IPB

Hogeldiniz ( Giri | Kayt Ol )

> Yabanc

Blm Kurallar

Bu blmde mazide kalan yabanc mziklere dair hereyi yazabilirsiniz.

Gzel Paylamlar

Reply to this topicStart new topic
Tamo e Tamero, Peppino Gagliardi
hazan
mesaj 13.01.2017, 01:54:59
leti #1

Grup Simge

Grup: Mazi Hocas
leti: 1,362
Katlm: 15.05.2007
Nereden: Antalya
ye No: 13

60'lardan dinlenesi, gzel bir ark.

--------------------
Herey insanlar iin.. Grmek renmek iin, bazen zor da olsa..Herey insanlar iin.. Umut dourmak iin, hayatla sevitim...F
Go to the top of the pagePM

+Quote Post
Bu iletiye te?ekk?r edenler:
80kua
mesaj 13.01.2017, 18:35:31
leti #2

Grup Simge

Grup: Pre Elit Yazar
leti: 404
Katlm: 20.02.2014
ye No: 139,368

bir ok gzel arks var bir tanede benden gelsin nefis bir ark daha una more grande

Misafirlere Kapal Link. Linkleri Grebilmek in ye Olunuz.

+Quote Post
Bu iletiye te?ekk?r edenler:
hazan
mesaj 13.01.2017, 20:47:03
leti #3

Grup Simge

Grup: Mazi Hocas
leti: 1,362
Katlm: 15.05.2007
Nereden: Antalya
ye No: 13

Sevgili 80kua'nn belirttii gibi dinlenesi bir ok arks var.

Dn gece bir eyler yazmak istememe ramen o saatte kafam toparlayp yazamadm. Paylam olduum arks durup dururken aklma dmedi aslnda. nk zihnimin tozlu odalarnda kaybolup gitmi. Geenlerde bir video dt telefonuma.zleyip, dinlediim videolardan yola klarak, "bu videoyu da beenebilirsiniz" gibisinden bir eyler yazan. Youtube byle ulvi bir grev mi edinmi kendisine anlamadm. Her neyse tanmadm bir kanaldan geldi bu ark. Syleyen farklyd. Dinlemeye baladmda bir sis bulutunun ardndan dalga dalga yaylp sarveren, belki ok eskilerde kalm ama ok tandk gelen bir ark olduunu farkettim. Hazine bulmu gibi sevindim. Youtube dan kulagma daha aina geleceini tahmin ettiim sesi aramak istedim. Peppino Gagliardi ismini o zaman grdm. ark tandk, ses aina ama ismi hi hatrlamadm farkettim. O nedenle gece toparlayp bir eyler yazamadm.Dinlerken, bu arky bizden birilerinden de dinlemi olduuma o kadar emindim ki. Salim Dndar olabilir mi? diye dndm. Kayt bulamadm. Ama Erol Bykbur sylemi. Sonu olarak, eskilerden olup, kendim arayarak bulmadm ama onun gelip beni bulduu(bylesi de oluyormu, ne gzel) bu gzel arky paylamak istedim forumumuzda. Bir eyler yazamayacam iin, u an dinlemekte olduum ark olarak paylaacaktm ama vazgetim, balk amak istedim. Bir ekilde tandk gelenlerle baln geliebileceini dndm.

1940 doumlu olduunu rendiim talyan arkcnn baka arklarn da keyif alarak dinledim ben. Love Story'i de sylemi. Valla ne diyeyim. Her bir eyi gzel sylemi. Dinlemesi bizden. lave edeyim bir ka dinlenesi daha.

--------------------
Herey insanlar iin.. Grmek renmek iin, bazen zor da olsa..Herey insanlar iin.. Umut dourmak iin, hayatla sevitim...F

+Quote Post

Konuya link ver...
Forum iin... (BBCode)
HTML Kullanm...
Direk link...

Reply to this topicStart new topic
1 kullanc bu bal okuyor (1 Misafir ve 0 Gizli Kullanc)
0 ye:

Collapse

> Benzer Ba?l?klar

Balk Yan?tlar Konuyu Ba?latan Okunma Son Faaliyet
No New Posts Tamo e Tamero
Peppino Gagliardi
0 hazan 611 13.01.2017 - 01:53:16
G?n: hazan

RSS Basit Grnm Tarih : 20.11.2019 - 03:38:48
.: Destekleyenler & Desteklediklerimiz :.
Seksenliyillar.Com | 80ler.Com | sinemabuyusu.com | Kingofcollectors | Seksenler.Forumotion | sekerkizcandy.com | Captano.net