IPB

Hogeldiniz ( Giri | Kayt Ol )

> Sohbet Odas

Blm Kurallar

Bu blmde sohbet edebilir ve geyik yapabilirsiniz. Siyaset, Din, nsanlar krc kelime ve cmle kullanmak yasaktr.

Gzel Paylamlar..

Reply to this topicStart new topic
Canım İstedigi İin.....
hazan
mesaj 01.02.2008, 14:12:04
leti #1

Grup Simge

Grup: Mazi Hocas
leti: 1,362
Katlm: 15.05.2007
Nereden: Antalya
ye No: 13

Kendim iin bazi seylerden Vazgetim ya da Vazgemek zorunda kaldim desem daha iyi olacak..

Ben kendi istegimle degil CAN yerine koydugum biri benden Vazgetigi iin
Vazgetim…..

Ilk nce ellerinden Vazgetim.. Hani bir zamanlar tutmaya kiyamadigim usul
usul korka korka tuttugum ellerden Vazgetim.. Kendim istedigim iin degil... CANim le istedi.. Bende CANimi dinlerim.. Bir zamanlar CAN yerine koydugumu dinledim...

Sonra bakmaya doyamadigim gzlerden Vazgetim... Hani hep bakmaya
doyamadiginiz gzler varya.. Iste ben o gzlerden Vazgetim.. “Biktigim” ya
da “Istemedigim” iin degil sadece CAN yerine koydugum CANim Vazgeti diye Vazgetim. Usulca korkarak...

Kisa bir ara sonra dudaklarindan Vazgetim.. Karsinizda onun sizinle konusmasini saglayan o dudaklardan Vazgetim. Isteyemeyerekte olsa Vazgetim.. Yine ben istedigim iin degil CAN yerine koydugum CANim istedigi iin Vazgetim……

Bir zaman sonra CANimla ilgili dsler kurmaktan Vazgetim.. nk CANim
oktan Vazgemisti ve “Benden de Istiyordu” bende sirf CANim istedigi iin VAZGETIM.... Kokarak rkerek VAZGETIM....

Ama o bilmiyordu ki ondan her uzaklasmam aslinda kendimden Vazgememdi. Hayallerimden Vazgemem.... Vazgetiklerimin hepsi CANimdi.. Bana ait olan seylerdi...

Ve Simdi…...

Ellerinden, gzlerinden, dudaklarindan, hayallerinden Ben CANimdan
Vazgetim..

Sirf CAN Yerine Koydugum CANim Istedigi Iin...

alinti

--------------------
Herey insanlar iin.. Grmek renmek iin, bazen zor da olsa..Herey insanlar iin.. Umut dourmak iin, hayatla sevitim...F
Go to the top of the pagePM

+Quote Post
Bu iletiye te?ekk?r edenler:
ARUZKOLIK
mesaj 01.02.2008, 19:15:21
leti #2

Affan dedeye para saydm, Satt bana ocukluumu
Grup Simge

leti: 1,610
Katlm: 21.07.2007
Nereden: Dzce
ye No: 299
Ruh Halim:

Sndrdgn sevdmin yanan en son mumuydu,
Senin sevd dedigin,ask dedigin bu muydu?
O son geceye kadar kesmeyip te umudu,
ikmaz artik dedigim,CAN kadar hkmn olmaz.

(Hkmn Olmaz siirimden)

+Quote Post
creed
mesaj 02.03.2008, 12:50:20
leti #3

Grup Simge

Grup: Yazar
leti: 243
Katlm: 23.01.2008
Nereden: ortadnya
ye No: 2,090

Vazgemiliklerimizin hep vazgeirilmeler olduu aikar...Son kalemiz dmesindir temennim,Glmeler imparatorluumuzu kimseler zapt edemesin ve vazgeiremesin bizi ondan.... smile.gif

--------------------
Geni zamanlarda...

+Quote Post
Adore
mesaj 06.08.2011, 02:03:14
leti #4

Grup Simge

Grup: Forum Demirba
leti: 4,581
Katlm: 02.06.2011
ye No: 54,831
Ruh Halim:

Hazan arkadamzn alnts google'da 20 binin zerinde rating yapm smile.gif

Sanal gerek kavram gittike deer kazanmaya devam ediyor.

Yaln gerek ya da gerein ta kendisi, klktan kla sokulurken, mcadele etmeyi nasl reneceiz acaba?

Eskiden "Ak acs geer ama izi kalr" denilirdi tongue.gif

Hem dven, hem seven erkekler tercih edilirdi tongue.gif

Mahkemede "Hanm kocan seni dvyormu ite, neden ikayetini geri ekiyorsun" diye sinirlenen hakime..
"N'apym hakim bey, seviyorum" denilirdi.

Gerek akn ne olduunu bilmeyenlere, sahtesi bile fazla bence.

--------------------
Doduum gn yzme bakp glmseyen melek, seni hi unutmadm

+Quote Post
hazan
mesaj 11.05.2016, 14:01:34
leti #5

Grup Simge

leti: 1,362
Katlm: 15.05.2007
Nereden: Antalya
ye No: 13

QUOTE(loreyeno @ 06.08.2011, 03:03:14) Misafirlere Kapal Link. Linkleri Grebilmek in ye Olunuz.
Hazan arkadamzn alnts google'da 20 binin zerinde rating yapm smile.gif

Bouna deildi Sevgili Adore bu alnt yazy paylamlm. ylesine bir yaz deildi benim iin. Paylaamadm hislerime tercmand. O dnemler paylatm hi bir alnt, iir, ark, sz bouna deildi.. (hala da yledir ya)..Hepsi bir hissiyata tercmand. Bu ise bambaka dokunmutu gnl yarama...

Evet biz de "Canm" la vazgetik birbirimizden. O noktaya getirdi hayat bizi ne diyeyim. Sancl oldu, zor oldu toparlanmak. Ama sardk yaralarmz. En krlgan zamanlarmzda krdysak da birbirimizi, aslnda hi incitmek istemezdik. Bunu bildik hep yreklerimizin derinliklerinde.. Sarldktan sonra yaralar, boyut deitirdi duygular. Yine 'Canm' dedik birbirimize konutuumuz, grtmz ender zamanlarda ki biz "Can" dk birbirimize.. "Can" olmutuk..Neden sonu byle oldu peki? Hayat deyip, Kader deyip geitireyim nk derin, ok derin mevzular bunlar..

Dalan bir yuvayd dardan baklnca, ama dedim ya boyut deitirdi zamanla birbirimize olan gnl bamz. Aile ilikilerimiz bile kopmad, koparmadk. Benim ve onun ailesiyle..Ne iyi yapmz.. Akl sr erdiremedi bir ok kimse aslnda, ho hala da erdiremiyenler var ya.. O yeni bir yuva kurdu akabinde, bense cesaret edemedim bir daha...

imdi o "Can", "Canm" canyla urayor amansz bir hastaln pencesinde. Gn sayyor. Aylar, haftalar, gnleri sayl dediler....

Bunlar neden yazyorum bilmiyorum.. O kadar fenaym ki aslnda..Oyalamaya alyorum hep kendimi hayatn aknda ve sarlyorum bir eylere ite.. Adapte olmaya alyorum, oluyorum da.. Ama bazen kyor zerime acayip bir buhran.. Belki de hep var ama ben basklyorum..

Bir iirin, arknn szleri geliyor aklma. Ne ok dinlerdik. "Yaamak ne garip ey anne"

Evet anne, yaamak ne garip ey gerekten anne. ptm geliyor aklma ve yaanm bir ok ey.. Gencecik yalarmzda tuttuk birbirimizin elinden ve biz birlikte, hatta ocuklarmzla da birlikte bydk, byttk birbirimizi. Sonra dndk bir karanlk ke banda, ellerimiz ellerimizi ksz brakt.. Ama biz aslnda yine de ksz brakmamz birbirimizi..imdi o canyla urayor anne. Sen de biliyorsun.. Peki ben kime ataym anne?.. Yaamak ne garip ey anne.. ptm geliyor aklma.. ocuklarmz geliyor.. Korkuyorum anne.. Korkuyorum...Ve elimde deil.. Alyorum...

--------------------
Herey insanlar iin.. Grmek renmek iin, bazen zor da olsa..Herey insanlar iin.. Umut dourmak iin, hayatla sevitim...F

+Quote Post

Konuya link ver...
Forum iin... (BBCode)
HTML Kullanm...
Direk link...

Reply to this topicStart new topic
1 kullanc bu bal okuyor (1 Misafir ve 0 Gizli Kullanc)
0 ye:

RSS Basit Grnm Tarih : 11.12.2019 - 19:41:42
.: Destekleyenler & Desteklediklerimiz :.
Seksenliyillar.Com | 80ler.Com | sinemabuyusu.com | Kingofcollectors | Seksenler.Forumotion | sekerkizcandy.com | Captano.net