IPB

Hogeldiniz ( Giri | Kayt Ol )

> Dizi Filmler

Blm Kurallar

80'ler ve ncesinden aklnzda kalan dizileri bu blmde paylaabilirsiniz

Gzel Paylamlar

2 Sayfa V  < 1 2  
Reply to this topicStart new topic
Cennete Dn
MMXESEN
mesaj 16.12.2010, 00:48:15
leti #11

Grup Simge

Grup: Pre Elit Yazar
leti: 381
Katlm: 14.11.2009
Nereden: Batum, Gurcistan
ye No: 6,070
Ruh Halim:

Bence o kadar kesin karar vermeyin. Biz de ilk bolumde timsah sahnesinde donup kalmistik. Her eser zamani ve mekaniyla ortusmek zorunda. Zamaninin otesine gecen eserlere klasik, unforgetables, muhtesem, essiz vb diyebiliyoruz. Maalesef bu diziye klasik vb boyle sifatlar yakistiramiyoruz.
O diziyi bugun oynatsalar belki konu ilk bolumde ilginc, ozellikle timsahlara atilis sahnesi carpici olabilir ancak, sonra bu dizinin ne kadar zamanimizin gerisinde oldugunu anlayacaksiniz. 1980'li yillarda filmlerden izledigimiz kadariyla estetik cerrahinin herseyi duzeltebilecegini dusunuyorduk. Hollywood'ta kisi tamamen dis gorunumunu degisetirebiliyordu (Gerci bunu bir tek Micheal Jackson bunu basarabildi). Oysa boyle bir sey yok. Biraz Discovery ya da National Geographic izleyenler bilirki ozellikle Kopekbaligi ya da timsah saldirilarindan sonra tamamen kopmamis bir vucut parcalarinin birlestirilmesi her ne kadar basarili operasyonlarla tedavi edilse de iz kalir. O izlerle yasamasina yasarisiniz ancak model, manken olacak kadar purussuz bir cilde sahip olamazsiniz. blink.gif
Go to the top of the pagePM

+Quote Post
Bu iletiye te?ekk?r edenler:
alpino
mesaj 16.12.2010, 02:44:40
leti #12

Grup Simge

Grup: Administrator
leti: 5,589
Katlm: 21.05.2007
Nereden: Eternia/Castle Grayskull
ye No: 41
Ruh Halim:

Abi zaten timsahlarin eline dusmus bir insanin ( hele bir suru timsahin kucagina dusmus diyelim ) kurtulmasi bile imkansiz. Hadi timsahlarin kucagina dusen Conan olsa tamam derim siyrik bile almadan kurtulur hatta timsahlardan cizme, kilcina kin falan yapar Crom askina tongue.gif

Bu dizi bir ara ( 90larin basi ) Trt-4'te oynamismiydi? Sanki ben tekrarini izledim diye hatirliyorum 022.gif

--------------------

Islerimin yogunlugundan ve bazi ozel sorunlar sebebi ile her turlu gorsel paylasimlarima suresiz ara verdigimden dolayi forum uzerinden veya ozel mesaj sistemi ile talepte bulunulmamasini rica ediyorum.

Anlayisiniz icin tesekkur ederim.

http://kingofcollectors.blogspot.com/ http://turkcevideomuzik.blogspot.com/

http://cokcomix.blogspot.com/ http://tvdizisi.blogspot.com/

http://anilarimnetvideokulubu.blogspot.com/

Ilkokul: Sehremini - Istanbul Ibrahim Alaettin Govsa, 1979-1984 Donemi ( Sinif Ogretmeni: Yurdanur Deniz )

+Quote Post
bilgehan
mesaj 11.08.2014, 10:08:21
leti #13

Grup Simge

leti: 425
Katlm: 08.06.2007
ye No: 108
Ruh Halim:

1984 de tv 1 de yaynland ilk blm
Misafirlere Kapal Link. Linkleri Grebilmek in ye Olunuz.
Bu da tv 3 den

+Quote Post
80kua
mesaj 02.04.2016, 22:38:30
leti #14

Grup Simge

leti: 404
Katlm: 20.02.2014
ye No: 139,368

Haklsn bilgehan 90 da trt3 de oynamt ve zevkle yeniden izlemitik konusunu bilmemize ramen ...

+Quote Post
F
mesaj 03.04.2016, 12:44:09
leti #15

Grup Simge

Grup: Elit Yazar
leti: 626
Katlm: 21.12.2007
ye No: 1,604

Cennete Dn' birka yl nce youtube'da yine izledim. Ayrca Avustralya'da yeni versiyonu da ekilmi; o daha uzun.

+Quote Post
hazan
mesaj 04.04.2016, 10:32:37
leti #16

Grup Simge

Grup: Mazi Hocas
leti: 1,362
Katlm: 15.05.2007
Nereden: Antalya
ye No: 13

Bu dizi de hafzamda yer eden dizilerden. zellikle rkten timsah sahnesiyle.. simler ve bir ok ey silinmi hafzamdan. Burda okuyup anmsamak gzel. Kadnn lmemesine, bambaka bir kii olarak geri dnmesine ve intikam almak istemesine sevindimi hatrlyorum.. Pek fazla dizi izlemiyorum uzun zamandr ama bazen bulunduum ortamlarda denk geliyor. "Eve Dn" isimli bir yerli diziye denk gelmitim yakn zamanlarda. Kocas ve kocasnn sevgilisi olan en yakn arkadann da iinde olduu kt bir olaya maruz kalan kadn, ld dncesiyle denize atlyordu.. Sonrasnda kurtarlyor, ameliyat oluyor ve intikam iin geri dnyor kocasnn evine.. Bu ksmlar, bu diziyi anmsatm ve yanmdakilerle de bahsi gemiti aramzda. lerleyen konu alakaszd sanrm ok da fazla bakmadm..

--------------------
Herey insanlar iin.. Grmek renmek iin, bazen zor da olsa..Herey insanlar iin.. Umut dourmak iin, hayatla sevitim...F

+Quote Post
80kua
mesaj 14.05.2016, 18:40:53
leti #17

Grup Simge

leti: 404
Katlm: 20.02.2014
ye No: 139,368

birde aklma dt yeniden eklemeden edemedim dizide stefanie nin evinde bakc ya da evin kahyas gibi bir kadn vard yalca onuda byk usta macide tanr seslendirmiti . Hi kimse tara wals i tanmazken o efi efi diye sesleniyordu ona...

+Quote Post

Konuya link ver...
Forum iin... (BBCode)
HTML Kullanm...
Direk link...

2 Sayfa V  < 1 2
Reply to this topicStart new topic
1 kullanc bu bal okuyor (1 Misafir ve 0 Gizli Kullanc)
0 ye:

Collapse

> Benzer Ba?l?klar

Balk Yan?tlar Konuyu Ba?latan Okunma Son Faaliyet
No New Posts Cennete Dn
1 Mrbom 1,944 10.01.2012 - 14:34:47
G?n: datasay

RSS Basit Grnm Tarih : 09.12.2019 - 10:31:38
.: Destekleyenler & Desteklediklerimiz :.
Seksenliyillar.Com | 80ler.Com | sinemabuyusu.com | Kingofcollectors | Seksenler.Forumotion | sekerkizcandy.com | Captano.net