IPB

Hoşgeldiniz ( Giriş | Kayıt Ol )

> Dizi Filmler

Blm Kurallar

80'ler ve ncesinden aklnzda kalan dizileri bu blmde paylaabilirsiniz

Gzel Paylamlar

2 Sayfa V  < 1 2  
Reply to this topicStart new topic
Cennete Dönüş
MMXESEN
mesaj 16.12.2010, 00:48:15
İleti #11

Grup Simge

Grup: Pre Elit Yazar
Nereden: Batum, Gurcistan
Üye No: 6,070
Ruh Halim:

Bence o kadar kesin karar vermeyin. Biz de ilk bolumde timsah sahnesinde donup kalmistik. Her eser zamani ve mekaniyla ortusmek zorunda. Zamaninin otesine gecen eserlere klasik, unforgetables, muhtesem, essiz vb diyebiliyoruz. Maalesef bu diziye klasik vb boyle sifatlar yakistiramiyoruz.
O diziyi bugun oynatsalar belki konu ilk bolumde ilginc, ozellikle timsahlara atilis sahnesi carpici olabilir ancak, sonra bu dizinin ne kadar zamanimizin gerisinde oldugunu anlayacaksiniz. 1980'li yillarda filmlerden izledigimiz kadariyla estetik cerrahinin herseyi duzeltebilecegini dusunuyorduk. Hollywood'ta kisi tamamen dis gorunumunu degisetirebiliyordu (Gerci bunu bir tek Micheal Jackson bunu basarabildi). Oysa boyle bir sey yok. Biraz Discovery ya da National Geographic izleyenler bilirki ozellikle Kopekbaligi ya da timsah saldirilarindan sonra tamamen kopmamis bir vucut parcalarinin birlestirilmesi her ne kadar basarili operasyonlarla tedavi edilse de iz kalir. O izlerle yasamasina yasarisiniz ancak model, manken olacak kadar purussuz bir cilde sahip olamazsiniz. blink.gif
Go to the top of the pagePM

+Quote Post
Bu iletiye teekkr edenler:
alpino
mesaj 16.12.2010, 02:44:40
İleti #12

Grup Simge

Grup: Administrator
Nereden: Eternia/Castle Grayskull
Üye No: 41
Ruh Halim:

Abi zaten timsahlarin eline dusmus bir insanin ( hele bir suru timsahin kucagina dusmus diyelim ) kurtulmasi bile imkansiz. Hadi timsahlarin kucagina dusen Conan olsa tamam derim siyrik bile almadan kurtulur hatta timsahlardan cizme, kilcina kin falan yapar Crom askina tongue.gif

Bu dizi bir ara ( 90larin basi ) Trt-4'te oynamismiydi? Sanki ben tekrarini izledim diye hatirliyorum 022.gif

--------------------

Islerimin yogunlugundan ve bazi ozel sorunlar sebebi ile her turlu gorsel paylasimlarima suresiz ara verdigimden dolayi forum uzerinden veya ozel mesaj sistemi ile talepte bulunulmamasini rica ediyorum.

Anlayisiniz icin tesekkur ederim.

http://kingofcollectors.blogspot.com/ http://turkcevideomuzik.blogspot.com/

http://cokcomix.blogspot.com/ http://tvdizisi.blogspot.com/

http://anilarimnetvideokulubu.blogspot.com/

Ilkokul: Sehremini - Istanbul Ibrahim Alaettin Govsa, 1979-1984 Donemi ( Sinif Ogretmeni: Yurdanur Deniz )

+Quote Post
bilgehan
mesaj 11.08.2014, 10:08:21
İleti #13

Grup Simge

Üye No: 108
Ruh Halim:

1984 de tv 1 de yayınlandığı ilk bölüm
Misafirlere Kapal Link. Linkleri Grebilmek in ye Olunuz.
Bu da tv 3 den

+Quote Post
80kua
mesaj 02.04.2016, 22:38:30
İleti #14

Grup Simge

Üye No: 139,368

Haklısın bilgehan 90 da trt3 de oynamıştı ve zevkle yeniden izlemiştik konusunu bilmemize rağmen ...

+Quote Post
F
mesaj 03.04.2016, 12:44:09
İleti #15

Grup Simge

Grup: Elit Yazar
Üye No: 1,604

Cennete Dönüş'ü birkaç yıl önce youtube'da yine izledim. Ayrıca Avustralya'da yeni versiyonu da çekilmiş; o daha uzun.

+Quote Post
hazan
mesaj 04.04.2016, 10:32:37
İleti #16

Grup Simge

Grup: Mazi Hocası
Nereden: Antalya
Üye No: 13

Bu dizi de hafızamda yer eden dizilerden. Özellikle ürküten timsah sahnesiyle.. simler ve bir çok şey silinmiş hafızamdan. Burda okuyup anımsamak güzel. Kadının ölmemesine, bambaşka bir kişi olarak geri dönmesine ve intikam almak istemesine sevindiğmi hatırlıyorum.. Pek fazla dizi izlemiyorum uzun zamandır ama bazen bulunduğum ortamlarda denk geliyor. "Eve Dönüş" isimli bir yerli diziye denk gelmiştim yakın zamanlarda. Kocası ve kocasının sevgilisi olan en yakın arkadaşının da içinde olduğu kötü bir olaya maruz kalan kadın, öldü düşüncesiyle denize atılıyordu.. Sonrasında kurtarılıyor, ameliyat oluyor ve intikam için geri dönüyor kocasının evine.. Bu kısımları, bu diziyi anımsatmış ve yanımdakilerle de bahsi geçmişti aramızda. lerleyen konu alakasızdı sanırım çok da fazla bakmadım..

--------------------
Herey insanlar iin.. Grmek renmek iin, bazen zor da olsa..Herey insanlar iin.. Umut dourmak iin, hayatla sevitim...F

+Quote Post
80kua
mesaj 14.05.2016, 18:40:53
İleti #17

Grup Simge

Üye No: 139,368

birde aklıma düştü yeniden eklemeden edemedim dizide stefanie nin evinde bakıcı ya da evin kahyası gibi bir kadın vardı yaşlıca onuda büyük usta macide tanır seslendirmişti . Hiç kimse tara wals i tanımazken o efi efi diye sesleniyordu ona...

+Quote Post

Konuya link ver...
Forum iin... (BBCode)
HTML Kullanm...
Direk link...

2 Sayfa V  < 1 2
Reply to this topicStart new topic
1 kullanıcı bu başlığı okuyor (1 Misafir ve 0 Gizli Kullanıcı)
0 üye:

Collapse

> Benzer Balklar

Başlık Yantlar Konuyu Balatan Okunma Son Faaliyet
No New Posts Cennete Dönüş
1 Mrbom 1,917 10.01.2012 - 14:34:47
Gn: datasay

RSS Basit Görünüm Tarih : 17.08.2019 - 14:37:37
.: Destekleyenler & Desteklediklerimiz :.
Seksenliyillar.Com | 80ler.Com | sinemabuyusu.com | Kingofcollectors | Seksenler.Forumotion | sekerkizcandy.com | Captano.net