IPB

Hogeldiniz ( Giri | Kayt Ol )

19 Sayfa V  < 1 2 3 4 5 > »   
Reply to this topicStart new topic
St Glgesi Bulamam Piknikinin Yeri...
Beeni 4 V

dilemma
mesaj 12.02.2008, 23:44:24
leti #21

Grup Simge

Grup: Yazar
leti: 225
Katlm: 08.02.2008
ye No: 2,283

sevgili gunnuk

gulumsedim ben, benim utum yok ki :) pantolununu gomlegini utuleyecegim kimse yok evimde, bendenizde utulenecek seyler pek giymemekteyim, ee haliyle bu sekilde yasayan bir insaninda sakiz gibi carsaflari utulenmis perdeleri olmaz :) bu durumda evde de utu olmaz, evet ya utuleri ve utu masalari vardir degil mi insanlarin? cogu evde bulunur bu, bir cok kadin nefret eder hatta utuden, bir utu edinmeliyim hemen, belki hayatimin kirisikliklari bu yuzdendir, evime bir utu alirsam soyle guzelde bir utu masasi, hatta kendime bir kac gomlek filan alayim, yikadigim carsaflari perdeleride utulerim, guzel sirin bir hayatim olur. evet evet utu almaliyim. hatta dikis kutusuda alayim, igne iplikde yok evde simdi dusundumde. candy`inin dedigi gibi gunnuk, benim evimin isigina bakildiginda uzaktan neler dusunurler acaba, oysa hayatimin ne cok eksigi gedigi sokugu kirisikligi var, utunun, utu masasinin, igne ve ipligin olmadigi bir ev, sicakcik trt1 seyredilen evlere benzemiyor iste, ne yaparsam yapayim benzemiyor, bir kalip hacisakirde bulabilsem keske, eger birseyler degiscekse, kirilan hayaller yamalanacak, yirtilan dusler dikilebilicek, kirisan umutlarim duzelebilicek ve kahrolasi dimagim o bir kalip haci sakirle yikanip tertemiz olacak ve unutmami saglayacaksa, bunlari hemen edinmeliyim... hayatimi onaracak eksiklikler listesi yapmaliyim ben,hani herkesin alis veris listesi vardir ki benim hic olamadi :) bari boyle bir listem olsun (bkz.gif aci tebessum) hayatimi onaracaklar listesi...

--------------------
ne adamlar sevdim zaten yoktular
Go to the top of the pagePM

+Quote Post
Bu iletiye te?ekk?r edenler:
Candy
mesaj 13.02.2008, 18:02:13
leti #22

Grup Simge

Grup: Forum Demirba
leti: 3,591
Katlm: 14.12.2007
Nereden: Ankara
ye No: 1,499
Ruh Halim:

Dilimde hep ayn ezgi var bugnlerde..uykumda bile derinden derinden o alyor sanki..

ah ne kahraman ne cesur, ne gzel ocuklardk
her yeni gn mitle nasl kucaklardk..
ah kaldrmlar biliyor, bi devir muhteemdik
gz gneinden hznl, ilk yazdan endik..

Mektepli sevgililerdik gnlk..hem acemi..hem sklgan..ama bir bilsen ne gzeldik.. sleep.gif

--------------------
Uzun yrmelerden
Sonra bitkin derek
Bu bir ocuk oyunu:
Ben seni ektim ekerek
imdi hangi kitaplardan
reneceksiniz onu,
Gelmiyorsa baz eyler
ocukluktan geerek
.
.

+Quote Post
creed
mesaj 14.02.2008, 01:20:35
leti #23

Grup Simge

leti: 243
Katlm: 23.01.2008
Nereden: ortadnya
ye No: 2,090

bekledimde onu neden gelmedi ki? sevgililer gnn kutlu olsun diyecektim bari sana diyeyim gnlk....Sevgililer gnn kutlu olsun :S

--------------------
Geni zamanlarda...

+Quote Post
dilemma
mesaj 14.02.2008, 15:38:53
leti #24

Grup Simge

leti: 225
Katlm: 08.02.2008
ye No: 2,283

sevgili gunnuk
Oyle uzak ki yerim uzaklari asiyor butun sevdiklerim benden ayri yasiyor...Ya herseyim ya hicim sorma dunyam ne bicim bir kordugum icim cozdukce dolasiyor...
aziz valentin halimi gorse gulerdi sanirim :) sevgili gunnuk 30lu yaslardayim ama insanin bir sevgililer gununde de sevgilisi olmaz mi ya ? yok olmadi hayatimin ironisidir bu , ya ayrilmisimdir, ya o anda yanimda yoktur surekli yoktur iste, aziz valentin bana oyun oynuyor, ha gerci bizim zamanimizda sevgililer gunumu vardi, eskiden yoktu boyle seyler, yeni yeni icatlar cikariyolar, yeni yeni bayramlar icad ediyolar,
bana komik gelmisdir valentin day ama dedim ya bir kez olmamasida ironik gelmisdir, varsindir olsundur... tasinmak uzreyim,ve guzel bir valentin day gidip yeni evimi temizleyecegim, burdaki kolileri oraya goturecegim, sanirim burda son gecem, en cok nefret ettiklerimi hep en cok yaptim hayatta buda bir ironidir. islakla caliyorum , ya herseyim ya hicim sorma dunyam ne bicim bir kordugum icim cozdukce dolasiyor. ben cok vesveveci yasli bir kadin olacagim :) cocukkende ofkeli sirin gibiydim insan yedisinde ne ise yetmisindede o olurmus, cekilmem ben kesin

--------------------
ne adamlar sevdim zaten yoktular

+Quote Post
vertigo
mesaj 14.02.2008, 16:18:40
leti #25

Grup Simge

Grup: Pre Elit Yazar
leti: 274
Katlm: 12.11.2007
Nereden: uzay
ye No: 1,033

sevgili gnlk..yumruk yedim! ilkin CREED vurdu..mideme yakn bi yerlere..hani u amansz zamanlara elik eden bi boluk ars vardr..bilen varmdr o arnn yerini..ne midem ne de karnm diyemediin bir yer..ne ultrasonda kar ne muayenede..hani iin sklr zamansz da oras sancr ya en ok..ite oraya vurdu..annemde yok yanmda sylesem,annesine ikayet etmeye gitse smile.gif
sevmediim Kimya hocam burda olsayd birde,sorsaydm : 'kimyasal tepkimelerde yeni bi oluum varolurken birde atk madde kyorsa ortaya..beklemenin atk maddeside bu ardr diyebilirmiyiz hocam??ya da bekledike iimizden bi zift nehri gibi siyah kanlar akarm o bolua?beklemek o kan oaltyorsa tamas gerekmezmi?neden daha da derinleiyor o boluk?lsem gitsem bi gn otopsi yapan doktorun elleri kandan ok bu karanlk svya bulanrm? 'vah yavrucak ne ok beklemi' derken acrm halime..
evet CREED vurdu..yazdklaryla..inanl bekleyiiyle..sabryla..selamyla..
dierlerini sonra yazmak istiyorum..zira varlm her yumrukta ok fazla kan kaybediyor..ok acele A Rh Pozitif kan aranyor..

--------------------
TANIRSAN OCUK GLSMDEN TANIRSIN BENI..O DA HI DNMEYECEK..

+Quote Post
creed
mesaj 15.02.2008, 10:57:14
leti #26

Grup Simge

Bekleyendemidir hata bekletende mi sevgili gnlk? ayet bekleyen hep edebiyatmza gzel iirler kazandrmtr, bekletense hep Filiz akn olmutur sanrm. Birde beklerken bekleten gibi grnen var, yani ben. Akn bir prospekts olmal gnlk okumal ak olmadan nce, hmm demeli bunda da hzn olabilir yan etki yada ac yada keder demeli sonra belki o ilatan vazgemeli, yani ak olmamal...Ama yok gnlk sanrm ak denen illet vcudun kemoterapisi...Hzn enjekte eder damarlarna yahut acy ama umudun hep iylemekte olduu iin o zehirler sana ab-u hayat gibi gelir sonunda sevdiin vardr, onun gl yz, ilek kokusu doayla bile zdetiremediin bir sr vasf. O bakadr be gnlk, bir mr verilir ayet olsa ikincisi bile dnmeksizin verilir.Bakadr sevgililer gnlk.bir baka...Neyse gnlk ok yormamal senide bilirim narindir senin sahifalarn, dayanamazsn hznlere. eksilirsin... hzn yazdka bir sayfan,kopar iinden bir yaprak... Bu gn yanlzln ertesi birdaha yormam seni gnlk...zlemdendir lklarm,hznm,aclarm, Bir gn O gelir okur anlar sonra bakarsn yanma gelir sanada bu kadar ilimem ben..idare et be gnlk...

--------------------
Geni zamanlarda...

+Quote Post
semavi
mesaj 16.02.2008, 14:31:08
leti #27

Grup Simge

Grup: Elit Yazar
leti: 542
Katlm: 20.07.2007
Nereden: Istanbul
ye No: 290

Sonu (arkada) bulunamad.... Profilime byle birey yazmlar gnlk.. doru syle sen mi syledin onlara? yoksa nerden bildiler tekilliimi...

--------------------
Bir zamanlar fkir ama gururlu hayatlar vard hani....

+Quote Post
hayalperest
mesaj 16.02.2008, 15:41:14
leti #28

Grup Simge

leti: 210
Katlm: 19.12.2007
Nereden: Bursa
ye No: 1,575

Hayatm bir film gibi gnlk...Ama hala hangi tarz onu zemedim.Ayn an hem dram ,hem gerilim hemde romantik komedi olabiliyor nk...Bu gn gerilim ve romantik ksmnda yayorum hayatn ...Nasl oluyorsa...Bu gn ben demekten biz demeye bir adm daha atacam bir gn akamdan sonra artk bieylerden bahsederken ben yerine biz diyeceim ama sana biey itiraf edeyim bundan korkuyorum galiba...ben demeye,benim demeye o kadar ok almm ki...Sonra dnyorum bu yrek nelere almad ki, buna da alr elbet...Alr deil mi ?

--------------------
WATA NO NAMAE WA L (ERU) DESU...

+Quote Post
creed
mesaj 16.02.2008, 22:51:58
leti #29

Grup Simge

gnlk kapy bulamyorum ki! oysa btn anahtarlar aldm stme...yada hikmetli kelamlar...Nasl denir; al susam al diye, yada elfe dost nasl sylenir....yi geceler gnlk...Uyumal :S

--------------------
Geni zamanlarda...

+Quote Post
november76
mesaj 16.02.2008, 23:13:48
leti #30

Grup Simge

Grup: Mazi Hocas
leti: 1,591
Katlm: 23.06.2007
Nereden: Giresun
ye No: 170
Ruh Halim:

QUOTE(dilemma @ 12.02.2008, 23:44:24) Misafirlere Kapal Link. Linkleri Grebilmek in ye Olunuz.
sevgili gunnuk

gulumsedim ben, benim utum yok ki smile.gif pantolununu gomlegini utuleyecegim kimse yok evimde, bendenizde utulenecek seyler pek giymemekteyim, ee haliyle bu sekilde yasayan bir insaninda sakiz gibi carsaflari utulenmis perdeleri olmaz smile.gif bu durumda evde de utu olmaz, evet ya utuleri ve utu masalari vardir degil mi insanlarin? cogu evde bulunur bu, bir cok kadin nefret eder hatta utuden, bir utu edinmeliyim hemen, belki hayatimin kirisikliklari bu yuzdendir, evime bir utu alirsam soyle guzelde bir utu masasi, hatta kendime bir kac gomlek filan alayim, yikadigim carsaflari perdeleride utulerim, guzel sirin bir hayatim olur. evet evet utu almaliyim. hatta dikis kutusuda alayim, igne iplikde yok evde simdi dusundumde. candy`inin dedigi gibi gunnuk, benim evimin isigina bakildiginda uzaktan neler dusunurler acaba, oysa hayatimin ne cok eksigi gedigi sokugu kirisikligi var, utunun, utu masasinin, igne ve ipligin olmadigi bir ev, sicakcik trt1 seyredilen evlere benzemiyor iste, ne yaparsam yapayim benzemiyor, bir kalip hacisakirde bulabilsem keske, eger birseyler degiscekse, kirilan hayaller yamalanacak, yirtilan dusler dikilebilicek, kirisan umutlarim duzelebilicek ve kahrolasi dimagim o bir kalip haci sakirle yikanip tertemiz olacak ve unutmami saglayacaksa, bunlari hemen edinmeliyim... hayatimi onaracak eksiklikler listesi yapmaliyim ben,hani herkesin alis veris listesi vardir ki benim hic olamadi smile.gif bari boyle bir listem olsun (bkz.gif aci tebessum) hayatimi onaracaklar listesi...

Bir insann hisleri dier bir insann hisleri ile bu kadar uyuabilir mi, gnlk?

Gnlk, umarm gnlerdir yazlarn severek ve ilgiyle okuduum Dilemma da hayatndaki sisleri datmann bir yolunu bulur.

--------------------
Biz bydk ve kirlendi dnya...

+Quote Post

Konuya link ver...
Forum iin... (BBCode)
HTML Kullanm...
Direk link...

19 Sayfa V  < 1 2 3 4 5 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 kullanc bu bal okuyor (1 Misafir ve 0 Gizli Kullanc)
0 ye:

RSS Basit Grnm Tarih : 19.10.2019 - 07:11:55
.: Destekleyenler & Desteklediklerimiz :.
Seksenliyillar.Com | 80ler.Com | sinemabuyusu.com | Kingofcollectors | Seksenler.Forumotion | sekerkizcandy.com | Captano.net