IPB

Hogeldiniz ( Giri | Kayt Ol )

2 Sayfa V   1 2 >  
Reply to this topicStart new topic
Site Hakknda Fikir Ve nerileriniz , Site Hakknda
Editor
mesaj 24.03.2010, 19:13:46
leti #1

Grup Simge

Grup: Administrator
leti: 3,057
Katlm: 01.01.2006
Nereden: Ankara
ye No: 1
Ruh Halim:

Emrah arkadamz hakknda bieyler syliyeyim nce...Ne zaman dnerse hi gitmemi gibi grevi onu bekliyor olacak smile.gif

Gelelim sadede.Ksaca anlataym sorunuz olursa cevaplamaya alrm.2004 ten beri eitli format deiiklikleri ile bu gne kadar geldik.7 ay ncesine kadar Bilal kardeimizin zverisi sayesinde bu gnlere gelen sitemiz 7 aydr Bilal'siz yaynn srdrmekte.7 ay nce Bilal ileri yuzunden siteye yeterince zaman ayramayacan syleyerek siteden elini ayan ekti ve site kapanma noktasna kadar geldi.Sitenin kapanmasna gnlmz elvermedii iin ben,alpino ve cember bu olaya bi el atmaya karar verdik..Tabii bu el at manen olduu kadar madden de oldu...Malumunuz bu sitenin bir geliri yok ve tamamen kiisel zverilerle ayakta duruyor...Bu sre zarfnda Bilal'in yokluunu hissettirmemek ve geri dnmesini mit ederek Editr niki kullanld.Ama bu surecte bizler siteye sadece duzen ve elimizden geldigince teknik konular icin el attk, site bizim gzmzde gene Bilal'indir...Bir gn dnmeye karar verirse emaneti geri veririz.Bu sitenin grnen yuzu var birde grlmeyen yuzu yani arka plan.Biz bu arka plana dah cok yogunlasabilmek amaci ile zamanla siteyi en az bizim kadar seven ve gvenebileceimiz sizlere emanet ederek yonetimden ayrilma karari aldik. Tun bu aklamalar neden imdi yaplyor diye sorarsanzda artk Bilal kardeimiz "imdilik" aramzda olmyacana emin olduumuz iin.Anlyacanz artk bizbizeyiz...

Bundan sonras iin neler yaplacak,radyo ne olacak vs.bi karar alcaz hep beraber

--------------------
Anlarm.Net
Maziden Kalanlar
Unutmayanlarn Buluma Noktas.
Go to the top of the pagePM

+Quote Post
Bu iletiye te?ekk?r edenler:
alpino
mesaj 24.03.2010, 21:53:03
leti #2

Grup Simge

leti: 5,589
Katlm: 21.05.2007
Nereden: Eternia/Castle Grayskull
ye No: 41
Ruh Halim:

Oncelikle ustteki yazi Bilal'in nickinden bizim tarafimizdan yazilmis bir yazidir. Onu belirtmekte sanirim fayda var.

Bilal'in bir gun yeniden aramiza donecegini ben gonulden diliyorum. Her zaman ki gibi ve tabii ki sosyal hayatimiz, ozelimiz once gelecek. Ancak bu site tamami ile Bilal'in yillardir tek basina sonrasinda bizlerin katkisi ile ayakta durmasini sagladigi bir site. Ama Sezar'in hakki Sezar'a. Ilk site bitti derken bu forumu canlandiran, siteyi yoktan var edip onumuze sunan, gunler ve geceler boyunca teknik duzenini saglayan tek isim Bilal'dir. Biz ondan bu bayragi gecici aldik ve en kisa zamanda kendi adima aldigim sorumluluk payini geri iade edecegim gunu sabirsizlikla bekleyecegim.

Yukarida MrBom manevi payin yani sira maddi paydanda bahsetmis. Bu maddi payin yine cogunda Bilal'in ozverisi vardir. Sira simdi bizlerde. Maddi ve manevi site simdilik bizlerde.

Biz mazimizi, bu siteyi ve bu sitede zaman zaman ara versekte bulustugumuz herkesi cok sevdigimiz ve kimselerin bu siteden mahrum kalmamasi icin 7 ay kadar once kapanma asamasina gelen sitemizi yasatmaya devam ettik. Bundan sonrasinda sadece yonetim ve moderator arkadaslarimizdan degil tum uyelerimizden fikirlerini soralim. Bilal'in bizlere yaklasik 7 senedir var ettigi sitemizi daha uzun yillar nasil yasatalim ve bu surecte ne gibi yenilikler getirelim?

Tesekkur butonuna basmak serbest ama bu seferlik bir zorunluluk olsun ve bu konuya fikir yazmak sart olsun smile.gif

Evet, anilarim mahalesi sakinleri. Konusalim, dertleselim. Neler olsun, neler olmasin.

Ben ilk olarak sorayim. Radyo programina gonullu baska dj adaylarimiz veya aklinda olan programi hayata gecirmek isteyen arkadaslarimiz varmi?

--------------------

Islerimin yogunlugundan ve bazi ozel sorunlar sebebi ile her turlu gorsel paylasimlarima suresiz ara verdigimden dolayi forum uzerinden veya ozel mesaj sistemi ile talepte bulunulmamasini rica ediyorum.

Anlayisiniz icin tesekkur ederim.

http://kingofcollectors.blogspot.com/ http://turkcevideomuzik.blogspot.com/

http://cokcomix.blogspot.com/ http://tvdizisi.blogspot.com/

http://anilarimnetvideokulubu.blogspot.com/

Ilkokul: Sehremini - Istanbul Ibrahim Alaettin Govsa, 1979-1984 Donemi ( Sinif Ogretmeni: Yurdanur Deniz )

+Quote Post
Mrbom
mesaj 24.03.2010, 22:15:34
leti #3

Grup Simge

leti: 4,581
Katlm: 26.05.2007
Nereden: stanbul
ye No: 47
Ruh Halim:

Aslnda yazacam ok ey varda neyse...Bu siteye dl verilmesi lazm bence...Zira kendini idame ettirecek paray kazanmadan ve popler olmadan nasl 6 seneyi devirdi alacak ey...Benim bildiim bu tr sitelerin mr en fazla 3-4 aydr,sonrasnda koyverirler kendilerini,sonra tklarsn Not Found biggrin.gif ...imdi burdaki arkadalar sanrm yazlarnn baka sitelerde yazan ahsn kendisine aitmi gibi yazldn pek bilmezler...Yada bu siteye gnde 2000 ziyareti geldiini bilmezler...Her gelen bieyler alr gider,sonra kendisinin gibi yaynlar...yleki adam pazar banyosu yazsn yle bi yazm ki ben okurken baka sitelerde aryorum acaba hep berabermi ykandk diye biggrin.gif ...Aslnda gzel eyler bakmayn ne mutlu burda yazlanlar baka yerlerde kullanlyor...Buras oldum olas ssz ve sakin bi yer oldu ama bunda bizimde hatamz var...Yani buraya gelen ziyareti nce sitenin doluluk oranna bakyor,bakyorki in cin top oynuyor geip gidiyor...Yani kendimide dahil ederek konuuyorum bazen bi giri yapmak zor geliyor oumuza...Yada of line taklmak ou zaman..Her zaman derim bu sitede ok emek var,yaknda 60 bine ulacak dolu dolu yazlar var...Bazen soruyolar neden buras bu kadar sessiz...Cevap vereyim oumuza bi giri yapmak zor geldii iin...Yani bu kadar emein heba olmamas iin hi biey yazlmasada bi giri yaplsa sonra nette nereye baklrsa baklsa,okadar zor olmasa gerek

--------------------
Play it again,Raphael

+Quote Post
PROTOSS
mesaj 25.03.2010, 00:40:10
leti #4

Grup Simge

Grup: Mazi Hocas
leti: 2,194
Katlm: 25.03.2009
Nereden: Aiur
ye No: 4,771
Ruh Halim:

Bu konudan yani Bilal olayndan sitenin asl mdavimleri (adminler, modlar, site ynetimindekiler) haberdar edilseydi daha iyi olurdu gibime geliyor. Geri ben 5 aydr da yoktum. Bilal'in adn da ilk defa duyuyorum. Kendisine burdan teekkr ederim byle bir site hazrlad iin. Ve tabi ki Sevgili MrBom ve Alpinoya da teekkr ederim, katklar uykusuz geceleri iin. Burdaki herkesin iyi niyetli olduuna eminim. Alpino ve MrBom da bu sitenin en iyi niyetlileri bana gre. ncelikle bu bal srekli forumun stnde tutmaya alalm, herkes yazacan yazsn. Bir plan hazrlayalm derim. Kabataslak olarak bu plan u aamalardan oluabilir.

1 Sitenin gelecei zerine fikirler. Reklam alp almama. Reklam verip vermeme. Kafamzda grmek istediimiz anilarim.net, ya da bu sistem iyi aynen devam dncesi

2 Site bir maddi klfet getiriyor. Bunun karlanmas. Adminler yok biz karlyoruz sknt yok diyorlarsa hayr dualarmz almalar smile.gif

3 Sitenin gemii ve u ana kadar ki bir tarihesinin yazlmas (bu site zinhar Bilal naml yiit tarafndan kurulmutur vs. ) ve bunun ulaabileceimiz bir yerde olmas en azndan gelen yeni yeleri bilgilendirir. Portaldaki biz kimiz kesi de gncel deil sanrm.

4 Radyo yaynnn devam. Yenilikler zerine fikirler. Baka eklenecek bir eyler varsa 5 inci maddeden itibaren yazabilirsiniz.

+Quote Post
superisi
mesaj 25.03.2010, 01:29:56
leti #5

Grup Simge

Grup: Mazi Hocas
leti: 2,671
Katlm: 17.09.2007
Nereden: izmir
ye No: 532
Ruh Halim:

Hereyden nce siteye gerek yazlaryla gerek harcadklar emekleriyle katkda bulunan herkese teekkr ediyorum.
Bu siteyi 5 sene nce bir arkadamdan renmi ve ok beenmitim. Uzun yllar ihmal ettikten sonra ancak bu sene vakit ayrabildim. Buradaki insanlarn ne kadar dost canls, ne kadar kltrl, esprili, ho insanlar olduklarn grdke ve bu zel insanlardan renecek ne kadar ok eyin olduunu farkettike buradan vazgeemez oldum. En gzeli de benim gibi dnen ocukluk arkadalarm burada tekrar bulmakt.

Artk tembellii braktm elimden geldiince yazmaya gayret gsteriyorum. Bu sitenin yrmesi iin maddi manevi ne gerekiyor ise; ben ve Karakedi yapmaya hazrz. nerilere gelince;

*Radyo yayn devam ederse sevinirim. yi bir dinleyici olurum. blink.gif
*Oyunlar, anketler ve yarmalar ilgiyi ekmek iin devam etmeli.
*Facebook sayesinde tantk. Bu tankl yzyze yapmak iin toplu geziler, toplantlar yapalm.
*Herkes arkadalarn siteye davet etsin.
*Reklam olmal sanki, ama nasl bilmiyorum. huh.gif

Bunlar benim naizane nerilerim. Kimse kimseye krlmasn darlmasn. Dnn ocuklar biz bugn kser, yarna barrdk deil mi? smile.gif

--------------------
Geip giden zamanlar bir yerlerde bulsam.. Sonra zlsem.. zldme zlsem..

+Quote Post
alikusu
mesaj 27.03.2010, 08:49:45
leti #6

Grup Simge

Grup: Moderatr
leti: 2,492
Katlm: 08.07.2007
Nereden: Bakent
ye No: 236

ncelikle unu belirtmek isterim , bu site hepimizin , buradaki ynetim nvanlar( editr ,admin, moderatr ) sadece teknik konularda sitenin devamll ve dzeni iin gereken yardm yapacak olan gnll arkadalarmzdr..
bence asl nemli olan, burada etkin bir yazar olmak, site akn devam ettiren paylamlarda bulunmak ,sitemizin dahada glenerek bymesini salamakdr. bunu yapan tm arkadalarmza minnet borluyuz .

dier arkadalarmzn nerilerinide bekleyerek benim imdi aklma gelen baz dncelerimi paylamak istiyorum..

u anket blmn yeniden aalm yani eski anketleri yeniden aktif duruma getirelim , yeni yelerinde fikirlerini alrz hemde bir canllk olur kansndaym..
siteye ye olan arkadalarmza hogeldin mesajlarn bizler yazalm smile.gif
oyun blmn ayr bir balk altna ekelim sohbetden ayralm,
vefat eden tannm nller iin ayr bir balk aabiliriz ,taziyeler oradan devam edebilir,
sohbet blmmz iinde gncel olaylar , bir yerlerde grp houmuza giden yazlar, iirleri,denemelerimizi paylaalm,

dier arkadalarmnda pek ok gzel fikirleri var wink.gif
ben imdilik bu kadar diyorum, onlarn fikirlerinide alalm ve yola devam edelim.
sevgiyle kaln smile.gif

--------------------

Birinin kp; bu bir kamera akas, kameraya el sallayn demesini bekliyorum .. Hayat, o derece yani !

+Quote Post
alpino
mesaj 27.03.2010, 09:12:36
leti #7

Grup Simge

leti: 5,589
Katlm: 21.05.2007
Nereden: Eternia/Castle Grayskull
ye No: 41
Ruh Halim:

Muzik arsivine guvenen hatta guvenmeyen de olur biggrin.gif yonetim, moderator kim olursa bizimle baglanti kursun ve eger programli veya programsiz ( sunumlu yada sunumsuz ) radyo yayini yapmak isteyen arkadaslarimiza radyo bilgilerini verip nasil yayin yapilacagini tarif edelim ve sitemiz muziksiz bir an bile yasamasin. Ilgisini ceken arkadaslarimizi bekliyoruz wink.gif

--------------------

Islerimin yogunlugundan ve bazi ozel sorunlar sebebi ile her turlu gorsel paylasimlarima suresiz ara verdigimden dolayi forum uzerinden veya ozel mesaj sistemi ile talepte bulunulmamasini rica ediyorum.

Anlayisiniz icin tesekkur ederim.

http://kingofcollectors.blogspot.com/ http://turkcevideomuzik.blogspot.com/

http://cokcomix.blogspot.com/ http://tvdizisi.blogspot.com/

http://anilarimnetvideokulubu.blogspot.com/

Ilkokul: Sehremini - Istanbul Ibrahim Alaettin Govsa, 1979-1984 Donemi ( Sinif Ogretmeni: Yurdanur Deniz )

+Quote Post
alikusu
mesaj 27.03.2010, 09:21:46
leti #8

Grup Simge

Grup: Moderatr
leti: 2,492
Katlm: 08.07.2007
Nereden: Bakent
ye No: 236

alpino bi dnem sunumsuz tabii biggrin.gif radyo yayn yapmtm yalnz pc'ye atlan format neticesi btn radyo aksam gitti ama arivimi gzm gibi saklyorum, yayn olur, mzik temini olur yardmc olmak isterim smile.gif
radyo yan sitemizin en sevimli blmnden biri emrah kardeimin yeri doldurulamaz ama sunumlu olmasa bile eskisi gibi srayla mzik yayn devam ettirilsin diyorum, bu ie gnll arkadalar sra ile belirli imkan dahili saatlerde yayn srdrebilirler..

--------------------

Birinin kp; bu bir kamera akas, kameraya el sallayn demesini bekliyorum .. Hayat, o derece yani !

+Quote Post
el_maquinista
mesaj 27.03.2010, 10:59:48
leti #9

Grup Simge

Grup: Pre Elit Yazar
leti: 426
Katlm: 26.03.2008
Nereden: istanbul
ye No: 2,630

Bence de radyo yayn devam etmeli, Emrah gibi bana gre profesyonel bir radyocudan eksii olmayan birinden sonra bu yayn yapmak zor ama, ben sunumlu olmasnn olay ok daha scaklatdn ve baka bir hava kattn dnyorum, sonuta biz bizeyiz, sorun olmaz kansndaym.

Ayrca sevgili alkuunun gncel olaylar paylama konusundaki grne de katlyorum, anket ve yarmalarn devamll da bir dinamizm katacaktr siteye, ilk aklma gelen, rnein en kt izgi film karakteri diye bir anket alm ve ok sevimli yorumlar okumutuk, bu gibi balklar gncellenebilir farkl alanlarda.

Olayn maddi boyutunda da bu siteyi yaatmak iin gerekeni yapalm.

--------------------
O gnler bir daha gelmeyecek...

+Quote Post
GaLaCTiCa
mesaj 27.03.2010, 11:10:54
leti #10

Grup Simge

leti: 3,594
Katlm: 15.05.2007
Nereden: Ankara
ye No: 12

Forumda sre gelen durgunluu gidermek iin de benim aklma gelen maddeler. Dostlarm maddi katkdan ok manevi katknz bizim iin daha nemli. En kt fikir, fikirsizlikten iyidir. yle dnn rn ok iyi ama pazarlamamz m etkin deil. wink.gif

a)Facebook'da bulunan bir ok mazi sitesi var. O blmlere burdaki yazlardan bir ksmn kopyalayp devam iin... ltfen buyrun... Misafirlere Kapal Link. Linkleri Grebilmek in ye Olunuz. eklinde burdan linkler verelim. (ben yapmaya baladm)

b)Televizyon ve gazete dnyasnda etkin tandk insanlara mail atmak. (Forum yesi dostlarmz arasnda bilen varsa)

c)Forum arayzn daha ekici hale getirmek. Teknik olarak bu mmkn m bilmiyorum. Olursa forumda aksaklk, problem meydana gelir mi? (Forumu yazan firmaya sormak lazm)

--------------------

+Quote Post

Konuya link ver...
Forum iin... (BBCode)
HTML Kullanm...
Direk link...

2 Sayfa V   1 2 >
Reply to this topicStart new topic
1 kullanc bu bal okuyor (1 Misafir ve 0 Gizli Kullanc)
0 ye:

Collapse

> Benzer Ba?l?klar

Balk Yan?tlar Konuyu Ba?latan Okunma Son Faaliyet
Closed Sitedeki Gergin Hava
4 Adore 2,598 22.08.2011 - 10:44:59
G?n: Candy
Closed Site statistikleri
3 Adore 1,787 02.08.2011 - 23:32:26
G?n: Mrbom
Closed Site'de bir gariplik var
1 Adore 1,745 07.07.2011 - 08:34:28
G?n: ember
Closed Sitenin acilmasinda yavaslama?
8 alpino 3,199 01.04.2010 - 19:25:31
G?n: Editor
No new Sitemizin Tantm in Tavsiyeler
23 Wham 6,180 16.02.2008 - 15:57:28
G?n: emrahuytun

RSS Basit Grnm Tarih : 26.01.2020 - 20:52:14
.: Destekleyenler & Desteklediklerimiz :.
Seksenliyillar.Com | 80ler.Com | sinemabuyusu.com | Kingofcollectors | Seksenler.Forumotion | sekerkizcandy.com | Captano.net