IPB

Hogeldiniz ( Giri | Kayt Ol )

4 Sayfa V   1 2 3 > »   
Reply to this topicStart new topic
Eti mi, lker mi?
sahaf
mesaj 06.04.2012, 10:26:26
leti #1

Grup Simge

Grup: Forum Demirba
leti: 6,121
Katlm: 30.05.2007
Nereden: Zeytinburnu / Vargeller
ye No: 68
Ruh Halim:

Eveet beyler ve bayanlar her ikiside yaammzn bir ok annda bizimle olan markalardr; ocukluk, genlik ve yetikin biri olup ktmzda bile bizlere hayatn vazgeilmez tatlarn sunmu ve sunmaya devam eden kkl firmalardr. Kararnz aklarken bu markalarn sadece rnlerinin sunmu olduu lezzet ile deilde , grsel yannda yani gznze ho gelen ambalajyd, amblemiydi logosuydu, eit ad ve tad gibi unsurlarda belirtirseniz seviniriz. Hatta birbirlerinin benzeri olan rn eitlerinide belirtebilir veya ad geen markalardan sadece birini buraya yazp kurtulabilirsiniz biggrin.gif .

Ben tercihimi daha sonra belirteceim. Saray, Bifa ve onlarn benzeri olan dier firmalar hi kusura bakmasnlar burada yer bulamadklar iin. nk onlarn rnlerinin hemen hemen hepsi Eti ve lker taklidi rnlerdir.

Hadi rasgele.

--------------------
Titresin bir mum alevinde o eski gnler, bir gm ereveden seyret yine maziyi, bir nezaketli ince sz duyar da belki, o sararm resmin hayat bulur yeniden.
Go to the top of the pagePM

+Quote Post
Bu iletiye te?ekk?r edenler:
arsuubosar
mesaj 06.04.2012, 10:28:49
leti #2

Grup Simge

Grup: ye
leti: 36
Katlm: 03.04.2012
Nereden: stanbul
ye No: 138,868
Ruh Halim:

Eti smile.gif)) ocukuluumdaki reklam cingl hala aklmda eti eti eti smile.gif))))))))))

--------------------
Eskiden her gn yaanacak bir ey vard,
Herkes kendi dn kurar,
Kendi hayatn oynard.
imdi, herkes
Youn,
... Yorgun
Ve
Tek bana...

Can DNDAR

+Quote Post
PROTOSS
mesaj 06.04.2012, 14:31:23
leti #3

Grup Simge

Grup: Mazi Hocas
leti: 2,194
Katlm: 25.03.2009
Nereden: Aiur
ye No: 4,771
Ruh Halim:

Eveet beyler ve bayanlar her ikiside yaammzn bir ok annda bizimle olan markalardr; ocukluk, genlik ve yetikin biri olup ktmzda bile bizlere hayatn vazgeilmez tatlarn sunmu ve sunmaya devam eden kkl firmalardr. Kararnz aklarken bu markalarn sadece rnlerinin sunmu olduu lezzet ile deilde , grsel yannda yani gznze ho gelen ambalajyd, amblemiydi logosuydu, eit ad ve tad gibi unsurlarda belirtirseniz seviniriz. Hatta birbirlerinin benzeri olan rn eitlerinide belirtebilir veya ad geen markalardan sadece birini buraya yazp kurtulabilirsiniz biggrin.gif .

Ben tercihimi daha sonra belirteceim. Saray, Bifa ve onlarn benzeri olan dier firmalar hi kusura bakmasnlar burada yer bulamadklar iin. nk onlarn rnlerinin hemen hemen hepsi Eti ve lker taklidi rnlerdir.

Hadi rasgele.

biggrin.gif aslnda bu balktan ocukluumuzun efsanevi eti ve lker rnleri seilip anket bile yaplabilirdi. Sevgili Sahaf ok hassas bir konuya deinmisin. smile.gif

+Quote Post
demeter
mesaj 06.04.2012, 17:17:23
leti #4

Grup Simge

leti: 756
Katlm: 09.11.2011
Nereden: EDRNE- STANBUL
ye No: 87,958
Ruh Halim:

Bence lker laugh.gif

+Quote Post
alpino
mesaj 06.04.2012, 23:20:14
leti #5

Grup Simge

Grup: Administrator
leti: 5,589
Katlm: 21.05.2007
Nereden: Eternia/Castle Grayskull
ye No: 41
Ruh Halim:

Nestle tongue.gif Saka saka tabii ki ve sonsuza dek ETi..ETi..ETi...

Peki Eti'den en favorim hangisiydi? Zor secim olur ama balik kraker ve adami baharat manyagi yapan, yedikten sonra parmak yalama rituelini zirveye cikaran pizza kraker. Ulker'den ise tek bir urunde vacgecilmezim var..Cokoprens wink.gif

--------------------

Islerimin yogunlugundan ve bazi ozel sorunlar sebebi ile her turlu gorsel paylasimlarima suresiz ara verdigimden dolayi forum uzerinden veya ozel mesaj sistemi ile talepte bulunulmamasini rica ediyorum.

Anlayisiniz icin tesekkur ederim.

http://kingofcollectors.blogspot.com/ http://turkcevideomuzik.blogspot.com/

http://cokcomix.blogspot.com/ http://tvdizisi.blogspot.com/

http://anilarimnetvideokulubu.blogspot.com/

Ilkokul: Sehremini - Istanbul Ibrahim Alaettin Govsa, 1979-1984 Donemi ( Sinif Ogretmeni: Yurdanur Deniz )

+Quote Post
okseybilenkiz
mesaj 06.04.2012, 23:31:19
leti #6

Grup Simge

Grup: Moderatr
leti: 8,152
Katlm: 20.10.2007
Nereden: krklareli
ye No: 693
Ruh Halim:

ncelikle bir yar olacaksa bu tabiki lker ve eti arasnda olmal
dier ad burda gecen ve gemeyen firmalar kesinlikle lkemizin bu iki biskvi devi ile baa kamazlar
nk onlarn ubuk krakerleri susamsz,okoprensleri ikolatasz kalr lker ve eti'nin rnlerinin yannda smile.gif
ikisi arasnda bir tercih yapmam gerekirse hangisini seerim.bakalm eti'nin susaml ubuklar daha gevrek ve bol susaml oldugundan onu terih ederim,lker'in izi'sini ok severdim ama son zamanlarda tad deiti bana biraz yavan geliyor ama haylayf hala gzel,lker biskrem malesef eskisi kadar bol ikolatal deil.burdada tercihim eti tutku.eti balk kraker'e zaten baylrm birde pizza's var bu krakerlerin.gece gece canm ekti imdi smile.gif
eti'nin yulafl ve kepekli biskvilerinide ok seviyoruz (kedilerimde beeniyor) ama kaymakl'da tercihim lker
ta kraker'i ok severdim ad as oldu tadda deiti sanki pek beenmiyorum .lker ikolatal gofret ok harika ve hobby hala yumuak...ama eti son yllarda tuzlu tr krakerler kard birde pek tutmad ama ben ok sevdim dereotlu bir tuzlu kurabiyesi var harika .
omu bu mu desem ne desem bir ET yesem smile.gif
evet ET diyorum laugh.gif

--------------------

+Quote Post
ember
mesaj 07.04.2012, 08:58:14
leti #7

Grup Simge

Grup: Administrator
leti: 5,094
Katlm: 28.05.2007
Nereden: Istanbul
ye No: 60
Ruh Halim:

Kraker trleriyle aram pek iyi deil, krk yl yemesem aklma gelmezler.. Ama biskvi olarak Eti Burak'n ve lker petit-beurre'n yeri ayrdr bende.. Burda 1-1 berabere kaldlar; ikolata ve trevlerine bakalm yleyse..

lker okomel, Eti Puf'a gre bin defa daha gzeldir.. Ama lker napoliteni sevmem, aluminyum ile kark kat kokar.. Eti'nin 80 gramlk bitter eitlerine baylyorum fakat en gzel madlen ikolatay lker yapyor.. ocukken lker'in Dido ve okonat'n da ok severdim.. Aslnda Eti ikolatadan ok biskvi makasyd, ikolataya sonradan girdi diye hatrlyorum..
Bir ikolatac olarak lker diyorum ben smile.gif

--------------------
I know what it is to be young..

+Quote Post
leventveziroglu
mesaj 07.04.2012, 11:13:15
leti #8

Grup Simge

Grup: Moderatr
leti: 1,005
Katlm: 06.01.2008
Nereden: Izmir
ye No: 1,854

Aslinda uzun yillar birbirleri ile atbai mesafede yariip durdular..Son yillarda yanilmiyorsam lker arayi ati..Ama ben muhafazakar lkeri degil ,agda Eti yi tercih ediyorum..

--------------------

+Quote Post
superisi
mesaj 09.04.2012, 12:32:37
leti #9

Grup Simge

leti: 2,669
Katlm: 17.09.2007
Nereden: izmir
ye No: 532
Ruh Halim:

Krakerde kesinlikle Eti, son yllarda Eti ikolatalarda da boy gsterse de ikolatada lker diyorum smile.gif lker ikolatal Gofret ve lker okonat hala vazgeilmezimdir. Aslnda iki markann rnlerini de severek yiyorum laugh.gif

--------------------
Geip giden zamanlar bir yerlerde bulsam.. Sonra zlsem.. zldme zlsem..

+Quote Post
oldkid
mesaj 09.04.2012, 12:38:41
leti #10

Grup Simge

leti: 1,244
Katlm: 25.07.2007
Nereden: Istanbul
ye No: 318

Yatrmlarn, i alanlarna olan bak alarn ok takdir etsem de, malum nedenlerden dolay Eti diyorum..

--------------------
What we do in life, echoes in eternity...

+Quote Post

Konuya link ver...
Forum iin... (BBCode)
HTML Kullanm...
Direk link...

4 Sayfa V   1 2 3 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 kullanc bu bal okuyor (1 Misafir ve 0 Gizli Kullanc)
0 ye:

RSS Basit Grnm Tarih : 19.07.2019 - 03:58:36
.: Destekleyenler & Desteklediklerimiz :.
Seksenliyillar.Com | 80ler.Com | sinemabuyusu.com | Kingofcollectors | Seksenler.Forumotion | sekerkizcandy.com | Captano.net