IPB

Hogeldiniz ( Giri | Kayt Ol )

> Fikralar - Masallar - Hikayeler

Blm Kurallar

Kkken byklerinizden dinlediiniz fkra,masal ve hikayeleri bu blmde paylaabilirsiniz

Gzel Paylamlar

Reply to this topicStart new topic
Takma Yaka
okseybilenkiz
mesaj 23.01.2008, 21:22:08
leti #1

Grup Simge

Grup: Moderatr
leti: 8,152
Katlm: 20.10.2007
Nereden: krklareli
ye No: 693
Ruh Halim:

dogum gnmde bana ok gzel bir kitap hediye etmisti kizkardesim.Hans C.Andersen'in btn masallarininin bulundugu bir kitapti bu.su an elimde ne yazikki yok bu kitap yinede en sevdigim masali sizinle paylasmak isterim.kisa ,komik ve gretii bir masal.

fakir bir delikanlinin hayatta sahip oldugu sey varmis.bir takma yaka,bir tarak ve bir ayakkabi ekeegi.takma yaka pek begenirmis kendisini.taraga bir gn sunu demis.

-kkhanim disleriniz tam grdgme gre.hi evlenmeyi dsndnzm?

--evet biz zaten ayakkabi ekeegi ile szlyz

yaka bozulmus bu ise,amasir gn bir paa lastigi ile karsilasmis

-kk hanim pek sslsnz,benimle nisanlanirmisiniz

paa lastigi ok sikilganmis

-hoslanmam byle seylerden birakin pesimi

demis.amasir dan sonra sira tye gelmis.kmrl t kendisini tren saniyormus bizim yaka onada sirnasmis

-ne kadar ateslisiniz.evlenelim mi?

-hadi ordan serseri

demis t erkekleri pek sevmez kendi kendine yetermis .yakayi yle bir tlemiski .bizimkinin kenarlari saaklanmis.makas gelmis saaklari kesmeye.kendini balerin saniyormus

-ne gzel bacaklariniz var.evlenelimmi?

makas o kadar kizmis ki? kesivermis ucundan yakayi.aradan yillar gemis takma yaka eskimis.eski kumaslarin arasinda eskiiyi boylamis.kumaslar burda kalitelerine gre kagit olmayi bekliyormus.bizim yaka hikayesini anlatmaya baslamis.size anlattiklarimi yani.dinleyin bakalim benim anlatmama benziyormu?

-siz beni genken grecektiniz .btn kadinlar pesimdeydi.hizmetimde bir tarak ve ayakkabi ekeegi alisirdi.zengindim ben.hizmetim tarak bana asik olmus.haberim yok tabi.gercegi grenine reddettim onu.zavalli zntsnden btn dislerini dkt.sonra hafif mesrep bir kadin olan bir paa lastigi pesime dst.fakat olamaz ben soylu bir erkegim byle kadinlarla dsp kalkamazdim.intihar etti oda,kaldirip kendini amasir kazanina atti.sonra ok atesli bir kadinla iliskim oldu.ama baktim ok stme geliyor biraktim onuda.sisman bir seydi.bir oturusta 2 kilo kmr yerdi.sevmem sismanlari.sonra birde dansi sevgilim oldu.fakat bir dansi ile benim gibi soylu biri evlenebilirmi sorarim size .ayrilmak istedim bakin hala bir iz tasirim ondan biakladi beni.ama bakin sylyorum su benim yznden intihar eden paa lastigi iin ok aci ekiyorum.offff bir an nce beyaz kagit olmaliyim....

gerektende takma yaka beyaz kagit olmus. ama btn sylediklerinin cezasini ekmek iin tamda bu satirlarin yazildigi kagit olmus

--------------------
Go to the top of the pagePM

+Quote Post
Bu iletiye te?ekk?r edenler:

Konuya link ver...
Forum iin... (BBCode)
HTML Kullanm...
Direk link...

Reply to this topicStart new topic
1 kullanc bu bal okuyor (1 Misafir ve 0 Gizli Kullanc)
0 ye:

Collapse

> Benzer Ba?l?klar

Balk Yan?tlar Konuyu Ba?latan Okunma Son Faaliyet
No New Posts Takma Diler
1 Adore 1,396 04.08.2011 - 16:21:34
G?n: rainbowhatsunny19
No new Yakari
16 jetfire77 6,483 15.12.2010 - 14:10:46
G?n: superisi
No New Posts Yakari
0 milliyetocuk 1,117 05.09.2009 - 09:45:55
G?n: milliyetocuk
No new Yakartop
14 alpino 4,789 05.08.2009 - 12:03:29
G?n: mavi
No New Posts Yakaya Taklan Yapma iekler
8 clown 4,166 27.05.2009 - 13:37:08
G?n: linea

RSS Basit Grnm Tarih : 13.12.2019 - 18:34:33
.: Destekleyenler & Desteklediklerimiz :.
Seksenliyillar.Com | 80ler.Com | sinemabuyusu.com | Kingofcollectors | Seksenler.Forumotion | sekerkizcandy.com | Captano.net