IPB

Hoşgeldiniz ( Giriş | Kayıt Ol )

> Dier Kalanlar

Blm Kurallar

Maziden kalan dier hereyi buraya yazabilirsiniz.

Gzel Paylamlar

2 Sayfa V   1 2 >  
Reply to this topicStart new topic
Okul Yıllarınızda Hiç Ceza Aldınız mı?
elvina
mesaj 22.09.2007, 16:57:50
İleti #1

Grup Simge

Grup: Mazi Hocası
Nereden: Istanbul
Üye No: 191

Ben bir kere disiplin cezasi aldim arkadaslar hem de orta 1 de...29 ekim törenine babam götürmemisti aman uyu bisi olmaz demisti....Pazartesi okula gittigimde bir sürprizle karsilastim savunmalar sorgular ..ne kadar üzülmüstüm hiç suçum yokken
Go to the top of the pagePM

+Quote Post
jetfire77
mesaj 30.09.2007, 17:17:16
İleti #2

Grup Simge

Üye No: 23

Ben ilkokuldayken matematik ödevimi yapmayi unutmustum ögrtmenimiz ödevlerimizi kontrol ederken yapmayi unuttum diyince cezaya kalk dedi cezada duvarda dikilmek tenefüslerde bile bu ceza devam etmisti o gün okulun açilis saatinden kapanis saatine kadar sürmüstü

--------------------
Emekli Yazar

+Quote Post
ulashima
mesaj 30.09.2007, 21:19:22
İleti #3

Grup Simge

Grup: Pre Elit Yazar
Üye No: 378

valla ilkokulda sürüsüne bereket diyeyim. tek ayaklardan sinif disina atilimaya kadar. sira dayaklari zaten sayilmaz. toplu halde elleri pesinen açardik artik, bir gün sira dayagi olayina girmezse merak ederdik "acaba bir sey mi oldu"

ortada lisede gayet sakindim...ya da yakalanmadim diyeyim.

--------------------
Bir zamanlar maziye bak, ne kadar sendik.

+Quote Post
mesaj 01.10.2007, 12:46:52
İleti #4

Grup:
Üye No: 0

Sinifin toplu halde aldigi cezalar haricinde (ki hiç biri disiplin suçu degildi) hiç bireysel bir ceza almadim..

Almadigim gibi Lise sonda Kimya hocamiz derste cozutup hocanin itibarini gerçekten 2 paralik eden sinifimizin deli fiseklerini disipline vermis benide sahit göstermisti

Açikçasi hocaya gerçekten çok acimistim, derste düstügü durum gerçekten içler acisiydi ama yapmadim arkadaslarimi jurnallemedim!

+Quote Post
duman
mesaj 01.10.2007, 13:05:44
İleti #5

Grup Simge

Grup: Üye
Üye No: 445

Lisedeyken yakisikli bir sinif kaptanimiz vardi.Ingilizce dersinde hiçbir zaman ask duyamadigimiz Sifirci Rezzan hocamiz kaptanimizi siniftan atmisti.Ve o siniftan çikarkan istahla söylenmeye devam ediyordu:Dersimde disiplin esastir.Dinlemek istemeyen çekip gider vir vir vir...Kaptanimiz tam kapidan çikarken hadi der gibi sinifa bir isaret çakti.Biz de bütün sinif karakoyunun pesinden gider gibi ardina takildik.Pesimizden de Sifirci Rezzan....Sonuç:KOOOCAMAN bir uyaricik. biggrin.gif

--------------------
hergn birgn gemeyor.

+Quote Post
Misafir_*
mesaj 01.10.2007, 23:30:19
İleti #6

Misafir Yazar

QUOTE(jetfire77)
Ben ilkokuldayken matematik ödevimi yapmayi unutmustum ögrtmenimiz ödevlerimizi kontrol ederken yapmayi unuttum diyince cezaya kalk dedi cezada duvarda dikilmek tenefüslerde bile bu ceza devam etmisti o gün okulun açilis saatinden kapanis saatine kadar sürmüstü

aman ne acimasiz bir ögretmeniniz varmis canim...üzüldüm senin için...cik cik... sad.gif bari bir ders ceza verseymis...

bende topluca aldigimiz cezalar disinda ceza filan almadim hiç...

+Quote Post
heaven
mesaj 02.10.2007, 09:14:48
İleti #7

UNUTMAYACAIZ
Grup Simge

Üye No: 51

benim cezalarimin hepsi ayni suçtan verildi: konusmak:)
yani öyle yüz kizartici suçlar yok dosyamda…

yani ilk okulda o kadar çok tek ayak üstünde durdum ki bi ara tek ayak üstünde yürümeye basliycaktim nerdeyse:)
orta okulda kafamiza inen kitaplar..
lisede 2 günde bir dersten atilmalar…ve 1 kere disiplinden yirttim:)

Disiplinden yirtmam söyle oldu: müd. Yardimcimiz “eger yarin velin gelmezse disipline gidersin” demisti .
Bende sitemizde oturan yasça bizden çok büyük bi ablamiz vardi. Onu teyzem diye götürmüstüm okula.. ve hayatimin kabuslarindan birini atlatmis oldum. Ama en komigi müdür yardimcimizin
o ablaya” heaven size çekmis, ne kadar benziyo teyzesine” demesiydi:)

--------------------
Ds kovalayan...

+Quote Post
Bu iletiye teekkr edenler:
alikusu
mesaj 02.10.2007, 10:00:15
İleti #8

Grup Simge

Grup: Moderatör
Nereden: Bakent
Üye No: 236

Cezami oda  neymis ,dermisim  ama  tabii  bana  kimse  inanmazmis,Allahima  sükürler olsun  bilumum ceza  tekniklerinin  bir  çogunu  çekmis  biri olarak bu  konuda  ihtisas yapmis oldugumu  belirtmeden  geçersem  bana  o  cezalari  vermis  saygideger okul  yönetimine  haksizlik  yapmis olurum 

--------------------

Birinin kp; bu bir kamera akas, kameraya el sallayn demesini bekliyorum .. Hayat, o derece yani !

+Quote Post
Last Tango
mesaj 02.10.2007, 10:14:14
İleti #9

Grup Simge

Grup: Yazar
Üye No: 418

Üç gün uzaklastirma aldim.Yardim ve yataklikti suçum.50.Yil Küçükyali Lisesi son sinifindaydim(Kadir Has oldu).Sinif içinde sabah sabah kahvalti yapmak,üstüne keyif sigaralari içmek gafletinde bulunan bir grup serseri güruha sinif baskani olarak güya göz yummusum,hatta eslik etmisim.Sinifa baskin yapan muavin ve küçük ordusu(ögretmenler)beni suç aletiyle(sigara)yakalayamadi.Ancak suçladilar.Diger arkadaslar savunmalarinda benim sütten çikmis ak kasik oldugumu yazdilar.Ben üç günle yirttim lakin serseri(annemin deyimi)arkadaslarim ebedi uzaklastirma aldilar

--------------------
Hzn ki En ok Yakisandir Bize...

+Quote Post
helezon
mesaj 02.10.2007, 14:26:32
İleti #10

Grup Simge

Grup: Pre Elit Yazar
Nereden: Rize
Üye No: 186

genelde ''kurunun yaninda yas da yanar ''sözüyle özdes cezalara maruz kalmisimdir.baskalari suç isler hadi bakalim sira dayagi.hocalar dayak atmak için bahane arardi . günün stresi bir sekilde çikacak ya.
disiplin cezasi da almadim hiç . biggrin.gif

+Quote Post

Konuya link ver...
Forum iin... (BBCode)
HTML Kullanm...
Direk link...

2 Sayfa V   1 2 >
Reply to this topicStart new topic
1 kullanıcı bu başlığı okuyor (1 Misafir ve 0 Gizli Kullanıcı)
0 üye:

Collapse

> Benzer Balklar

Başlık Yantlar Konuyu Balatan Okunma Son Faaliyet
No New Posts Okul Yemeği Davetiyeleri
6 darko 2,936 04.12.2015 - 11:06:37
Gn: sahaf
No new Okul Radyosu
24 GaLaCTiCa 13,195 05.11.2013 - 01:16:23
Gn: PROTOSS
No New Posts Okul Yolu..
3 Candy 2,415 04.09.2013 - 10:43:47
Gn: Candy
No New Posts Okul Sıralarımız
2 Candy 1,458 29.03.2012 - 19:39:03
Gn: demeter
No New Posts Okul Takımında Oynadınız mı?
7 karakedi 2,867 10.02.2012 - 16:42:03
Gn: Adore

RSS Basit Görünüm Tarih : 19.08.2019 - 15:49:56
.: Destekleyenler & Desteklediklerimiz :.
Seksenliyillar.Com | 80ler.Com | sinemabuyusu.com | Kingofcollectors | Seksenler.Forumotion | sekerkizcandy.com | Captano.net