IPB

Hogeldiniz ( Giri | Kayt Ol )

> Sohbet Odas

Blm Kurallar

Bu blmde sohbet edebilir ve geyik yapabilirsiniz. Siyaset, Din, nsanlar krc kelime ve cmle kullanmak yasaktr.

Gzel Paylamlar..

5 Sayfa V   1 2 3 > »   
Reply to this topicStart new topic
smini Sen Bul
Mrbom
mesaj 08.04.2009, 01:09:27
leti #1

Grup Simge

Grup: Administrator
leti: 4,581
Katlm: 26.05.2007
Nereden: stanbul
ye No: 47
Ruh Halim:

Basit ve biraz hafza zorlayan bir oyun...Bir filmi oyuncu ve karakter ismi kullanmadan tek cmlede anlatmaya alyoruz...Cmle elastiki olabilir...Balyalm ufaktan...Bol ans,bilen sorsun...

Hani patronlar ldrlrde bu iki arkada ldn kimse anlamasn diye adamn cesedini ordan oraya yanlarnda dolatrp cesedi maymun ederler,ha o filim biggrin.gif

--------------------
Play it again,Raphael
Go to the top of the pagePM

+Quote Post
Bu iletiye te?ekk?r edenler:
hazan
mesaj 08.04.2009, 01:23:00
leti #2

Grup Simge

Grup: Mazi Hocas
leti: 1,362
Katlm: 15.05.2007
Nereden: Antalya
ye No: 13

Keyifli bir oyun olaca kesin.Teekkrler Mrbom. Ama maalesef ben hatrlayamadm u an. sad.gif Hatta belki hi hatrlayamyacam. Taa ki birisi hatrlayp, hatrlatana kadar smile.gif.

--------------------
Herey insanlar iin.. Grmek renmek iin, bazen zor da olsa..Herey insanlar iin.. Umut dourmak iin, hayatla sevitim...F

+Quote Post
alikusu
mesaj 08.04.2009, 01:38:55
leti #3

Grup Simge

Grup: Moderatr
leti: 2,492
Katlm: 08.07.2007
Nereden: Bakent
ye No: 236

Basit ve biraz hafza zorlayan bir oyun...Bir filmi oyuncu ve karakter ismi kullanmadan tek cmlede anlatmaya alyoruz...Cmle elastiki olabilir...Balyalm ufaktan...Bol ans,bilen sorsun...

Hani patronlar ldrlrde bu iki arkada ldn kimse anlamasn diye adamn cesedini ordan oraya yanlarnda dolatrp cesedi maymun ederler,ha o filim biggrin.gif

hazancma katlyorum evet sper bir oyun olmu ama biraz daha ipucu olsun wink.gif
yerli film yada yabanc film onu belirtirseniz az biraz daha kolay olacak. dry.gif

--------------------

Birinin kp; bu bir kamera akas, kameraya el sallayn demesini bekliyorum .. Hayat, o derece yani !

+Quote Post
PROTOSS
mesaj 08.04.2009, 02:36:01
leti #4

Grup Simge

leti: 2,189
Katlm: 25.03.2009
Nereden: Aiur
ye No: 4,771
Ruh Halim:

lk okuduumda aklma Alfred Hitchock'un ip filmi geldi. Hani iki arkada birini ldryorlar sonra da parti verecekleri salonun ortasndaki sandn iine adam yerletirip kutlama yapyorlard. Ama senin sylediin o film deil. Valla byle bir film hatrlyor gibiyim ama kesinlikle kartamam. Hatta taksinin arkasna yerletiriyorlard adam. Polis bunlar eviriyor, ieri bakyor bunlar da adamn kafasn dik tutmaya alyorlard. Memur bey ok iti arkada diye cevap veriyorlard. Komik bir film olarak hatrlyorum. Gney Amerikada m ne geiyordu olaylar. O film mi ?

+Quote Post
Mrbom
mesaj 08.04.2009, 02:52:26
leti #5

Grup Simge

Ruh Halim:

QUOTE(mavimars @ 08.04.2009, 03:36:01) Misafirlere Kapal Link. Linkleri Grebilmek in ye Olunuz.
lk okuduumda aklma Alfred Hitchock'un ip filmi geldi. Hani iki arkada birini ldryorlar sonra da parti verecekleri salonun ortasndaki sandn iine adam yerletirip kutlama yapyorlard. Ama senin sylediin o film deil. Valla byle bir film hatrlyor gibiyim ama kesinlikle kartamam. Hatta taksinin arkasna yerletiriyorlard adam. Polis bunlar eviriyor, ieri bakyor bunlar da adamn kafasn dik tutmaya alyorlard. Memur bey ok iti arkada diye cevap veriyorlard. Komik bir film olarak hatrlyorum. Gney Amerikada m ne geiyordu olaylar. O film mi ?

Dorudur o film ama ismi lazm tabi..Filmin devam olan seri Karayipler dolaylarnda geiyor sanrm...Hatta o seride voodoo mziini duyunca ceset oynamaya balyordu biggrin.gif ...Bu arada ipucu ve filmin yerli yabanc olduunu belirtmesek daha iyi...pular zaten bu ekilde yazmalarda kendi kendine belirecek.. smile.gif

--------------------
Play it again,Raphael

+Quote Post
PROTOSS
mesaj 08.04.2009, 03:02:14
leti #6

Grup Simge

Ruh Halim:

Saksy biraz altrnca bir eyler hatrlar gibi oldum ama emin deilim. Bir gen var. Bu gen doktorluk yapmak iin zengin ailesini brakyor bir gney amerika kyne gidiyor. Doktorluu esnasnda biri lyor ( Patron dediine gre o film olmayabilir ). O srada lkede darbe oluyor. adamn cesedinden bir trl kurtulamyorlar. yle bir ey ite ya da iki filmi kartrdm kusura bakmayn artk. smile.gif o film de ok komikti.

+Quote Post
okseybilenkiz
mesaj 08.04.2009, 05:35:44
leti #7

Grup Simge

leti: 8,152
Katlm: 20.10.2007
Nereden: krklareli
ye No: 693
Ruh Halim:

sorun yok ben burdaym laugh.gif
filmin ad:Weekend at Bernie's (1989)
hafta sonu terfi umudu ile patronun sayfiyesine gidip patron lne ne yapaklarn aran iki arkadan yks dogrumu ?

--------------------

+Quote Post
alikusu
mesaj 08.04.2009, 08:19:27
leti #8

Grup Simge

leti: 2,492
Katlm: 08.07.2007
Nereden: Bakent
ye No: 236

QUOTE(okseybilenkiz @ 08.04.2009, 04:35:44) Misafirlere Kapal Link. Linkleri Grebilmek in ye Olunuz.
hafta sonu terfi umudu ile patronun sayfiyesine gidip patron lne ne yapaklarn aran iki arkadan yks dogrumu ?

heyooo canmcm okeybilenim yetiti imdadmza :6: ,
sende olmasan halimiz dumand , artk sabahlara kadar burda yav neydi bu film diye bekleip kalcakdk dali.gif ..
.okeybilenim arada sen bana zelden rolleye0016.gif anladn sen onu mus.gif ..

ayy ama imdi sen soracaksn deilimi crying.gif ..
okeybilenim ben seni ok sefiom biliyon dimi fl.gif ...

--------------------

Birinin kp; bu bir kamera akas, kameraya el sallayn demesini bekliyorum .. Hayat, o derece yani !

+Quote Post
Mrbom
mesaj 08.04.2009, 15:25:35
leti #9

Grup Simge

Ruh Halim:

QUOTE(okseybilenkiz @ 08.04.2009, 06:35:44) Misafirlere Kapal Link. Linkleri Grebilmek in ye Olunuz.

Tbr...

--------------------
Play it again,Raphael

+Quote Post
PROTOSS
mesaj 09.04.2009, 01:26:03
leti #10

Grup Simge

Ruh Halim:

cokseybilenkiz sanrm sormayacak. Bu arada ben bir soru ile sram savaym isterseniz.
Film balklarn hikayesini anlatyor. Ailesi zengin ve de mark bir ocuk Atlantikte gemiden der. Balklar bulur denizde. ocuk nce yadrgar, hrn davranr balklar kmser ama zamanla doruyla yanl ayrt etmesini renir. Balk avnn sonuna kadar ok deiir. Baka ipucu isterseniz syleyin yeter. imdilik bu kadar.

+Quote Post

Konuya link ver...
Forum iin... (BBCode)
HTML Kullanm...
Direk link...

5 Sayfa V   1 2 3 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 kullanc bu bal okuyor (1 Misafir ve 0 Gizli Kullanc)
0 ye:

RSS Basit Grnm Tarih : 22.03.2019 - 16:02:59
.: Destekleyenler & Desteklediklerimiz :.
Seksenliyillar.Com | 80ler.Com | sinemabuyusu.com | Kingofcollectors | Seksenler.Forumotion | sekerkizcandy.com | Captano.net