IPB

Hogeldiniz ( Giri | Kayt Ol )

> Sinema Filmleri

Blm Kurallar

80'ler ve ncesine ait aklnzda kalan sinema filmleri hakknda tantc yazlar yazp,fikir al veriinde bulunabilirsiniz.

Gzel Paylamlar

Reply to this topicStart new topic
Cactus Flower, 1969
okseybilenkiz
mesaj 26.08.2011, 20:13:04
leti #1

Grup Simge

Grup: Moderatr
leti: 8,152
Katlm: 20.10.2007
Nereden: krklareli
ye No: 693
Ruh Halim:

orjinal ad:Cactus Flower (1969)
trke ad:kakts iei
yn:Gene Saks
oyuncular:Walter Matthau, Ingrid Bergman , Goldie Hawn

Misafirlere Kapal Link. Linkleri Grebilmek in ye Olunuz.

Dr. Julian mesleinde ok baarl bir di hekimidir.orta ya devirmitir pek yakkl olmasada kar cins zerinde etkisi vardr smile.gif kendinden ok gen bir kz olan Toni'de ona srlsklam aktr.ama kurt Julian daha ilikilerinin banda byle bir eylerin olacan sezdii iin kza evli ve ocuklu oldugu yalann atmtr.
toni umutsuz ak iin intihar teebbs edine Julian zlr ve gen kza evlenme teklif eder.toni yuva ykan kadn olmak istemez ''karn bir greyim nasl biri ''der.''kim nasl biri '' der Julian yle ya bir kars yoktur ama yalan meydana kmadan acilen bir tane bulmaya alr.yannda yllardr alan hemire-sekreterine rica eder.''bir ka gn karm olurmusun'' hemiresi Stephanie bu teklifi ikiletmez nk oda Julian'a aktr ama adamn bundan haberi yoktur.toni ise bir grte anlar bunu .....

Misafirlere Kapal Link. Linkleri Grebilmek in ye Olunuz. Misafirlere Kapal Link. Linkleri Grebilmek in ye Olunuz. Misafirlere Kapal Link. Linkleri Grebilmek in ye Olunuz.

kakts iei bir tiyatro oyunu lkemizdede defalarca sahnelenmi.yanl hatrlamyorsam julian'da mcap ofluolu oynam(bunu daha sonra dzeltebiliriz )
birde filmle ilikili bir hikayem var smile.gif Ingrid Bergman biliyorsunuz bir dnem Alfred Hitchcock'un en sevdii oyuncusu.ama bergman hikaye beenmiyor.ustann getirdii film nerilerini okluk geri eviriyor.Hitchcock onun iin ''bu onda jan dark' evirdikten sonra olan bir eydi.rol beenmiyordu.eh byk bir azizeyi canlandrmt,sonra bir prensesi kadn daha aas kurtarmyordu.son tartmamzda ona yle dedim ''gitte bir sekreteri canlandrmay dene .belki kk bir sekreter ile ilgili byk bir film olur''
Ingrid Bergman kakts ieinde bir sekreter-hemireyi canlandrr ve bu rol ile pek ok vg almtr

--------------------
Go to the top of the pagePM

+Quote Post
Bu iletiye te?ekk?r edenler:
Adore
mesaj 26.08.2011, 20:21:35
leti #2

Grup Simge

Grup: Forum Demirba
leti: 4,581
Katlm: 02.06.2011
ye No: 54,831
Ruh Halim:

Bu filmi severek izlemitim.
Tekrar tekrar izlesem sklmayacam bir film.
Walter Matthau'nun oynad filmleri zaten her zaman zevkle izlerdim.
Sonunda kimi seiyordu ?
Orada takl kaldm.

--------------------
Doduum gn yzme bakp glmseyen melek, seni hi unutmadm

+Quote Post
okseybilenkiz
mesaj 26.08.2011, 20:27:39
leti #3

Grup Simge

Grup: Moderatr
leti: 8,152
Katlm: 20.10.2007
Nereden: krklareli
ye No: 693
Ruh Halim:

QUOTE(loreyeno @ 26.08.2011, 21:21:35) Misafirlere Kapal Link. Linkleri Grebilmek in ye Olunuz.
Bu filmi severek izlemitim.
Tekrar tekrar izlesem sklmayacam bir film.
Walter Matthau'nun oynad filmleri zaten her zaman zevkle izlerdim.
Sonunda kimi seiyordu ?
Orada takl kaldm.

tabiki Ingrid Bergman'n canlandrd hemiresini smile.gif

--------------------

+Quote Post

Konuya link ver...
Forum iin... (BBCode)
HTML Kullanm...
Direk link...

Reply to this topicStart new topic
1 kullanc bu bal okuyor (1 Misafir ve 0 Gizli Kullanc)
0 ye:

RSS Basit Grnm Tarih : 07.12.2019 - 01:44:49
.: Destekleyenler & Desteklediklerimiz :.
Seksenliyillar.Com | 80ler.Com | sinemabuyusu.com | Kingofcollectors | Seksenler.Forumotion | sekerkizcandy.com | Captano.net