IPB

Hogeldiniz ( Giri | Kayt Ol )

> Ata Szleri - zdeyisler - Vecizeler - zl Szler

Blm Kurallar

Eskilerin syledii,hala kulamzn bir kesinde duran ataszleri,zdeyiler,vecizeler ve zl szleri bu blme yazabilirsiniz

Gzel Paylamlar

Reply to this topicStart new topic
Yuvarlanan Ta Yosun Tutmaz
ember
mesaj 11.06.2008, 21:44:54
leti #1

Grup Simge

Grup: Administrator
leti: 5,094
Katlm: 28.05.2007
Nereden: Istanbul
ye No: 60
Ruh Halim:

Ben bu sz yllarca anlam olarak ileyen demir pas tutmaz ile bir sandm.. Meer devaml yer deitiren, bir yerde tutunamayan kimse mal mlk edinemez demekmi..

--------------------
I know what it is to be young..
Go to the top of the pagePM

+Quote Post
clown
mesaj 12.06.2008, 12:56:22
leti #2

Grup Simge

Grup: Elit Yazar
leti: 663
Katlm: 18.05.2007
Nereden: Ankara
ye No: 28

QUOTE(cember @ 12.06.2008, 00:44:54) Misafirlere Kapal Link. Linkleri Grebilmek in ye Olunuz.
Ben bu sz yllarca anlam olarak ileyen demir pas tutmaz ile bir sandm.. Meer devaml yer deitiren, bir yerde tutunamayan kimse mal mlk edinemez demekmi..

blink.gif ok ardm ben de yllardr bu sz "ileyen demir pas tutmaz" deyimiyle e anlamda sanyor ve hatta yle kullanyordum. Ama imdi dnnce ok anlaml geldi. Gerekten gzel bir sz...Ayrca bu sz, srekli i deitiren kiilerin hibir ey renemeyecekleri ve ilerinde ilerleyemeyecekleri anlamnda da kullanlyormu...

--------------------
Moketubbe'ye, kendisi lmsz, sanki lanetlenmi canlar - felaketini kuran canllar va lanetleniinin unutkan ortaklar olan ller - tarafndan hzla cehennemden geiriliyormu gibi geliyordu.

William Faulkner - Krmz Yapraklar
Go to the top of the pagePM

+Quote Post

Konuya link ver...
Forum iin... (BBCode)
HTML Kullanm...
Direk link...

Reply to this topicStart new topic
1 kullanc bu bal okuyor (1 Misafir ve 0 Gizli Kullanc)
0 ye:

RSS Basit Grnm Tarih : 19.10.2019 - 02:28:28
.: Destekleyenler & Desteklediklerimiz :.
Seksenliyillar.Com | 80ler.Com | sinemabuyusu.com | Kingofcollectors | Seksenler.Forumotion | sekerkizcandy.com | Captano.net