IPB

Hoşgeldiniz ( Giriş | Kayıt Ol )

> Sohbet Odas

Blm Kurallar

Bu blmde sohbet edebilir ve geyik yapabilirsiniz. Siyaset, Din, nsanlar krc kelime ve cmle kullanmak yasaktr.

Gzel Paylamlar..

Reply to this topicStart new topic
Canım İstedigi İçin.....
hazan
mesaj 01.02.2008, 14:12:04
İleti #1

Grup Simge

Grup: Mazi Hocası
Nereden: Antalya
Üye No: 13

Kendim için bazi seylerden Vazgeçtim ya da Vazgeçmek zorunda kaldim desem daha iyi olacak..

Ben kendi istegimle degil CAN yerine koydugum biri benden Vazgeçtigi için
Vazgeçtim…..

Ilk önce ellerinden Vazgeçtim.. Hani bir zamanlar tutmaya kiyamadigim usul
usul korka korka tuttugum ellerden Vazgeçtim.. Kendim istedigim için degil... CANim öle istedi.. Bende CANimi dinlerim.. Bir zamanlar CAN yerine koydugumu dinledim...

Sonra bakmaya doyamadigim gözlerden Vazgeçtim... Hani hep bakmaya
doyamadiginiz gözler varya.. Iste ben o gözlerden Vazgeçtim.. “Biktigim” ya
da “Istemedigim” için degil sadece CAN yerine koydugum CANim Vazgeçti diye Vazgeçtim. Usulca korkarak...

Kisa bir ara sonra dudaklarindan Vazgeçtim.. Karsinizda onun sizinle konusmasini saglayan o dudaklardan Vazgeçtim. Isteyemeyerekte olsa Vazgeçtim.. Yine ben istedigim için degil CAN yerine koydugum CANim istedigi için Vazgeçtim……

Bir zaman sonra CANimla ilgili düsler kurmaktan Vazgeçtim.. ünkü CANim
çoktan Vazgeçmisti ve “Benden de Istiyordu” bende sirf CANim istedigi için VAZGETIM.... Kokarak ürkerek VAZGETIM....

Ama o bilmiyordu ki ondan her uzaklasmam aslinda kendimden Vazgeçmemdi. Hayallerimden Vazgeçmem.... Vazgeçtiklerimin hepsi CANimdi.. Bana ait olan seylerdi...

Ve Simdi…...

Ellerinden, gözlerinden, dudaklarindan, hayallerinden Ben CANimdan
Vazgeçtim..

Sirf CAN Yerine Koydugum CANim Istedigi Için...

alinti

--------------------
Herey insanlar iin.. Grmek renmek iin, bazen zor da olsa..Herey insanlar iin.. Umut dourmak iin, hayatla sevitim...F
Go to the top of the pagePM

+Quote Post
Bu iletiye teekkr edenler:
ARUZKOLIK
mesaj 01.02.2008, 19:15:21
İleti #2

Affan dedeye para saydm, Satt bana ocukluumu
Grup Simge

Nereden: Dzce
Üye No: 299
Ruh Halim:

Söndürdügün sevdmin yanan en son mumuydu,
Senin sevd dedigin,ask dedigin bu muydu?
O son geceye kadar kesmeyip te umudu,
ikmaz artik dedigim,CAN kadar hükmün olmaz.

(Hükmün Olmaz siirimden)

+Quote Post
creed
mesaj 02.03.2008, 12:50:20
İleti #3

Grup Simge

Grup: Yazar
Nereden: ortadnya
Üye No: 2,090

Vazgeçmişliklerimizin hep vazgeçirilmeler olduğu aşikar...Son kalemiz düşmesindir temennim,Gülmeler imparatorluğumuzu kimseler zapt edemesin ve vazgeçiremesin bizi ondan.... smile.gif

--------------------
Geni zamanlarda...

+Quote Post
Adore
mesaj 06.08.2011, 02:03:14
İleti #4

Grup Simge

Grup: Forum Demirbaşı
Üye No: 54,831
Ruh Halim:

Hazan arkadaşımızın alıntısı google'da 20 binin üzerinde rating yapmış smile.gif

Sanal gerçek kavramı gittikçe değer kazanmaya devam ediyor.

Yalın gerçek ya da gerçeğin ta kendisi, kılıktan kılığa sokulurken, mücadele etmeyi nasıl öğreneceğiz acaba?

Eskiden "Aşk acısı geçer ama izi kalır" denilirdi tongue.gif

Hem döven, hem seven erkekler tercih edilirdi tongue.gif

Mahkemede "Hanım kocan seni dövüyormuş işte, neden şikayetini geri çekiyorsun" diye sinirlenen hakime..
"N'apıyım hakim bey, seviyorum" denilirdi.

Gerçek aşkın ne olduğunu bilmeyenlere, sahtesi bile fazla bence.

--------------------
Doduum gn yzme bakp glmseyen melek, seni hi unutmadm

+Quote Post
hazan
mesaj 11.05.2016, 14:01:34
İleti #5

Grup Simge

Nereden: Antalya
Üye No: 13

QUOTE(loreyeno @ 06.08.2011, 03:03:14) Misafirlere Kapal Link. Linkleri Grebilmek in ye Olunuz.
Hazan arkadaşımızın alıntısı google'da 20 binin üzerinde rating yapmış smile.gif

Boşuna değildi Sevgili Adore bu alıntı yazıyı paylaşmışlığım. Öylesine bir yazı değildi benim için. Paylaşamadığım hislerime tercümandı. O dönemler paylaştığım hiç bir alıntı, şiir, şarkı, söz boşuna değildi.. (hala da öyledir ya)..Hepsi bir hissiyata tercümandı. Bu ise bambaşka dokunmuştu gönül yarama...

Evet biz de "Canım" la vazgeçtik birbirimizden. O noktaya getirdi hayat bizi ne diyeyim. Sancılı oldu, zor oldu toparlanmak. Ama sardık yaralarımızı. En kırılgan zamanlarımızda kırdıysak da birbirimizi, aslında hiç incitmek istemezdik. Bunu bildik hep yüreklerimizin derinliklerinde.. Sarıldıktan sonra yaralar, boyut değiştirdi duygular. Yine 'Canım' dedik birbirimize konuştuğumuz, görüştüğümüz ender zamanlarda ki biz "Can" dık birbirimize.. "Can" olmuştuk..Neden sonuç böyle oldu peki? Hayat deyip, Kader deyip geçiştireyim çünkü derin, çok derin mevzular bunlar..

Dağılan bir yuvaydı dışardan bakılınca, ama dedim ya boyut değiştirdi zamanla birbirimize olan gönül bağımız. Aile ilişkilerimiz bile kopmadı, koparmadık. Benim ve onun ailesiyle..Ne iyi yapmışız.. Akıl sır erdiremedi bir çok kimse aslında, hoş hala da erdiremiyenler var ya.. O yeni bir yuva kurdu akabinde, bense cesaret edemedim bir daha...

imdi o "Can", "Canım" canıyla uğraşıyor amansız bir hastalığın pencesinde. Gün sayıyor. Ayları, haftaları, günleri sayılı dediler....

Bunları neden yazıyorum bilmiyorum.. O kadar fenayım ki aslında..Oyalamaya çalışıyorum hep kendimi hayatın akışında ve sarılıyorum bir şeylere işte.. Adapte olmaya çalışıyorum, oluyorum da.. Ama bazen çöküyor üzerime acayip bir buhran.. Belki de hep var ama ben baskılıyorum..

Bir şiirin, şarkının sözleri geliyor aklıma. Ne çok dinlerdik. "Yaşamak ne garip şey anne"

Evet anne, yaşamak ne garip şey gerçekten anne. Öptüğüm geliyor aklıma ve yaşanmış bir çok şey.. Gencecik yaşlarımızda tuttuk birbirimizin elinden ve biz birlikte, hatta çocuklarımızla da birlikte büyüdük, büyüttük birbirimizi. Sonra döndük bir karanlık köşe başında, ellerimiz ellerimizi öksüz bıraktı.. Ama biz aslında yine de öksüz bırakmamışız birbirimizi..imdi o canıyla uğraşıyor anne. Sen de biliyorsun.. Peki ben kime çatayım anne?.. Yaşamak ne garip şey anne.. Öptüğüm geliyor aklıma.. ocuklarımız geliyor.. Korkuyorum anne.. Korkuyorum...Ve elimde değil.. Ağlıyorum...

--------------------
Herey insanlar iin.. Grmek renmek iin, bazen zor da olsa..Herey insanlar iin.. Umut dourmak iin, hayatla sevitim...F

+Quote Post

Konuya link ver...
Forum iin... (BBCode)
HTML Kullanm...
Direk link...

Reply to this topicStart new topic
1 kullanıcı bu başlığı okuyor (1 Misafir ve 0 Gizli Kullanıcı)
0 üye:

RSS Basit Görünüm Tarih : 21.08.2019 - 22:37:40
.: Destekleyenler & Desteklediklerimiz :.
Seksenliyillar.Com | 80ler.Com | sinemabuyusu.com | Kingofcollectors | Seksenler.Forumotion | sekerkizcandy.com | Captano.net