizcandy.com | Captano.net