IPB

Hogeldiniz ( Giri | Kayt Ol )

> Sohbet Odas

Blm Kurallar

Bu blmde sohbet edebilir ve geyik yapabilirsiniz. Siyaset, Din, nsanlar krc kelime ve cmle kullanmak yasaktr.

Gzel Paylamlar..

Reply to this topicStart new topic
Dostlarla Bir Alsancak Akam...
raymond
mesaj 02.09.2013, 17:40:10
leti #1

Grup Simge

Grup: Mazi Hocas
leti: 1,822
Katlm: 23.06.2007
Nereden: Ktahya
ye No: 172

Son haftalarda "mazisever" sfatna adeta "yollarn adam" sfatn da ekleyerek ke bucak gezen sevgili GaLaCTCa, dn sabah bir kez daha zmir'e geldiini haber verince, dn akamzeri biraraya gelmek zere szletik... Aklmza tabi ki zmir'li dier forum dostlarmz geldi, ancak spontane bir plana itirak etmenin zorluu da ortadayd... Buna karn sevgili karakedi de bize katld ve kendisinin tavsiyesi zerine oturduumuz Alsancak Peximet Cafe'de ay-kahve-kahvehane gibi "bahaneler" eliinde keyifli bir sohbete koyulduk... Tabi dakikalar ilerledi, nce karakedi'yi uurladk ve Alpaslan'la sohbete biraz daha devam ettik... Ne var ki yollarn adam o gece gene yolcuydu rolleyes.gif... Kendisi servise binme saati henz gelmediinden nezaket gstererek bana otobs durana kadar elik edip otobse bindirdi (1 saat kadar yanl bir durakta bekledikten sonra Alpaslan'n "yanl yerde bekliyor olmayasn stad?" eklindeki uyars zerine olaya uyanmam dolaysyla yaadm mahcubiyete burada fazla deinmek istemiyorum... zmir'e biraz ara verince unutmu, arm olabilirim ne yapaym rolleyes.gif...)
Hsl, bu gzel ve srad akam yaamama vesile olan deerli dostlarmza huzurunuzda teekkr etmek istedim... Saolsunlar...

--------------------
Hey gidi gnler heeey !
Go to the top of the pagePM

+Quote Post
Bu iletiye te?ekk?r edenler:
GaLaCTiCa
mesaj 10.09.2013, 11:57:08
leti #2

Grup Simge

Grup: Administrator
leti: 3,587
Katlm: 15.05.2007
Nereden: Ankara
ye No: 12

Forum sayfasn az nce atm ve bal yeni okuyabildim. sad.gif Raymond stadn zmirde olmasn frsat bilerek bir buluma organize edeyim istedim. Ulaabildiklerimden saolsun Raymond ve karakedi bulumamza geldiler. Fakat bulumay organize eden ben bulumaya ge kaldm sad.gif Arkadalar biraz beklettim. Arkadalardan tekrar zr diliyorum. zmirin yabancs olarak mazur grsnz beni deil mi rolleyes.gif Karakedi katlmas gereken bir baka program nedeniyle erken kalkt. Biz raymond hocamla sohbete devam ettik. Gerekten ok keyifli bir sohbetti. Laf laf at. Keke zaman hi bitmese dediim zamand. Daha kalabalk anlarm.net toplantlarnda grmek zere raymond ve karakediye ok teekkr ederim.

--------------------
Go to the top of the pagePM

+Quote Post
Bu iletiye te?ekk?r edenler:

Konuya link ver...
Forum iin... (BBCode)
HTML Kullanm...
Direk link...

Reply to this topicStart new topic
1 kullanc bu bal okuyor (1 Misafir ve 0 Gizli Kullanc)
0 ye:

RSS Basit Grnm Tarih : 21.07.2019 - 05:08:34
.: Destekleyenler & Desteklediklerimiz :.
Seksenliyillar.Com | 80ler.Com | sinemabuyusu.com | Kingofcollectors | Seksenler.Forumotion | sekerkizcandy.com | Captano.net